Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

10770 comentarii Comentează

  • #10770
    Mihai Matei pe 24 Aprilie 2019, 10:05
    Răspuns pt "unu altu"
    Din cauza unor paraziți pupinkuriști ai Ciumei Roșii cum ești care susțin un asemenea Cancer PSD arată orașul nostru în ultimul hal. Să ți-o trag la papacioc și ție și tutulor sclavilor și lingăilor Ciumei Roșii
  • #10769
    Sorin pe 23 Aprilie 2019, 19:47
    CIUMA ROSIE
    A inceput pietruirea(bataia de joc)a strazilor de pe Magurele, ca vin alegerile.Cum ai lasati oameni buni sa faca asemenea bataie de joc?In loc sa asfalteze va scot ochii cu o masina de,,chisai''ca ala nu este pietris.Pe ce bani se fac astea domnule Cuclea?
  • #10768
    Ion pe 23 Aprilie 2019, 18:37
    Alooo poliția!!!!!
    A mai murit o cioară in Turnu Magurele ;;pe str kogălniceanu:: speram sa intervenții 2 nopti sa ne lase sa dormim ca dimineata plecam la munca nu stăm sa furăm ca ei noaptea si dormim ziua::: vrem liniste macar seara dupa ora 22
  • #10767
    unu altu pe 23 Aprilie 2019, 17:44
    .,,,
    Mihai Matei, sustun PSd fara a fi angajat la Primarie ori, cu atat mai putin, consilier. iti spun ca sunt FOARTE MULTI oameni cu studii, onesti si decenti care voteaza PSD. In rest, ai dreptate. Nu iti mai spun "prieten".Iti spun pe nume: BOU.Tu cred ca esti indoctrinate, steril la minte si suparat pe altii pentru propria ratere. Asa ca, acum, la finalul discutiei, te rog sa imi s..i p..a.
  • #10766
    PNL vs PSDl pe 23 Aprilie 2019, 15:49
    Romanii care muncesc afara.își fac Partid
    Noi cei care.muncim în Spania,Italia,Germania,Anglia ne.vom pune Primar la Turnu ne vom întoarce acasă și Vom pune capăt Ciumei Roșii!! Suntem mai mulții ca cei.care au ramas acasă!Diaspora va invinge!!!!!!
  • #10765
    Gigi pe 23 Aprilie 2019, 11:42
    falitu
    Frații Codrea ne va pune noul primar.
    Voi știți pe cine ?
  • #10764
    MUUE FRAȚILOR CODREA pe 22 Aprilie 2019, 11:50
    SCLAVILOR, VOI NU AVEȚI O CHIFTEA ÎN STOMAC ȘI ȚINEȚI CU FRAȚII CODREA
    Este evident faptul că cei care susțin familia Dragnea sau Codrea sunt de fapt slugile lor! Sclavilor, voi nu aveți o chiftea în stomac, vă bate vântul în buzunare, mâncați numai cartofi: ciorbă de cartofi, mâncare de cartofi, cartofi prăjiți etc și susțineți asemenea infractori nenorociți! Vă meritați soarta: PROSTIA E SORĂ BUNĂ CU SĂRĂCIA! Tot județul știe că Frații Codrea sunt în cârdășie cu Familia Dragnea!
  • #10763
    Fratii Codrea pe 22 Aprilie 2019, 11:09
    Dovezi
    Ce stiti despre fratii Codrea .in leg cu banii neplatiti .la numeroasele femei.angajate l ei?????
  • #10762
    VM pe 22 Aprilie 2019, 09:50
    Ce postari sunt astea,oameni buni????
    Citesc o gramada de felicitari la adresa familiei Codrea.De ce?Eu zic ca este extrem de simplu.Nu vedeti cine conduce tara?E vremea lor,a celor ce vor sa fie din bogati si mai bogati.Atunci cand in functii inalte sunt pusi incapabili,coruptia si hotia cresc la cote inimaginabile.Mai grav este faptul ca banii din care sunt platiti vin tocmai de la cei ce sufera in urma acestor nedreptati.Dormiti in continuare si o sa aveti doar de apa si paine.
