Zvon: Paunescu in locul lui Cone.

8 Ianuarie 2021, 20:47 | 2.630 | 10
Primaria Turnu Magurele.
Car Universal

Paunescu va fi numit director la Local Urban - asta stim noi.

Comentariu - Felicitări domnului Păunescu cu ocazia numirii în funcția de director la fabrica de împachetat fum.(fumuri). Tot înainte! - 08.01.2021

 

10 comentarii Comentează

  • #10
    Unu, altu pe 14 Ianuarie 2021, 10:00
    Pesedescu
    Paunescu nu este decat o sluga a pesedeului, un oportunist care nu a urmarit decat o functie de consilier si atat! Gata, Georgica, esti multumit?
  • #9
    Arhimede. pe 11 Ianuarie 2021, 21:24
    Cracea chiar este pesedist acoperit.
    Datorita influenței și lipsei de strateg a senatorului Pârvulescu,o pune directoare la industrial pe o doamna care este marionetă lui Mitroi TEO partenerul de vînătoare a lui Cracea.Inc*rcate sunt căile domnului și politica este o Curvă ca și beneficiarii ei.
  • #8
    Horia. pe 11 Ianuarie 2021, 21:11
    Nu mai plânge Cracea,lacrimile nu au rost.
    Si acum plîngi după banisorii pierduti in campanie dati la ciorile de pe Magurele?In vecii vecilor nu vei ajunge primar.Poate sa conduci un bordel,dar,îl ai în pnl....
  • #7
    Vasile pe 11 Ianuarie 2021, 11:56
    Paunescu primar
    Paunescu ar fi fost un primar mai bun decit piticul aerian.Asta a cistigat alegerile la o diferenta de nici 300 de voturi si nu ii mai ajungi cu prajina la nas.Norocul lui ca au muncit fraierii pentu el.
  • #6
    Gica pe 11 Ianuarie 2021, 00:20
    Da nu mecanicul
    Bai ma lasi? Pai si Cracea ce este? Un geniu si nu stiam noi?
  • #5
    Gica mecanicul pe 10 Ianuarie 2021, 19:15
    ANALFABETII FUNCTIONALI PREDOMINA PESTE TOT
    Pai da,Gogule,astia care vindeau pantofi si blugi sunt consilierii piticului aerian.si oamenii care conduc destinele orasului.Va plac,nu?!Intotdeauna cand o mascota,un primar NUMIT ajunge sef,se inconjoara de prosti mai mari decat el,altfel nu rezista.
  • #4
    UNU pe 10 Ianuarie 2021, 16:32
    Pt redactie si nu numai
    Care Paunescu?
  • #3
    Gogu pe 9 Ianuarie 2021, 16:55
    Postacului1
    Cone,te lauzi singur? Te faci domn? Pai ai uitat cînd vindeai pantofi?
  • #2
    Ilie de la scularie pe 9 Ianuarie 2021, 15:04
    Incompetenții
    Amândoi sunt analfabeți, nici măcar nu știu să scrie corect la fel ca și incompetentul Cuclea.
  • #1
    .. pe 9 Ianuarie 2021, 14:13
    Posibil dar nu probabil
    Nu se ridica Paunescu la valoarea d-lui Cone C.

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.