Turnu Magurele - Altex deschide cel mai mare magazin din Teleorman

27 Iulie 2022, 20:51 | 1.458 | 9
Marea Deschidere
Car Universal

Marea Deschidere 28 iulie, ora 7:00. Spectacole, concursuri, reduceri, tehnologie de ultima generatie. Mai mult >> de la sursa

9 comentarii Comentează

  • #9
    Zorro pe 31 Iulie 2022, 18:10
    Altex
    După trei luni când vor să tragă linie, nici banii de salarii nu o să și le scoată. Un televizor pe săptămână. E vorba de puterea de cumpărare. S-ar putea, într-un an să se închidă și Altex și Flanco.
  • #8
    Leon Marinescu. pe 29 Iulie 2022, 17:28
    Si ce daca?
    N-are decat sa fie cel mai mare magazin din Europa! Pe un om il intereseaza sa gaseasca ce-i place!
  • #7
    Nelu Davidescu pe 29 Iulie 2022, 08:31
    Nu vad pareri, impresii...
    Ieri am trecut prin zona si vazand multimea de masini-cata frunza, cata iarba-am ramas cu un gust amar.Cata inapoiere la unii oameni din zona diliormanului! Parca nu mai vazusera asemenea produse in viata lor!
  • #6
    Pentru Gore pe 29 Iulie 2022, 08:23
    idiotenie mare
    Gore, de ce te buc*ra ca inchid magazinele din oras ? Va doriti sa se inchida magazinele din oras, sa vedem, va duceti pe jos pana la autogara? Tu, Gore, oricum nu faci cumparaturi..esti un sarantoc care isi cumpara un tv in rate fara dobanda cu card de cumparaturi...asa ca ...pa!!
  • #5
    adi pe 28 Iulie 2022, 15:35
    nei
    aia de la nei scari au preturi nesimtite duble la acelasi produs ! cine drq cumpara de la aia ?
  • #4
    Gore pe 27 Iulie 2022, 22:39
    Faliment
    Incepe sfarsitul ptr Flanco, Rombiz, Ney, si ceilalti, a inceput numaratoarea inversa, e chestiune de timp pana se inchid toate
  • #3
    Rio pe 27 Iulie 2022, 22:29
    Altex
    Cat credeti ca va rezista Altex in Turnu? 2-5ani?