  • #10761
    MUUE FRAȚILOR INTERLOPI CODREA pe 21 Aprilie 2019, 20:02
    Alege-s-ar prafu și pulberea de tot neamu Codrea
    Dar-ar Dumnezeu să se aleagă praful și pulberea de tot neamu Codrea, de toată rasa lor de interlopi pt căți oameni au mințit și le-au tras țeapă cu banii de salariu în străinătate! Au mințit sute de femei și au plecat de la ENCULESCU ca să meargă în Spania să fie sclavi pe plantațiile lor de fructe și nu le-a plătit (tot județul știe asta). Dar-ar Dumnezeu cel mai mare, mai puternic și mai rău Cancer din lume să le mănânce tot neamu, popa la cimitir să-i mai facă bine pt cât rău au făcut ei oamenilor....
  • #10760
    Rață pe 21 Aprilie 2019, 19:15
    ,
    Fraților,orașul este condus de frații Codrea,l-au cumpărat și pe ăla micu,pe fane, toți se vind pe nimic
  • #10759
    Primare pe 21 Aprilie 2019, 13:15
    cand o sa mori
    o sa fac o chermeza cum faci tu cu alde tzeparii si escrocii d alde codrea ca aia nu sunt afaceristi... futuva copii in gura d viermi.... cool grin
  • #10758
    Fara penali pe 21 Aprilie 2019, 13:13
    si nenorociti
    La alegerile europarlamentare va fi si referendumu fara penali... duceti-va prima data in sala unde se desfasoara referendumu... probabil ca se va incerca boicotarea si i se va da o sala cine stie pe unde mama dracu....
  • #10757
    Ovidiu pe 20 Aprilie 2019, 22:13
    Turris-Oltul Turnu Măgurele
    Încă o victorie. 2-0 cu Flacăra Horezu. Suntem ca și promovați. Buc*roși?!
  • #10756
    Marius Nedelcu pe 20 Aprilie 2019, 20:30
    PSD=CANCERUL ROMANIEI
    Iată cum sclavii PSD lovesc un tânăr care reproșează PSDului că nu a făcut NIMIC:
    https://m.youtube.com/watch?v=fJua3OkJul8
  • #10755
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 20 Aprilie 2019, 20:02
    PSD & Dragnea huiduiți la iași
    iată materialul video:
    https://m.youtube.com/watch?v=YRY23R7zOg8

    Rog regia site-ului să facă un articol în care să arate cât de huiduit e PSD peste tot pe unde merge în țară....
  • #10754
    Mihai Matei pe 20 Aprilie 2019, 15:58
    Răspuns pt "unu altu"
    În primul rând Nu suntem "prieteni", Nu am cum să fiu prieten cu susținătorii hoților, orice om cinstit și corect Nu are cum să susțină Cancerul PSD! În al doilea rând, zici că ai Facultate făcută? Unde, la Rahova sau Jilava??? Sigur ești vreun parazit angajat Consilier sau vreun membru de partid al Ciumei Roșii PSD altfel nu ai mai fi așa un pupinkurist înrăit! De ce nu-ți spui numele tău, ți-e teamă??? Iată cât de " iubit" e PSD & Dragnea în țară:
    https://m.youtube.com/watch?v=h2-KCyqFfCY
  • #10753
    Radoi pe 20 Aprilie 2019, 15:45
    Pentru unu altul
    Noi majoritatea iti zicem ca esti PROST, fara creier si SUNTEM CONVINSI ca esti un papagal care te dai mare aici dar IN PRIMARIE (acolo unde lucrezi) pupi pe Piticot si rstul Sultanilor de acolo. Esti DISTRUS si tu SI PSD ul vostru. Mai aveti putin si gata. Treci la iesle
  • #10752
    unu altu pe 20 Aprilie 2019, 09:52
    .,,,
    Mihai Matei, afla, prietene drag, ca sunt absolvent de studii superioare, am casa,masina, serviciu de unde incasez un slariu decent, gratie maririlor aplicate de GUVERNUL PSD, nu accept si nu dau mita si, spre deosebire de tine, am creier. Votez PSD, cea mai buna optiune politica. Defapt, singura. Restul-Cracea, paunescu, Mohora Stela, Manea Doru, rebuturi.Stii ce zic ?
