Foto Accident grav in comuna Lita

23 Decembrie 2020 | 11.349 vizualizări | 13 comentarii

13 comentarii Comentează

  • #13
    .. pe 24 Decembrie 2020, 17:15
    !!
    Sunteți niște dobitoci cei care vorbiți landra! Informați-vă si apoi vorbiți!
  • #12
    Cracea pe 24 Decembrie 2020, 14:13
    Nu va potoliți cu prostiile
    Sinteti cei mai prosti
    Pa toi ii pupați in c*r
  • #11
    Conducător auto pe 24 Decembrie 2020, 09:20
    Nu e numai vina lor
    Păi,da,nu e de mirare,că băieții stau cu colegele în mașini,la pândă,pe la gară,pe la stadion și pe la Boncea.Iar prin oraș,mașina cu radar nu e văzută niciodată.Asta e treaba pe care o face Poliția Rutieră din TR.Până și amenzile sunt doar pentru românii care nu poartă centură.În rest,nu se verifică și un certificat ITP,o asigurare,un permis corect luat,o alcolemie,pentru că nu e c*raj,fac doar pe grozavii,iar meseria corectă,niciodată.
  • #10
    aaa pe 24 Decembrie 2020, 00:00
    intrebare
    salut imi spuneti si mie va rog este pe ytb ceva filmat despre accidentul de la lita fanel stancu
  • #9
    Abc pe 23 Decembrie 2020, 22:58
    Cba
    Informații neclare!!!!
    Postati dupa ce știți exact ce s a întâmplat.
    Da,este adevărat, o persoana a decedat sigur,de cealaltă nu știu. Si este vorba despre Fanel Stancu care se afla la volanul mașinii. Locuiește pe Măgurele. Canta în formația Orizont. Cautati pe yt si o sa vedeți cine e.
    Așteptăm mai multe detalii.
  • #8
    A pe 23 Decembrie 2020, 22:28
    ???
    Pai e el sau cică el ar fi?
  • #7
    Mihai pe 23 Decembrie 2020, 21:55
    Accident grav
    Decedați sunt următorii Mitica OAncale și Aurica Fotescu
  • #6
    Nn pe 23 Decembrie 2020, 21:52
    Rt
    Sunt doi bătrâni...o femeie și un bărbat și com Lita
  • #5
    ... pe 23 Decembrie 2020, 21:43
    ...
    Mama lui Fotescu si Nea Mitică ale Oancăle
  • #4
    Xx pe 23 Decembrie 2020, 21:42
    22
    Cica ar fi vorba de un anume "Fane cu vioara" de pe Magurele, a intrat cu cel putin 120 intr-o mama si un copil. Morti pe loc. Cei doi erau pe marginea drumului.
  • #3
    A pe 23 Decembrie 2020, 21:39
    Ce s-ar întâmplat mai multe amănunte
    Mai multe detalii despre accident?
  • #2
    B pe 23 Decembrie 2020, 21:39
    !!!!
    Se știe cine a fost ?
  • #1
    Aaa pe 23 Decembrie 2020, 21:27
    Aa
    Stie cineva ceva ce s-a intamplat?

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.