Accident spectaculos in comuna Lita. Pikineza a rupt balustrada. Schija a avut palpitatii.

28 Ianuarie 2021, 20:05 | 4.101 | 15
Accident.
Car Universal

Pikineza a pierdut controlul masinii si a intrat in balustrada. Cand a aflat, nea Gigi Schija a facut depresie, a simtit ca nu mai apuca pensia. Mamaia Rița e o alta persoana "ingrijorata" de sanatatea Pikinezei. 

15 comentarii Comentează

  • #15
    Zele pe 1 Februarie 2021, 10:20
    Segarcea
    Ce Îți rup oasele fute oași pe măta în gura.
  • #14
    Schija pe 31 Ianuarie 2021, 17:13
    Pentru toti cei care va doare in c*r de p**a mea.
    Vedeti sa nu aveti surprize. S-ar putea sa deschideti "Cutia Pandorei". Asta, daca stiti istorie. Dar, la câti analfabeti avem aici, nici o sansa. Vedeti sa nu regretati. Si, chiar nu glumesc. Amintiti-va ce le facea Țepeș la jigodii.
  • #13
    Schija pe 31 Ianuarie 2021, 16:45
    Ptr
    Si, apropo. Invata in p***da mati sa scrii. Analfabetule.
  • #12
    Schija pe 31 Ianuarie 2021, 16:42
    Ptr
    O sa-mi faci un belis pe furis. Cine dracu te-a pus sa postezi asa ceva, cand nu are nici o relevanta. Ce dracu ai postat tu aici, nu stiu de unde dracu le-ai scos. Ori esti frustrat, ori imbecil, dar sigur nu esti prost. Daca erai prost, nu ieseai din p***da mati. Si pentru cei care mor de "pensia" mea, aveti grija pana "chiar" am sa ies.
  • #11
    Ptr pe 31 Ianuarie 2021, 14:14
    #1
    Sa vezi ce bătaie îți ei fraiere. Nu sapi.
  • #10
    Nicu pe 31 Ianuarie 2021, 07:53
    Pt Mimi si Miratu
    Ba, voi nu va-ti prins ca Schija si Coji sunt colegii celor care comentează ? Toți sunt milițieni.
    Coji e cea mai mare j*****e ?!...
  • #9
    Zaharia pe 30 Ianuarie 2021, 14:41
    Segarcea deal
    Schija hai cu pensia. Să to dau. maimuțoiule sa zaci. Futut morți mati de căcat
  • #8
    Miratu pe 30 Ianuarie 2021, 12:13
    Schijă?
    Bă, cine dracu e Schija? Cine e Coji? Despre ce vorbiți, fraților?
  • #7
    Gane pe 29 Ianuarie 2021, 13:09
    Schija, generalul tablagiu
    Daca iti face Schija sau Coji un dosar iti iei mai multi ani decat si-a luat criminalul de la Islaz. Nici Marian Nazat nu te mai scapa.
  • #6
    Cristi pe 29 Ianuarie 2021, 11:22
    Pt schija
    Cu ce sa mai facă schija ca nu. I mai merge jucăria de mult numai sa dea limbi lu pichineza
  • #5
    Mimi pe 28 Ianuarie 2021, 22:25
    .
    Cine e Schija si cine e Pikineza ?
    Zău ca nu știm.
  • #4
    Lary pe 28 Ianuarie 2021, 21:33
    Să vă dau la m**e
    Mănca-i-ți p...a lui Doamna RIȚA!
  • #3
    Schija pe 28 Ianuarie 2021, 21:17
    Pt pichineza
    Nu mai îmi place pichineza ca este larga rău și baloasa și nici nu prea se spala jos și cam candeste
  • #2
    George pe 28 Ianuarie 2021, 21:11
    Pt pichineza
    O nebuna are 4_5 accidente la activ proasta rău cu**a proasta dacă ai zice pichineza va dați seama cine este nu știm frate cine ia dat permisu
  • #1
    Schija pe 28 Ianuarie 2021, 20:52
    Sa ii faci ceva
    Pentru autorul acestui articol. Da, sunt eu Schija, si poti sa-mi b.....i ceva. Cine p***da masi accepta asa postari, ori este handicapat ori prost. Si tu, care ai postat asta, ar trebui sa stii, ca eu, chiar ies la pensie fraiere. Tu? Apuci pensia?

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.