Turnaţi aici tot ce vreţi să iasă la lumină.

 Această rubrică se adresează celor care au informaţii şi vor să le ştie toată lumea. Trimiteţi ştirile şi faptele pe care le vedeţi şi auziţi, noi le publicăm imediat. În speranţa că vor fi interesante şi reale, vă invităm să fiţi reporteri. Aşteptăm să scrieţi, dacă aveţi ceva de spus.

11753 comentarii Comentează

  • #11753
    Licu pe 15 Decembrie 2019, 19:20
    Nu mai bine ii bagam in p***da mamii lor
    Niste rahati care au trecut prin militie ca gasca prin apa.Nu s-a lipit de ei meseria,nu s-a lipit bunul simt,și nici rezultate nu au avut.Acum fac valuri prin politica de rahat a orasului.Niste prosti cu pretentii mult prea mari fata de prgatirea lor.Ei nici nu stiu sa voteze,cu cine,si se cred politicieni.Niste oportunusti care trebuie scuipati de fiecare data cand ies in fata.Din pacate,asta e Romania dupa 30 de ani de democratie originala marca Ion Iliescu.
  • #11752
    Georg. pe 15 Decembrie 2019, 16:01
    Alo,nu mai bine punem noi militieni sa ne conduca?
    Ar fi bun Fane bmveut sau Musat Tudorele,care au slujit comunismul si acum vad oportunitatea de a intra in politica.Cred ca sunt cei mai buni sa pastoreasca hoardele de pensionari de la psd.
  • #11751
    Titi pe 15 Decembrie 2019, 12:24
    Medicamente
    Spitalul din Turnu Măgurele a fost dotat cu aparatura care stă în cutii,comisioane încasate și gata,important e ca sau umplut conturi. Medicamente nu sunt de ce ? Nu sunt bani nici ca sa punem aparatele in lucru .
  • #11750
    . pe 15 Decembrie 2019, 12:16
    .
    Uraaa, liberalii se schimba. Scimba un obsedat cu un nebun !!! PSD castiga mai lejer decat se credea, mai ales ca il vor schimba pe Cuclea.
  • #11749
    SĂ OPRIM METODELE HOȚILOR DIN PSD pe 15 Decembrie 2019, 10:39
    Creșterea prețului apei este un ABUZ
    Trebuie făcute demersuri către toate organele de control ale statului,cu privire la creșterea abuzivă și total nejustificată a metrului cub de apă menajeră,de către o mână de incapabili și hoți din gașca PSD.Nu este o instigare la o procedură ”legală”dar,a nu plăti ceva care pute rău a nelegalitate și abuz,nu este decât o măsură de boicot,până la finalizarea calculelor și măsurilor corecte.Măsuri și calcule pe care le-am putea afla și de pe site-ul primăriei.Ce spuneți domnilor,aveți c*rajul?Sunt convins că aude cine trebuie.Pe viitor voi veni și cu niște probe din care vor ieși multe dintre hoțiile și prostiile conducătorilor din PSD.
  • #11748
    Gheorghe. pe 15 Decembrie 2019, 10:09
    Chiparosul.
    Cracea nu mai are loc in piele,se lauda prin restaurantele judetului ca va fi viitorul primar.Ai mai incercat de ceva ori,chiar nu mai exista altcineva in acest oras care sa participe ?Din informatii,Cracea este un ahtiat dula femei si alcool .Cum oare nu vad liderii politici ai partidului acest lucru?George Paunescu este singutul care loate inclina balanta si sa zmulga puterea din miinile psdeului corupt.Este un turnean get beget,il cunosc toti fin oras si a facut lucruri bune in lerioada cind a fost firector al liceului agricol.Votam,omul George Paunescu,viitor primar
  • #11747
    Dana pe 15 Decembrie 2019, 08:16
    Craceo,
    Numai tu scrii pe acisilea si Eugen ala scutierul Sancho pinzarul ca tu esti Don Schiopete care te dai la felili seniorilor cind pleaca de acasa.Dar stii ca te bati cu morile de vint din capsorul tau obtuzat de atita alcool .Betivule care esti.
  • #11746
    Mary. pe 15 Decembrie 2019, 08:09
    Bombaaaaaaa.