  • #10751
    Ion Vasile pe 18 Aprilie 2019, 19:18
    Bătaie de joc a Ciumei Roșii PSD în Dosarul Revoluției
    Rog regia să facă un material despre cum își bat joc ciumații PSD de miile de oameni morți la Revoluție din cauza lui Ion iliescu, Gelu Voican Voiculescu etc. iată linkul:
    https://m.youtube.com/watch?v=PfNZhY5KERM
  • #10750
    Flore.... pe 18 Aprilie 2019, 11:16
    Vai de capul vostru
    Asa va băieți joc de orașul nostru cu asa spații verzi si asa flori cati bani sa cheltuit pentru porcariile astea de flori....uitati-va ca puneti in pământ panselutele alea si sunt putrede sau moarte...păcat am avut un oras frumos cu ani in urma era covor de panselute diferite culori acum vai de capul lor de flori ...am avut orașul plin de lalele un urma cu ceva ani ..iti era drag sa iesi pe strada ...acum te umple de praf măsurătorii la ora 8.30 c*rățenia se face până se lumineaza afara ..nu sa trecem cu copii la scoala si sa ne dea in nas praful cu mătura ...
  • #10749
    . pe 17 Aprilie 2019, 09:40
    .
    Craceo, ai mai fost pe Praporgescu?Nu la strada ma refer. Vagabondule, iar o iei in mana.
  • #10748
    Ion ion pe 16 Aprilie 2019, 16:55
    DRAGNEA A SĂRĂCIT JUD. TELEORMAN
    Măi oameni buni, nenorocitu asta de Dragnea a săracit județul Teleorman și orașul nostru, aduceți-vă aminte când au venit cei de la PIRELLI să deschidă fabrică în Turnu deoarece aveau transportul maritim la îndemână (Dunărea traversează 7 țări + 4 capitale) sau când au venit Chinezii să deschidă Fabrică de Sticle PET pt Coca-Cola, Fanta, Sprite etc iar cioroiul de fost primar Mohanu și Dragnea nu le-au dat aprobare! ÎN CONCLUZIE: IEȘIȚI LA VOT ȘI VOTAȚI ÎMPOTRIVA CIUMEI ROȘII PSD !!!!!
  • #10747
    Alex Matei pe 15 Aprilie 2019, 16:45
    SUSȚINĂTORII PSD LA ÎCCJ ADUȘI de DRAGNEA
    Oare sunt printre susținărorii săi și zdrențele de Consilieri PSD din Turnu Măgurele???
    https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Ip2ZNeLZCHE
  • #10746
    ANTI-PSD pe 15 Aprilie 2019, 16:26
    CIUMA ROSIE
    Au fost dusi din Turnu,,sustinatori'' ai lui Dragnea la Curtea Suprema!Parca era una Bogdan pe acolo!
  • #10745
    Marius Barsasteanu pe 15 Aprilie 2019, 15:58
    AZI DRAGNEA A AVUT PROCES, SUNT CURIOS DACĂ AU FOST IAR CONSILIERII DIN TURNU SĂ-L SUSȚINĂ?
    Sunt c*rios dacă Consilierii PSD: PRUNĂ MARINEL, AURA ATHENEU, DUMITRU SIMION, GHEORGHE MIHAI au fost din nou să-l susțină??? Iată materialul:
    https://m.youtube.com/watch?v=g0nesnS6hMg
  • #10744
    Mihai Matei pe 15 Aprilie 2019, 07:37
    NU MAI VOTAȚI CORUPȚII PSD+ALDE!
    Iată cum Dragnea și Grupul infracțional Organizat PSD fac campanie electorală in Craiova, au fost aduși babe, moși, ciori asistate social.... IEȘIȚI LA VOT LA REFERENDUM ȘI NU MAI LĂSAȚI ASTFEL DE LĂTURI SĂ DECIDĂ SOARTA ROMÂNIEI:
    https://m.youtube.com/watch?v=JfLIf8FaHDM
  • #10743
    Mihai Matei pe 14 Aprilie 2019, 14:22
    Răspuns pt "unu altul"
    Din cauza unor orci proști ca tine arată orașul în ultimul hal pt că pupați în kur Ciuma Roșie.... Ție îți cântă greierii în pantofi, nu ai bani de un suc sau o cafea dar susții PSD, cât de prost și de retardat trebuie poți fi??? Te "vinzi" pe un ciurel de mălai, o sticlă de ulei și 1 kg de zahar!
