Surse: Cacari are o sararita inchiriata la Teldrum

7 Ianuarie 2021, 08:33 | 2.820 | 10
Sararita
Car Universal

Omul de afaceri Cacari are afaceri cu gigantul Teldrum. Conform surselor noastre, Cacarisca presteaza servicii cu sararita. Trebuie sa traiasca toata lumea pentru ca altfel iti da in cap.

10 comentarii Comentează

  • #10
    Lute pe 14 Ianuarie 2021, 09:44
    O tută
    Cacari ăsta este o unealta umila a mafiei lui Dragnea. Un agarici agramat, un papagal analfabet care face orice ii cer oamenii lui Dragnea! Se da si el pe langa unu-altu' doar ca sa se simta si el bagat in seama. Incultului astuia nici nu trebuie sa-i dam atenti!
  • #9
    Ion pe 12 Ianuarie 2021, 09:05
    Orasean
    Cacari este barbat sau femeie daca are unghiile făcute cu lac ? Grea intrebare !
  • #8
    Gica pe 9 Ianuarie 2021, 21:05
    Cacari =
    Cacari, mai esti sifon la garda, mai dai in primire lumea ? Futu'ti rasa ta de jeg !!
  • #7
    Gogu. pe 7 Ianuarie 2021, 15:58
    Stau si ma mir.
    Ce p**a mea sa sareze??? Creierul vostru imputit? Bai,alde anonimeni, daca nu mai aveti subiecte cu injuraturi, dati pe post(site) banc*ri cu Bula-candidatul de serviciu pentru locul 2!
  • #6
    Ca-ca’Ri pe 7 Ianuarie 2021, 15:46
    Ca-ca’Ri Problema
    Ca-ca Ri trebuie sa isi ia o vitanja pentru tot cacatul de il are sub chelie!
  • #5
    Sa pe 7 Ianuarie 2021, 14:00
    Traim
    Sa traim noi ani cate bidoane de motorina se cara...pe Stirbei!!!
  • #4
    Baga banii pe 7 Ianuarie 2021, 12:01
    Cacari are utilaj inchiriat la Teldrum
    Dar Teldrum e acum sub coordonarea Lui Madalin Ionita
  • #3
    Jardel pe 7 Ianuarie 2021, 09:45
    Om afaceri
    Nu este nevoie de motorina la masina lui,merge fără, e generație noua! Stie drumul pe Știrbei dă-l Dracu
  • #2
    Eu pe 7 Ianuarie 2021, 09:30
    ...
    Cine este acest Cacari ?
  • #1
    Mda pe 7 Ianuarie 2021, 08:59
    Pai
    Ce motorina baga la Sararita?

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.