    Se aude la palat ca Cracea va fi schimbat.Cu cine credeti ?Cu rezistentul Mihai Florin, care in sondajele facute a iesit invingator. Vor urma schimbari in bpl al pneleului.Omul,dupa cum se stie a fost in bpl.Sper ca va umbla la organizatia de femei,arata dezastruos,fetele stau pe sub masa ca la Vadim.
  • #11745
    Turnenii pe 14 Decembrie 2019, 20:22
    Abuz în serviciu la Turnu Măgurele
    DNA anchetează multe cazuri de Abuz în Serviciu.din partea Primăriei, Politie,foarte multe cazurii !!!
  • #11744
    Muzeu pe 14 Decembrie 2019, 19:42
    Opere de arta
    Unde sunt operele de arta din fostul muzeu? Au disparut fara urma! Astia au furat tot ce se putea.
  • #11743
    ..... pe 14 Decembrie 2019, 13:42
    Holera roșie
    Dana uită-te la membrii psd;, ti**ni, analfabeti, pușcăriași, drogați, handicapați, penali, toată sc*rsura societății se regăsește în psd.
  • #11742
    Dana. pe 14 Decembrie 2019, 07:59
    Liberalii
    Cracea este pe faras.Datorita faptului ca este candidatul pierzator.A umplut bpl .ul cu delicventi si interlopi.Cei de la centru au auzit si l vor ejecta.Apucaturi de pesedist ....Stai dracului in banca ta .Si asa nu esti turnean decit de weekend.
  • #11741
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 13 Decembrie 2019, 19:55
    PSD = Pușcăriași Șpăgari Delicvenți
    PSD nu este un partid, este o rețea de mafie a șpăgilor !
    ROG REGIA SĂ FACĂ UN MATERIAL DESPRE CUM VINDEA CIUMA ROȘIE LOCURILE DE MUNCĂ & CUM COLECTA BANII DIN ȘPĂGI DE LA Arad, Timișoara și Caraș-Severin !
    Manca-i-ar cel mai tare Cancer pe toți nenorociții din PSD !
  • #11740
    Nicolae L. pe 13 Decembrie 2019, 18:00
    O inițiativă foarte importantă stă să ia naștere
    Un proiect de lege benefic pentru toți,oameni și animale.
    Să începem cu începutul.Știu că pentru unii nu e nimic intreresant,dar pentru autoritățile locale va deveni lege.Mai mulți parlamentari au depus la senat în procedură de urgență,un proiect legislativ care prevede amenajarea de adăposturi(padoc*ri) pentru animale domestice(cai,câini, pisici,etc).După publicarea în Monitorul Oficial al României,vreu să văd câte înjurături și câte aprecieri se vor strânge.Deabia atunci vom vedea și adevărata mobilizare,competență,punere în practică și respectare a legii,și a grijii pentru oameni și animale.
  • #11739
    Bill pe 13 Decembrie 2019, 13:25
    vine scadenta
    Acelasi lucru se intimpla in oras,ca la Arad.Mafia Psd a capusat toate institutiile cheie. Vezi Primaria,Spitalul,Politia,Apa Serv etc unde sunt in Famiglia.Angajari pe cumetrii,pe bani spaga,cu aprobare de la partid..Acesti prosti si hoti care conduc orasul trebuie sa plece.Toti stim cum actioneaza aceasta mafie locala,se vede cu ochiul liber.Va veni ziua Z cind acest grup infractional va da socoteala!
  • #11738
    FILIP pe 13 Decembrie 2019, 12:15
    LILIPUTANULE CUCLEA,AI GRIJA MARE
    UN PRIMAR CARE TRECUT TOTAL NEOBSERVAT PRIN MANDATELE PETRECUTE IN FUNCTIA DE VICEPRIMAR SI PRIMAR.PUTEM SPUNE CHIAR SLUGA PERFECTA.UNUL CARE ALATURI DE MOHANU SI SEFUL LOR DRAGNEA,NU AU LASAT IN URMA LOR DECAT PRAF,SARACIE PUTUROSENIE,MINCIUNA,JAF,MIZERIE FIZICA SI MORALA,SI MULTI SPALATI PE CREIERI,VESELI CA psd LE-A DAT CEVA.ACUM VEDEM CU TOTII CE LE-A DAT,DAR NU PRA SE POATE SPUNE.E,AZI VEDEM CUM SUNT CHEMATI PE RAND SA DEA SOCOTEALA LA TOATE GROZAVIILE PE CARE LE-AU FACUT IMPREUNA.SI E DOAR INCEPUTUL,SI PENTRU TOTI CEI DIN JURUL LOR.