  • #10742
    unu altu pe 14 Aprilie 2019, 11:12
    .,,,
    Eu sunt cu PSD, ca si vecinnii, colegii si prietenii mei, cu 2-3 exceptii. Cuclea ar trebui sa plece, nu stiu unde, mai sus sau mai jos. Sa vina altul, mai proaspat,mai cinstitdaca se poate si un pic mai inalt.
  • #10741
    # pe 14 Aprilie 2019, 10:44
    Simion Marius Vasile
    Un gand pios pentru tine, prieten drag!.Ai plecat prea devreme..!
  • #10740
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 13 Aprilie 2019, 15:00
    NU MAI VOTATI CORUPȚII PSD+ALDE
    Măi oameni buni, dragi turneni, haideți să ieșim masiv la vot la Referendum & Alegeri Europarlamentare și să votăm tot Turnu Măgurele împotriva Ciumei Roșii PSD+ALDE care a distrus orașul nostru.
    Iată cum poștașii aduc Ziarul de Propagandă al Ciumei Roșii PSD:
    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=165855007691852&id=1028923587263409&refsrc=http://m.youtube.com/watch&_rdr
  • #10739
    USR la Putere pe 13 Aprilie 2019, 12:35
    USR va. face Ordine în România
    Autoritățile din România nu face nimic pentru voi cetățeanul sărac și plin de nevoi,Politia, nu respecta legile avem nevoie de semnăturile dvs,va așteptăm în fata la Penny!!!Legea corupției și conficarii.avariilor ilicite vom.da dacă vom fi aleșii de dvs !!! Ginditi-va nu veti.avea nimic de pierdut ați pierdut deja prea mult după 89!!!Nu trebuie sa mai votam pe cine a fost la putere!!!!!!
  • #10738
    Ion S. pe 13 Aprilie 2019, 08:45
    Tr.Măgurele,un oraș distrus de PSD
    Eheeei,puțintică răbdare,că orice început are și un sfârșit.Iar astăzi,mai mult ca oricând,sfârșitul unor paraziți politici e mai aproape ca niciodată.Să avem speranță și să ieșim la vot,măcar pentru copiii și nepoții noștri,dacă noi nu ne-am săturat de atâta minciună și hoție.
    PS. Primarul Cuclea și-a luat un scaun atât de mare și scump numai ca să-l poată depăși pe cel al secretarei.Ce să-i faci,complexe sunt peste tot.Măcar scaunul să fie mare.
  • #10737
    Sandu pe 12 Aprilie 2019, 19:05
    Orasul lor
    Asta e oasul clicii lor.Nu poti sa patrunzi pe nicaieri daca nu ai recomandare si origine sanatoasa,adica sa fii cu ei,ca in anii '45.Sunt numai sifonari Psd peste tot.
  • #10736
    Tambal pe 12 Aprilie 2019, 14:15
    Achiziție pe "măsura "primarelului CUCLEA
    Ca să se "ridice "la înălțimea funcției pe care o ocupă,pentru ultimul an de mandat (un om normal nu-l va mai vota la anul)și-a cumparat un scaun ergonomic de 24 de milioane .Anlizand in seap aceasta achiziție a fost făcută la începutul lunii aprilie. Deh,cum putea primarelul să stea pe orice scaun,așa că si-a luat unul pe "măsura "lui.Toate achizițiile menționate in articolul de mai jos sunt reale și ne arată cum își bate joc acest analfabet functional de banii cetățenilor. Sper ca acest neica-nimeni să dispară din viața publică cât de c*rând.
  • #10735
    Lucica pe 11 Aprilie 2019, 10:02
    DE ACORD-ANTI PSD !
    Total de acord.Atat de putine cuvinte si cat de mult adevar.Din pacate,suntem captivi in tara noastra,de catre o mana de hoti si analfabeti functionali.Cum puteti vota atata timp prostia,incompetenta,puturosenia si hotia.Nu s-a facut nimic de atatia ani si noi ne afundam in saracia si mizeriea dezvoltata de PSD.
  • #10734
    Vasile pe 11 Aprilie 2019, 09:31
    Bani publici irositi
    Adunând sumele constatăm că este vorba de 5,5 miliarde dirijate catre clientela PSD. Acest primar imbecil aruncă banii cetatenilor pe fereastra. O parte din această imensă sumă reprezintă parandarat pentru Cuclea.Nici pe timpul comuniștilor nu a existat un asemenea personaj în fruntea orașului.
