Cocalarul La(v)com nu si-a parcat regulamentar autoturismul. Politia trece si nu vede.

4 Martie 2021, 18:18 | 3.187 | 35
Cocalarul Lacom
Car Universal

Politia sa mearga si sa aplice amenda  -888 - LAV(se pot verifica camerele de la intersectia Sf Vineri). 

35 comentarii Comentează

  • #35
    Marcel prepeleac pe 24 Martie 2021, 22:49
    Show
    Cat timp credeti ca mai durează până fata cu ligheanul ajunge iar in bratele lui sorinacio, nu mult
  • #34
    Felicia pe 22 Martie 2021, 11:33
    Gata
    "La cățeaua lesinata nici dulaii nu mai latră,, " terminați dracu cu prostiile lăsați oamenii în pace ca ii dați importanta unei femei de moravuri ușoare și stricați familiile unor oameni care ajung în telenovela ei,asta își dorește sa fii vedeta, lumea o stie cine e și unde ii este locul, o sa își găsească alți căței și se liniștește
    Parca e singura care a făcut asa ceva .......
  • #33
    Marcel Prepeleac pe 21 Martie 2021, 16:24
    CRY
    Voi credeti ca degeaba are ea TR 69 CRY la ligheanul ala de masina.. face multe fata nu dageaba are 69. Sorin era sponsorul nr1, AWA ala era nr2, si mai avea pe unu cu tractari.. ultimul asta era cand nu vorbea cu aia doi... Aceasta femeie..nici nu stiu dac pot s-a o numesc... face de banii si pe o fosta proc*roare...stati pe aproape ca vin cu vesti noi
  • #32
    Felicia pe 21 Martie 2021, 12:17
    Fii tare între picioare
    Crys baga tare nu te lasa , alții la rand,esti învățată cu arsul e specialitatea noastră de la dudu sa prăduim tot ce prindem gena nu ne lasă ......
    Radeai de mn ca sunt ......
    Te astept la tara sa convietuim
  • #31
    Costel pe 21 Martie 2021, 11:24
    Amanta razbunatoare
    Mândrețea de amanta nu se lasă,a pierdut finanțarea și trage din toate puterile sa se întoarcă la casa cocalarului,unde e cald și bine,femeie de onoare, oare ceilalți care erau la rand ce zic o mai prind și ei, are un istoric bine conturat cu bărbați însurați de la frageda copilărie, interesul poarta fesul, c*riozitatea este pana unde merge nesimțirea, tupeul și prostia.
    Se pare ca nu e terminata povestea se tine morțiș sa se afle și la prundu .....
    Hai ca poți futelnita mica și ambitioasa
  • #30
    pe 20 Martie 2021, 23:35
    Fosta amantă a lui Sorin Cocarlau
    Hai ca m ai facut sa rad, Cristina si " respectatul" hmm nu prea se pupă, nu cred ca sorin i a destrămat familia, singura a făcut o ptr ca " femeia " asta a mâncat puii foarte multi, a înșirat toti rromi din slatina si se da mare "doamna" vai de capul ei, este o frustrată ptr ca si a pierdut sponsorul, ce atât respect ca trăia cu 2 bărbați, asta se poate numi femeie demnă de respect??? Despre ce vorbim, da din colt n colt ca este vai de capul ei acum!
  • #29
    Sapte pe 20 Martie 2021, 12:42
    Vai de capul lui
    Lavcom ia distrus familia lu ciocan era o fAMilie frumoasa,aveau treaba lor si cristina chiar muncea nu o stie lumea de femeie usoara .multa lume o respecta pt ca era femeie de casa,acum o barfeste ca este amanta,ia stricat cocalaru imaginea pacat dar nu in totalitate .norocos este are doua femei de casa si restul parasute .
  • #28
    Sica pe 20 Martie 2021, 10:17
    Fata cu cry
    A fost vazuta numai in autogara oare o baga sageata pe ea ?!
  • #27
    Ion pe 20 Martie 2021, 10:07
    De-a rasul plansul
    Lavcom era cu amanta poate acolo la pomana are steag la poarta ia murit cineva recent si awa (bmw) o consola pe claudia gheorghe asa este pe facebook. Cine nu o consoleaza pe aia ? O ia masini diferite seara de seara !
  • #26
    Costi pe 19 Martie 2021, 23:12
    Asta ar fii tare
