Actuala Cetatea nu reprezinta orasul Turnu Magurele. Se va destrama la cel mai mic cutremur

01 Decembrie 2023, 08:21 | 769 vizualizări | 1 comentarii
Car Universal
Cetatea

Marea majoritate a jucatorilor (adica toti) nu sunt din aceasta zona si, la prima problema, vor pleca de unde au venit. Baza trebuie sa fie de aici, cativa "stranieri" ar fi cu totul altceva.

Actuala Cetatea e un proiect sustinut cu bani fara un pic de strategie durabila.

Am vazut ce s-a intamplat cu echipa finantata de Dragnea.

Jucatorii sunt schimbati in fiecare an si noi ramanem cu banii aruncati.

Trebuie terminat cu aceasta prosteala pe fata. Suntem capabili sa privim in viitor?!

Citeşte şi
Comentarii (1) Adaugă comentariu
Hai sa lasam pretentiile pe 01 Decembrie 2023, 09:33
#1
Ala e fotbal ce joaca baietii aia?!
Pai,si conducatorii orasului nostru pe cine reprezinta,ca totul e praf si distrugere???Asa se intampla cand pui un carutas sa conduca o masina,iese un accident perfect.Si de ce sa ne facem probleme pentru viitorul echipei de fotbal,ca nu e decat o imagine in oglinda a felului cum arata orasul,sau mai bine zis satul nostru.Mai,dar marea majoritate a locuitorilor chiar au uitat cine sunt?Se imbraca de la chinezi si turci, umbla cu masini SH,dar se cred oraseni si vor sa para europeni.Na,ca obarsia n-o poti schimba,si-o s-o porti cu tine pretutindeni.Asa ca avem exact ceea ce ni se potriveste si jucam in liga pe care o meritam,iar de trait traim in felul in care ne comportam,si in conditiile pe care le ni le ofera partidul stat PSD.La asa pop**atie,asa echipa si conducatori.Si nu uitati,totul se plateste mai devreme sau mai tarziu.Hai,"succesuri" si minte mai multa!
Spune-ți părerea!

*:

*:

*:

grinLOLcheesesmilewink
smirkrolleyesconfusedsurprisedbig surprise
tongue laughtongue rolleyetongue winkraspberryblank stare
long faceohhgrrrgulpoh oh
downerred facesickshut eyehmmm
madangryzipperkissshock
cool smilecool smirkcool grincool hmmcool mad
cool cheesevampiresnakeexcaimquestion
* caractere rămase

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.