  • #10733
    ANTI-PSD pe 10 Aprilie 2019, 21:05
    CIUMA ROSIE
    Un oras distrus,plin de informatori si corupti.Asfaltare cu butelia,cladiri de cultura lasate in paragina,dezbinare,ura,industrie falimentata voit,aspect de comuna.Gunoaie si mizerie peste tot! Trist foarte trist.
  • #10732
    Florică de la drumuri pe 10 Aprilie 2019, 10:15
    Lichelele n-au dispărut
    E bine să nu glumim și șă nu ne batem joc de banii publici.Iar dacă această doamnă,Ursu,împreună cu soțul ei,au făcut astfel de cheltuieli inutile,și care nu se văd decât în buzunarul lor,e bine să fie întrebați de vorbă și să răspundă.Au rămas aceleași persoane cu aceleași năravuri și obiceiuri nocive ca în vremurile când primar era Mohanu.Vremuri în care nu s-a făcut absolut NIMIC,doar s-a distrus,s-a promis și s-a mințit.Dacă vă faceți că nu știți,uitați-vă pe fiecare stradă și priviți orașul în splendoarea lui,iar oamenii normali la cap vă vor confirma întreaga perioadă de conducere PDSR,PD,PSD.
  • #10731
    CRACEA pe 9 Aprilie 2019, 11:28
    "INVESTIȚII "în Turnu Măgurele
    Vă aduc atenției cum poate cheltui acest primar incompetent banii cetatenilor. Cea mai mare INVESTITIE este Cetatea Turnu:servicii traducere 282 milioane, servicii informare 180 milioane, consultanță management 1 miliard,studiu fezabilitate 250 milioane. Alte "INVESTIȚII ":proiect reabilitare 1907 360 milioane, servicii management trafic 355 milioane studiu fezabilitate puturi alimentare apă 470 milioane, întreținere suprafața joc 232 milioane, plan de acțiune pentru energie durabilă 400 milioane, studiu eficientizare iluminat public 430 milioane, servicii promovare proiect restaurare catedrală 115 mil.URSU VIRGINIA primește ca diriginte de șantier 750 milioane pentru străzile 1 Mai și Sf Vineri.De Anul nou joc*ri artificii 300 milioane și program artistic 300 milioane. Ce primar "gospodar " avem!!!
  • #10730
    Mihai Matei pe 8 Aprilie 2019, 16:00
    NU MAI VOTATI CORUPTII PSD+ALDE !!!!! ÎȘI BAT JOC ȘI JEFUIESC ȚARA
    România pierde 20% din suprafața pădurilor din cauza unei inițiative a lui Dragnea & PSD Ciuma Roșie, iată :
    https://m.youtube.com/watch?v=WjfvsxjN_LY
  • #10729
    DANA pe 8 Aprilie 2019, 11:55
    Turneanul Bată Adrian
    Turnene tu esti Bâta Adrian după cum te exprimi, un alt analfabet functional numit ilegal de PSD într-o funcție publică.Din articolul la care faci referire reiese că ti-ai reparat mașina AUDI Q7 de mai multe ori pe banii instituției la Gevacom conform SEAP.Tu crezi că toată lumea e proastă și nu vă vede când furați? Ați sărăcit toată țara. Bacul e foarte "rentabil".Primești bani periodic de la "somitatile "județului Cuclea și Cristescu.De fapt bacul este o EPAVA care trebuia dată la fier vechi de mulți ani.
  • #10728
    Un batran cu speranta pe 7 Aprilie 2019, 20:58
    România distrusă de corupție
    Avem legi făcute greșit,proaste.Avem străzi neasfaltate,multe zone unde nu există canalizare,apă c*rentă.Avem multe localități unde nu există există gaze.Nu există investiții de peste 29 de ani.Loc*rile de muncă sunt aproape inexistente.Avem oameni care ne conduc,ne promit și ne mint de ani buni,dar nu sunt în stare să înțeleagă că locul lor nu este acolo unde pretind că ei sunt cei mai buni.Meritocrația este anihilată de propagandă și răutatea unora dintre cei lacomi și proști.Și sunt foarte mulți care se închină și pomenesc des numele lui Dumnezeu,dar tocmai ei sunt cei ce greșesc față de semenii lor și fură,mint,dezinformează,distrug și nu lasă nimic în urma lor.Am ajuns unde nimeni nu credea în 1989 că se va ajunge vreodată.Ce facem,mergem mai departe în același mod sau încercăm să să schimbăm ceva și să oferim un viitor mai bun generațiilor viitoare?Gândiți-vă și reacționați,nu mai este prea mult timp!