    Daca il afla amanta ca o reguleaza pe aia baga divort dar sa ajunga la urechiile lu nevastasa oficiala ?!si aia a fost cu ti**ni nu isi baga cocarlau nasul acolo de celalalt nu stiu nimic dar cine stie
  • #25
    Costel pe 19 Martie 2021, 23:01
    Si inca nu a-ti vazut tot
    Bai ce nu stiti lavcom si ala cu awa o reguleaza pe claudia gheorghe (cumnata ) la amanta aveau bolizi parcati la poarta ei
  • #24
    Costel pe 10 Martie 2021, 08:53
    Sorin
    Adevarat zici dar când te gândești ca dacă îl prinde ploaia miroase a linguri de lemn ce pretenții sa ai la domnișoarele de carton, sunt și ele după traseu, le plac bănuții, ca putere de unde ......
  • #23
    Claudiu pe 8 Martie 2021, 13:54
    Sorin
    Mai mult ele profita de el....
  • #22
    Sorin pe 7 Martie 2021, 21:18
    Claudiu
    Cu ce f..e umflatu ala nu te gândești
    Limba ascuțită poate,fătălău baga bani în c..u lor și profita de copile pe un bilet de 5 lei
  • #21
    Prundu pe 7 Martie 2021, 19:28
    Rudar
    Cine-i obține acestui semialfabet licitațiile și autorizațiile?
  • #20
    Claudiu pe 7 Martie 2021, 18:42
    Afemeiat
    Ăsta f..e copilele din comuna lunca
  • #19
    Pandiciu pe 7 Martie 2021, 11:10
    Rudar Săgetător
    Sorin ăsta e Săgeata lui petrache el este doar băgat Săgeata tot ce are este pe numele lui petrache
  • #18
    Sorin către costel pe 7 Martie 2021, 09:22
    Adevarat
    Nu l mai umflați ca doar banii sunt de el,daca era asa potent nu i perpelea awa(bmw) amanta oficială cry fata de casa rudareasa nr 2 care spui tu ca sta in casa lui .....
  • #17
    Costel pe 6 Martie 2021, 22:51
    Rudar
    Gheorghe Cristina Nicoleta amanta reala trăiește în casa lui
  • #16
    Rudar pe 6 Martie 2021, 17:27
    Prundu
    Rudareasa vine de doua ori pe an Turnu. E mult pana afla de cealaltă.....
  • #15
    Aurel pe 6 Martie 2021, 11:04
    Astia sunt viitorul care s-a vrut de catre PSD
    Reminiscente ale regimului Dragnea,creatorul unei paturi de aducatori de voturi,cocalari si semianalfabeti.
  • #14
    cristian pe 5 Martie 2021, 20:56
    cine tine de lant rudarul
    cine este acest rudar? toata lumea tace,din cauza saraciei acest rudar semiamalfabet se vede viitor primar,; stie cineva cat costa un microbuz nou ? cine e an spatele rudarului
  • #13
    Ovidiu Andronache pe 5 Martie 2021, 08:27
    Tot sifon ai rămas rudare
    Rudare (costel adevăratul Sorin cocârlău ) ai început sa scri ce visezi tu Poi când vreodată o sa se uite Simona la tine
  • #12
    Costel pe 5 Martie 2021, 06:48
    Furesanul
    As perpeli-o si eu de câteva ori
  • #11
    Costel pe 4 Martie 2021, 21:56
    Furesan
    Da stiu nu este singurul pe care l-am vazut cu el. Oricum arată bine
  • #10
    Sică pentru Costel pe 4 Martie 2021, 21:30
    Adevăr
    Ai dreptate Costele o perpelește pe nevasta lui Andronache dar sa sti că ia mâncat mulți bani Simona
  • #9
    Costel pe 4 Martie 2021, 20:23
    Fauresau
    Asta o perpelește pe Simona andronache
  • #8
    Gabriel,Simion,Elena pe 4 Martie 2021, 19:52
    Hingherii lui livache
    La fel a procedat și fiul lui Dragnea,a tăiat cotele de carne ale muncitorilor de la ferma salcia și și-a cumpărat masina bwn de -193000 euro. Pe care livache a fost prins fără Rovinari . Asa a fost doctrina PSD-ului lui Dragnea .
  • #7
    . pe 4 Martie 2021, 19:25
    .
    Eu am 20 ani vechime în muncă și nu îmi permit nici roțile autovehiculului ăstuia,asta de unde o fi făcut rost de bani,ce studii are?
  • #6
    UNU pe 4 Martie 2021, 19:22
    tot eu
    Ba da prost mai esti ma asta care faci Turnucustiri. Ba nu credeam ca se poate sa existe unu mai prost ca Cuclea dar m am inselat.