Politia Turnu Magurele nu da un comunicat referitor la accidentul din comuna Lita.

25 Decembrie 2020, 14:43 | 4.496 | 8
Accident.
Car Universal

Doi oameni au fost omorati pe loc, iar Politia nu ofera informatii despre cele intamplate. Trebuie sa stim un punct de vedere oficial despre cum a avut loc nenorocirea. Cetatenii trebuie informati si educati pentru ca pe viitor sa fie evitate asemenea tragedii. 

8 comentarii Comentează

  • #8
    George ion pe 29 Decembrie 2020, 07:54
    Tel drum
    Asa se întîmplă cînd trotuarul este al lui Puiu iluminatul este tot al lui Puiu AICI e pe mina cu Primăria va ti întrebat de ce e vice Ionuț Frujina e un copil nevinovat la băgat la înaintare AICI fiind mina lui Ștefănescu care a ieșit la pensie despre Gabi Frujina ce sa spun care vrea piese de la magazie trebuie să i dai motorina de la tractor pt FISU acum e mai bine ca are bonuri de la Primărie din bugetul Primăriei acum la mai ușurat pe gabi numai hoti poate gabi sa spuna ca nu este așa cu martori îi demonstrez Dragneilie zis puiu strica numai hoti a oprit în tel drum !
  • #7
    Mitica pe 28 Decembrie 2020, 18:30
    Sa va fut
    Ce p**a mea comunicat sa îți dea ma ai fost tu sa soliciți și nu ți-sa dat bagamias p**a in site-ul vostru de cacat
  • #6
    Dan pe 28 Decembrie 2020, 13:08
    Vas
    Daca aveu veste pe ei putea fi evitati
  • #5
    Militenii pe 27 Decembrie 2020, 10:35
    Sunt analfabeti
    Probabil ca nu au Comunicator
  • #4
    . pe 27 Decembrie 2020, 09:12
    .
    Postul de politie Lita este direct subordonat Sectiei de politie Lunca. Nu ca ar face Voinea si Manica vreo scofala prin politie, dar nu este treaba lor. Clar ?
  • #3
    Ba pietoane pe 26 Decembrie 2020, 09:57
    ,
    Acolo trotuarul are 4 m și se poate circula pe el
  • #2
    Pietonu' pe 26 Decembrie 2020, 08:00
    Al cui e trotuarul?
    In final...e sau nu trotuar în dreptul accidentului? Am înțeles că firma Nutrelo a fiului penalului Dragnea a luat și trotuarul? Adică nu se poate circula pe acolo? Daca cunoașteți situația de la fata locului în ceea ce privește imposibilitatea ca pietonul sa nu poata circula pe trotuar, atunci este o problemă. Întreb doar.
  • #1
    . pe 25 Decembrie 2020, 15:52
    ,
    Da multe mai vreti si voi

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.