  • #10727
    ALEGATORII. pe 7 Aprilie 2019, 18:54
    Prostia doare fraiere,PSD. Ne Îndatorează
    Am ajuns la datoria externa de 100 miliarde de euro cine va plății acești banii,decât copii nostrii și nepotii de nepotii nostrii era PSD va apune cuprind şi noi vom rămâne mereu datorii FMI și băncilor străine de ce PSD nu spune ca a luat banii de la băncile străine pentru pensionarii!!! ISĂRESCU va tine un disc*rs la TV despre.PSD cum a îndatorat Romania!!!asa ca numai votații PSD!
  • #10726
    Turneanul pe 7 Aprilie 2019, 14:45
    Pt poz.10718...Dana
    Cucoana Dana...aici nu facem gramatica.Daca nu stiai...iti spun eu.Nu ai ce sa mai zici?Acum te legi de greseli gramaticale...Cum am zis...stai la bucatarie.Daca si acolo te pricepi ca pe aici.....fate coafeza.
  • #10725
    Turneanul pe 7 Aprilie 2019, 14:41
    Pt poz.10716
    Alooo...Domn sau...Doamna...ce oi fi..numai la o c*rsa trec 4..6.Tiruri.Asa ca....pa si pu...la revedere.
  • #10724
    DANA pe 7 Aprilie 2019, 00:10
    Pentru Turneanul
    Înainte să mă sfatuiți învățați să scrieți, ce rusine, cate greșeli sunt oripilată:
    1. Habar N-ai forma corecă, cum ati scris d-voastra “Habar Ai “ mi-ati dat dreptate sustinand fara voie ca am dreptate si eu stiu asta, mersi pt sustinere, apreciez.
    2. Cratima plange vrea sa fie folosita ( cratima este minusul acela din gramatica - știți?)
    Si nu in ultimul rand, nu primesc sfaturi de la agramați.
  • #10723
    ....... pe 6 Aprilie 2019, 22:25
    Pt 10716
    Da exemplu O ZI ÎN CARE AU TRECUT MAI MULT DE 5-6 AUTOVEHICULE PE BAC
  • #10722
    Turneanul pe 6 Aprilie 2019, 20:58
    Pt DANA de la poz.10636
    Mai....Dna Dana....esti complet dezinformata.Imi pare rau sa iti spun dar vorbesti numai aiureli.Poate esti complexata sau la menopauza.In primul rind tin sa te informez ca Bacul nu este falimentar.Esti tu prost informata.Eurobac nu ia bani de la Primarie...da bani la Primarie.Habar ai ce vorbesti.De vreo 2 ani este un trafic infernal...daca nu crezi dute in port sa vezi ce trafic este.Eu am fost.Referitor la afirmatiile tale...spui numai prostii.Visezi la milioane...Numai minciuni...Documenteazate si pe urma sa faci afirmatii.Asa ca...mai bine veziti de bucatarie...
  • #10721
    Politia Turnu pe 5 Aprilie 2019, 01:12
    Incompetenta la cote maxime
    Politia apara statul si nu cetățeanul de rand altfel cum explicati ca nu au nicio solutie pentru infractorii minori si libidinosi care bantuie orasul, e clar ca fura din cauza saraciei, nu au educatie rezulta ca neuronii au ramas la stadiul de dornța deci nu iși pot castiga existenta altfel, toate astea din pricina statului si atunci cum sa-i duca politia la scoala de corectie daca toate astea se datoreaza statului, pe care ei trebuie sa l apere din banii mei. Daca se iau masuri nu se intoarce șatra împotriva lor si cretini aia care ii voteaza ca nah s-a trecut cu vederea peste atatea infractiuni si e bine cu PSD la conducere, numai ține am remarcat cu toții cum sta treaba.