  • #11737
    anti psd pe 13 Decembrie 2019, 07:16
    ciuma rosie
    Pe unde mai este Simionescu?Sta si asta ascuns? Publicati lista consilierilor care au acordat titlul de cetatean de onoare infractorului Dragnea.
  • #11736
    După Arad urmează Teleorman pe 12 Decembrie 2019, 14:26
    Patronii Spagarii anchetați
    Autoritățiile anchetează de unde au avut PSD banii de campanii,decit dela patronii spagarii,gen,TEiCA,,Simionescu,etcVa rugam da-ți toate comentariile și asa vom prezenta pe Facebook
  • #11735
    lica pe 12 Decembrie 2019, 13:24
    probleme spital turnu magurele
    directorul spitalului obliga personalul sa faca c*rsuri de igiena(plata din banii proprii) cu o firma din alexandria. de ce nu plateste spitalul c*rsurile respective? fiecare persoana ar trebui sa plateasca 150 lei. unde ajung banii? mergeti la director si rezolvati problema!
  • #11734
    Unul nemultumit pe 12 Decembrie 2019, 10:30
    Hotii
    Au distrus orașul,economia,cultura,viata...tot.Pina si dreptul la exprimare l-au luat!Oamenii sunt triști si resemnați. Cuclea cu gasca lui au facut tot posibilul sa ne prosteasca si sa ne bage pumnul in gura
  • #11733
    Cetatean platitor de taxe si impozite. pe 12 Decembrie 2019, 08:33
    Orașul dispare încet și sigur
    În c*rând,toți românii sănătoși la cap care fac parte din România reală și nu numai,vor vedea și constata,halul în care ne-a adus gașca PSD condusă de pușcăriașul Dragnea.Cei care încă vă mai amintiți de luna Decembrie a anilor de dinainte de 89,vă spun că nu a existat o perioadă mai mizerabilă,mai săracă și tristă în viața turnenilor,ca în perioada sărbătorilor din ziua de azi.Caracatița PSD nu are pic de rușine și nu conștientizează răul făcut în toți acești ani cât au jupuit,mințit și sărăcit,pe toți cetățenii acestui oraș și județ.Există cineva care să ne spună unde s-au dus banii noștri timp de 30 de ani?Există vreun politician PSD care să ne arate un singur obiectiv realizat în și pentru Turnu Măgurele?Dumnezeu să vă dea după fapte,nenorociților,și să aveți sărbătorile pe care le meritați!
  • #11732
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 12 Decembrie 2019, 00:00
    "KARMA" ARE UN SIMȚ AL UMORULUI TARE CIUDAT
    ROG REGIA SĂ FACĂ UN MATERIAL:

    https://www.podul.ro/articol/fana-numarul-1-a-lui-dragnea-da-psd-ul-in-judecata-8434.html
  • #11731
    Ovidiu pe 11 Decembrie 2019, 21:42
    Apa oprită
    Conform site-ului, "stirideturnu.ro", mâine, 12.12.2019, între orele 9 și 12,apa va fi oprită in tot orașul pentru înlocuirea unor conducte.Voi știți, dar nu vreți să anunțați pop**ația. Pentru că vă pasă.
  • #11730
    Guv pe 11 Decembrie 2019, 17:34
    Primăriile PSD nu vor mai primii banii
    Urmează un scenariu sumbru Vor fi concedierii în masa la Primarii PSD Guvernul inițiază OUG bugetara cu autofinanțare la fiecare Primarie,asa vor cistiga localele!!!
  • #11729
    aaa pe 11 Decembrie 2019, 13:41
    jaf si prapad
    E cel mai trist an de dupa revolutie! Sclavii lu Dragnea au distrus totul in oras!
  • #11728
    Flori pe 11 Decembrie 2019, 12:21
    Trist orășel.
    Cenușiu și trist pare totul in municipiul ajuns cătun. Nici pic de veselie pe fetele locuitorilor,parcă nu ar venii sărbătorile.De cînd locuiesc în urbea asta,nu am vazut asemenea descumpanire si,mizerie .Rusine conducerii orașului,rusine d_le primar Dulcea!
