Nea Gelu Mircea, zis si Ferguson de Turnu Magurele, poate salva Turris-ul.

6 Ianuarie 2021, 22:02 | 2.646 | 13
Gelu Mircea
Car Universal

Actuala conducere trebuie sa plece si sa-i lase locul lui Nea Gelu. Cel mai mare manager din aceasta zona poate sa salveze clubul. Se compara Madalin Tractoristul cu Uriasul Nea Gelu (amandoi sunt presedinti)?

13 comentarii Comentează

  • #13
    Italian pe 23 Ianuarie 2021, 18:55
    Un cacat
    Nici eu no sunt cinstit ..asta creaturas e urato
  • #12
    Narcis pe 18 Ianuarie 2021, 18:06
    Orasean
    Ferguson de Turnu-Magurele hihihi...una este o echipa de liga 4 si una este o echipa de liga 2..ce dracului chiar nu avem simtul responsabilitati..el este un om de toata isprava cu bun simt cu o anumita varsta trebui respectat dar ce dracului nici chiar asa pe bune acum..eu de la inceput am zis ca eschipa asta Turris se va desfinta in cativa ani a fost doar un moft al prea iubitului valentin jr baiatul puscariasului ..
  • #11
    Fane Belu de la Nasturelu pe 13 Ianuarie 2021, 22:16
    -
    Tara fara batrani este predispusa la piere, o echipa de fotbal fara un antrenor cu experienta nu va avea niciodata performante sportive, doar daca se cumpara arbitri. Lasati-l pe Nea gelu sa sa faca ceea ce trebuie.
  • #10
    Grig pe 9 Ianuarie 2021, 20:46
    Cetatea
    Mai găsiți undeva formol si vata pentru Gelu Mircea ?
  • #9
    . pe 9 Ianuarie 2021, 10:12
    .
    Pana acum era stadionul lui Dragnea, acum e al orasului, nu ? Cat de nenorociti sunteti, omizilor !!!
  • #8
    Cetatea pe 8 Ianuarie 2021, 13:17
    Stadionul e al orasului
    Lasă-ti echipa Cetatea sa joace pe stadion că nu e stadionul unei găști!
  • #7
    Gelu dela banca pe 8 Ianuarie 2021, 07:37
    Distrugere și tunuri financiare ca la PSD-ul lui Dragnea
    Echipa de fotbal turis acum fc Saele a fost înființata și finanțată cu ajutorul lui Burleanu,Coldea și Dîncu pentru fiul lui Dragnea .pe acest om nu-l duce mintea deloc .pe ce pune mina distruge .in final Liviu Dragnea i-a trădat pe cei trei care l-a ajutat pe fiul sau cu echipa de fotbal,folosind-o pe Anca o ziarista de la un post de televiziune .
  • #6
    Gogu de la APROZAR pe 7 Ianuarie 2021, 21:57
    Postacului
    Un jeg de om. L-am ajutat de n ori, m-am expus inutil pentru el, și nici măcar mulțumesc nu a spus.
  • #5
    Radu Rossi pe 7 Ianuarie 2021, 12:10
    La Ciuperceni
    O sa mutam echipa la Ciuperceni sa joace! Sa moara Mădălin de ciuda! Cu mutarea echipei Cetatea nu o sa mai aveți echipa in Turnu!
  • #4
    Rares pe 7 Ianuarie 2021, 09:41
    Orasean
    Nici cel mai mare cercetător din lumea asta nu reușește sa găsească antidotul pentru Turnu Măgurele, a dracu boala nu mai scăpăm de ea . Ne meritam soarta oameni buni !
    Va las pe voi sa o denumiți
  • #3
    Dorin pe 7 Ianuarie 2021, 08:28
    Echipa orasului
    Lasă - ți Cetatea sa joace pe stadion! Pe stadionul orașului joaca o clona! Mircea Gelu e superior lu' Mădălin!
  • #2
    Cacari pe 7 Ianuarie 2021, 05:50
    @
    IQ Mircea Gelu 200
    IQ Mădălin Ioniță 60
    Asta e diferența
  • #1
    Maleata pe 7 Ianuarie 2021, 00:16
    Mircea Gelu
    E o diferență că de la cer la pămînt in favoarea celui care conduce Cetatea! Performanțele îl recomandă pe Gelu! Oare cînd va fi și Cetatea ajutata de cei în drept și repusă in drepturi?

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.