  • #11727
    Geo pe 9 Decembrie 2019, 20:13
    totul e trist
    Domnule Cuclea,iti place cum arata orasul?Da afara pe toti din preajma ta ca te saboteaza. Isi urmaresc interesele personale si lumea te asociaza cu ei!Lumea te uraste din cauza acestor netrebnici! Te au la mina cu ceva?
  • #11726
    Unul pe 9 Decembrie 2019, 11:32
    Ciuma rosie
    Mafia lu Cuclea a acaparat orașul. Toate institutiîle sunt conduse de slugarnici si incompetenti . Uitati-va cine sunt colaboratorii(pupaciosii) si veti gasi raspunsurile la multe întrebări.
  • #11725
    X pe 8 Decembrie 2019, 23:17
    Y
    Mă dar tot văd că aveți o atitudine ostilă față de Crăcea, păi l-ați făcut în toate felurile, m-ai nou este și manelist . Apropo vede-ți că funcția de primar NU prevede : ASPECT FIZIC . Și carisma unui om nu o cunoști într-o viață, despre CARACTER pot vorbii doar ce-i care-l cunosc foarte DAR foarte BINE, și pot face o analiză la stările pe care le are în momentul / situația în care este, pentru că poți vedea o persoană într-un moment în care este nervoasă ȘI automat numai la Caracter nu se m-ai gândește .
  • #11724
    Claudiu pe 8 Decembrie 2019, 19:14
    A venit vremea dute la pensie
    Deci la bugetari nu se mai poate sta peste vîrstă de pensionare .... nu o mai fofiliti pe colo si pe colo sa va fie rusine unora care nu va gânditi decat la voi...conducerea sa ia masuri este vizibil ca sunteti depășiți de situație dar va place sa mancati pâinea altei persoane capabile ....dar va venii timpul mon cher...
  • #11723
    Da-i si scrie,raspundem cu placere pe 8 Decembrie 2019, 16:32
    Oooof,cum a disparut rusinea?
    Bai,Joro Nerca,nu esti un fel de Zoro,asa cum vrei sa pari in fata noastra,esti un fel de PUIE MONTA.Vorbim de caracter și de de comportament uman?!Ce spui,stim si noi cine au fost taticul, ce a facut si cum s-a comportat inainte de 89,cine a fost fratiorul,si ce comportament a avut pe timpul prodigioasei lui activitati,si ce au mostenit progeniturile de la acel comunist inrait?Juniorul,un PSD-ist indragostit de putere lafel ca si taticul lui,plin de arogantă si suficienta.
  • #11722
    Joro Nerca. pe 8 Decembrie 2019, 10:50
    Craceo,mergi la c*rve.
    Intre Vasile si Cracea exista diferente de cultura,caracter,aspect fizic,carisma.Cracea tot un taranus va ramane cu apucaturi de manelist.Crea sa intre in lumea buna dar studiile lui sunt Zero.
  • #11721
    Zorro pe 7 Decembrie 2019, 10:18
    Brad de Crăciun
    Primaria nu este în stare sa facă un Brad da Crăciun!La Cisnădie uitati-va ce aranjamente sunt de Sarbatorii!!!
  • #11720
    Joro Nerca pe 7 Decembrie 2019, 09:48
    Joro Nerca
    Eu mi-am exprimat o parere.Si nu sunt nici un Norocel,prietene, nici nu stiu ce spui tu aici,cum ca as fi pensionar sau altele de genul.Am inteles oftica ta,oricum.
  • #11719
    Vasile pe 6 Decembrie 2019, 18:33
    # 11715,termină cu diversiunea
    Norocele,de la pensia aia ai luat-o pe câmpie,si acum intri în rahat?Cine este Răzvan Vasile,ce habar are de administrație?Poate îl consiliază ta-su,comunistul care la evenimentele din decembrie 89,urla în fața IME,să confecționăm bâte,să iesim și să mergem la Timișoara,să le venim de hac ”huliganilor” care strigau împotriva regimului Ceaușescu.Și alcoolicul de frati-su,viceprimar,că tot au început să intre toate lichelele din miliție,în politică.Și cine să-l susțină,Norocele,PCR,PDSR sau poate mai nou,USR?Stați dracu acasă și cheltuiți-vă pensiile alea nesimțite,și nu mai încercați să veniți cu tot felul de tâmpenii.
  • #11718
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 6 Decembrie 2019, 17:05
    NE MERITĂM SOARTA: TELEORMANU' S-A MAI FĂCUT ÎNCĂ O DATĂ DE TOT KĂKATUL !
    NOI ÎȚI URĂM: LA MULȚI ANI CU EXECUTARE !

    https://www.aktual24.ro/si-tu-brutus-psd-teleorman-ii-ureaza-la-multi-ani-lui-dragnea-din-puscarie/
  • #11717
    Joro Nerca pe 6 Decembrie 2019, 15:52
    Joro Nerca
    Sunt plecat din Turnu de vreo 20 de ani dar aud lucruri frumoase de directorul liveului Unirea, Razvan Vasile parca. Multi imi zic ca ar candida la primarie.E de la PSd? oricum conteaza ce face omul,nu ce partid reprezinta. Eram c*rios daca e adevarat caci se vorbeste bine de el.
  • #11716
    . pe 6 Decembrie 2019, 11:06
    .
    Cracea, gunoiule,am inceput deja campania. Din ce in ce mai multi cetateni imi dau dreptate, ca nu esti bun de primar. NU TE VOM VOTA si cred ca daca PSDul vine cu altul va castiga. Din cauza tanu mai au adversar. Lumea te cunoaste, nu mai cade in plasa minciunilor tale, dar te minte, stii tu de ce.
  • #11715
    UN COPIL de GRĂDINIȚĂ pe 6 Decembrie 2019, 00:21
    Am voie.? Săr și eu cu o MINI-ideuță.!
    Să-i sabotăm pe: chinezi, indieni, NASA și pe ruși... că vor să colonizeze planeta Roșie - vecină ; Ajungem noi românii primii... CÎNTĂM "" noi suntem ROMÂNI, noi suntem români ;noi suntem stăpâni pe veci AICI. "".. și pe urmă Marte este roșie.? este.! ; să se mute acolo toată Ciuma Roze, și să vezi cum ajunge ȚARA. . Prima - întâia - Țară - pe - Terra.!!! Oare să-i re-primim pe "ĂIA" din Diaspora.?. E ultima SOLUȚIE.??.?
  • #11714
    Marin pe 5 Decembrie 2019, 19:38
    Știu cum funcționează o asociație din anul1971
    Măi Gorunule,ia ascultă aici la un stejar bătrân.Dacă îmi dai un singur exemplu,și cu ceva probe,de o țară în care există asociații cu statut juridic și funcționalitate ca la noi,promit că am să-ți plătesc toate dările căte asociație,plus apa pe care o consumi.Ca să poți înfința o asociație de locatari,”POȚI să ADERI,dar NU POȚI FI OBLIGAT să o și faci.Bun,înțeleg că sunt niște sume pe care suntem obligați să le plătim.Curentul elec.de pe scara blocului,și femeia de serviciu.Și cam atat.Restul este o încărcare nejustificată a sumelor de bani de către membrii din conducerea asociațiilor de proprietari.
  • #11713
    Floaca pe 5 Decembrie 2019, 18:57
    Serviciile primariei
    În atenția primarului care nu ia măsuri sa o potoleasca pe petculeasa si pa aia care bate joc de muncitori ei țărancă aia ...vom aduce iarăși ITM deja scrisoarea este trimisă pentru faptul că stiai si primarul de neregulile de la petculeasa dar a fost anunțat dar na luat măsuri o lasa sași bată joc de muncitori...E sa stiti sigur că muncitorii nu o mai vrea pe directoarea asta si de aceea nu mai vrea sa voteze nimeni PSD..este o femeie haina la sufletul ala care îl are..Jos psdul ...ținea oameni peste program ca asa a zis primarul...deci toți va băieți joc de muncitori..Jos psdul..Jos psdul...Jos psdul..
  • #11712
    Ioana pe 5 Decembrie 2019, 07:07
    desfintate
    Desfimtarea asociatiilor,audit si scaderea pretului la apa si gunoi.Sa se cunoasca de cetateni hotiile primariei impotriva lor.Conducerea primariei sustine aceste firme de casa unde se spala bani.
  • #11711
    Gorunul. pe 4 Decembrie 2019, 23:12
    Prostia marca Cracea.
    Si in tarile civilizate sunt asociatii de propietari,prostovane care esti.Doamne cit de neghiob poti sa fi.
  • #11710
    ..... pe 4 Decembrie 2019, 22:18
    Holera roșie
    Nu mai plătim apa rece la acești hoți ordinari. NU AU VOIE SĂ OPREASCĂ APA! NU MAI PLĂTIM GUNOIUL LA FIRMA PSD. O NOUĂ LICITAȚIE, CORECTĂ ȘI IMPLICIT UN ALT OPERATOR.
  • #11709
    Nico pe 4 Decembrie 2019, 21:37
    Adevar
    Eu spun de plata utilitatilor care se plătesc nu am spus de trintorii care lucrează la asociații 4 ore și iau pe luna 1200
  • #11708
    H2O,pe bune pe 4 Decembrie 2019, 19:41
    Opriți hoția și prostia
    Nicăieri în Europa nu există ASOCIAȚII DE LOCATARI.Și înainte de 1989,și în aceste vremuri,asociațiile de locatari sunt un fel de agitatori,propagandiști și răspândaci politic.Oare cine a fost la putere în Turnu Măgurele timp de 30 de ani?Ce să înțelegem,că noi,cetățenii și orașul nostru nu facem parte din UE?Dacă nu ieșiți și nu aveți c*rajul să vă susțineți și să vă apărați drepturile,nemerniciile celor din PSD(GrupInfracționalOrganizat),vor continua.Și se pare că vor continua cu același tupeu,aceeași nesimțire și aceiași putere de hoție.Vom vedea și până când,că prea s-a îngroșat gluma.Și să concluzionăm:Dacă nu vor fi plătite facturile la apă,pentru că nu pot opri furnizarea apei reci mai mult de 24-48 de ore,așa spune legea,să vedem și ce vor face acești paraziți de la ApaServ?
    PS
    Cetățeni,nu plătiți decât apa care vă este înregistrată pe apometre,sc*rt!
  • #11707
    Nico pe 4 Decembrie 2019, 17:01
    Minciuni
    Tu gîndești cind scrii asemenea aberatii ? Apa se plătește oriunde in lume la fel cum se plătește
    Și energia electrică,gunoi etc
  • #11706
    PNL vs PSD pe 4 Decembrie 2019, 11:10
    PNL Desfinteaza Asociațiile de Propietarii
    Anuntam pop**ația sa numai plătească nici apa nici la Asociație, guvernul Orban da lege OUG de dizolvate a acestor căpușe comuniste!!!
  • #11705
    . pe 4 Decembrie 2019, 07:49
    .
    Ma,nenorocitilor, ati dementit de tot? Ati inceput sa sariti la bataie pe strada ca in anii teroriilegionare, nu mai aveti nici rusine nici frica? Cine sunteti voi, ma, Cracea si Baciu, mafiotii orasului ? Va puneti prostii sa ameninte dupa ce le dati bani de bautura? Cracea, se apropie momentul in care vei plati,in primul rand NU TE VOM VOTA nici de data asta si pe urma, vezi ca ne putem intalni, smardoiule.
  • #11704
    X pe 3 Decembrie 2019, 23:56
    Probleme
    Argumente ZERO, probe ZERO . Voi ce-i care aduce-ți CRITICII de o valoare PUSĂ SUB SEMNUL ÎNTREBĂRII sunte-ți tocmai cei care a-ți fost alături de ce-i care au condus Mun Turnu Măgurele și la-ți adus în halul în care este . Cum pute-ți aduce acuze NEFONDATE fără o probă concretă ? DAR Psd-ul și acoliții săi SUNT EXPERȚI ÎN ARTA MANIPULĂRII ! Problema cetățenilor din acel MUNICIPIU nu sunt spuse DIN gura lor pentru că aceei oameni SUNT terorizați DE FAPTUL CĂ dacă vor să arate că ceva nu merge bine NU POT, DECE ? PENTRU CĂ ATUNCI CÂND TOTUȘI RIDICĂ CAPUL DIN PĂMÂNT trăiesc cu frica LOCULUI de muncă ! Acel MUNICIPIU nu este al PSD-ului . Bătrânii care îi votează și ceilalți SUNT PERSOANE UȘOR MANIPULABILE . Asta a vrut și din păcate a și reușit Psd-ul. Persoana menționată de dvs și anume dom. Crăcea, NU ÎL CUNOSC, și nu sunt eu CRĂCEA . Vede-ți voi organ de manip**are ( PSD ) trebuie să părăsiți cât m-ai repede cu putință ADMINISTRAȚIA LOCALĂ .