Doua blonde din Turnu Magurele au fost plecate cu fotbalisti.

26 Noiembrie 2020, 11:48 | 8.619 | 18
Turris Turnu Magurele.
Car Universal

Una dintre blonde a fost momita cu un bolid si cu cateva proprietati pentru a se intoarce langa partenerul indurerat. Cealalta blonda a dorit sa-si refaca relatia, dar nu a mai fost primita.

bananeCiteste si: OLGUȚA VASILESCU SUSȚINE MAFIA PIEȚELOR. BANANELE SUNT PRODUSE LA BĂBULENI SAU LA SADOVA?

Ar trebui ca printul de TR sa specifice in contractele fotbalistilor si faptul ca nu le sunt permise aventurile cu blondele din anturajul echipei. Partenerii blondelor s-au dat de smecheri-bogatasi pe langa fotbalisti. Saraki fotbalisti le-au aratat ca nu sunt asa de smecheri cum cred ei. 

18 comentarii Comentează

  • #18
    Ion de la barieră pe 14 Decembrie 2020, 09:45
    .
    La ce bancă lucrează Ana?
  • #17
    Bulă pe 13 Decembrie 2020, 20:26
    Pentru nr 16
    A fwtwt și Ana o grămada de băieți.
    Oricum se zvonește ca i-ai face bine treaba
    Ii place și pune mult suflet in pat
  • #16
    Femeia usoara pe 13 Decembrie 2020, 10:48
    Femeia usoara
    Una este sigur nevasta lui ion de la bariera care acum lucrează la o bancă în tr măgurele si sa stiti ca nu se despărțea de fotbalist pt ca il iubea insa fosta prietenă a fotbalistului a rămas însărcinată și fotbalistul a ales să se împace cu ea !oricum ana este fata frumoasa si deșteaptă și nu o să duca lipsa de c*rtezană!!
  • #15
    Gâlceavă pe 27 Noiembrie 2020, 15:11
    Sefuleee!!
    Lasa le pe alea mici Valerușe si vino naiba mai repede acasa ca ne demolează ăștia baraca
  • #14
    Simona Bîjă pe 27 Noiembrie 2020, 04:28
    Nu sunt eu
    Blondele sunt Iuliana dinu și Ana soția lui Ionut de la bariera
  • #13
    Cineva pe 26 Noiembrie 2020, 23:40
    Pentru Cristi
    Dacă au văzut că la șoferii autobuzelor nu le mai permite vârsta să le înc*re, s.au gândit la fotbaliști, mai tinerei, cu chef de viață....
    De la merțan, la merțan ( știi ce zic) wink
  • #12
    Cineva pe 26 Noiembrie 2020, 22:59
    Pentru Cristi
    Ieftin, ieftin
  • #11
    Țîncu pe 26 Noiembrie 2020, 20:56
    Adevăr
    Cine sint divele de la Lunca
  • #10
    Cineva pe 26 Noiembrie 2020, 20:55
    Cineva
    Sa mi fie cu iertare dar urata e simona simionescu dinu. Oricat makeup si ar pune ea...
  • #9
    Cristi pe 26 Noiembrie 2020, 20:52
    Pt Cineva
    Astea de la Lunca sunt prea tute! Ele nu au ajuns prin vacanțe cu fotbaliștii cum au ajuns blondinele... ele se călăresc de placere prin D15
  • #8
    Kiki pe 26 Noiembrie 2020, 18:47
    Se stie
    Nu ma,Simona lui Simionescu si o trage la judet,acolo o prezintă Simionescu la toți capii județului. Acum e cu puterea actuala. De restul se ocupa ea.
  • #7
    Iuliana pe 26 Noiembrie 2020, 18:27
    Sa spun
    Pai cealaltă este Ana a lui Ion Bariera. Ca ea a primit masina cadou de Dolj. Și nu înțeleg ce e rau în asta. Spălate suntem ca și noi.
  • #6
    garcea pe 26 Noiembrie 2020, 17:46
    laika
    pai una este simona a lui simionescu..
  • #5
    Cineva pe 26 Noiembrie 2020, 16:59
    Fericitele
    Nu doar din Turnu Măgurele, au mai fost și niște dive din comuna Lunca înveselite de acești băiețismile)
  • #4
    Suporter pe 26 Noiembrie 2020, 15:35
    Pentru “Fotbalist”
    Dle “stie tot” subiectul face referire la 2 doamne....nu neaparat la dna Dinu. Spune ne si noua cine este cealalta doamna, pentru ca este vizibil ca ai temele facute
  • #3
    Turnean pe 26 Noiembrie 2020, 14:57
    Fotbal
    Turris =Vointa Saelele!
  • #2
    Un fotbalist pe 26 Noiembrie 2020, 13:11
    Ghici ghicitoare
    Și cine credeți voi ca e blonda?nimeni alta decât "doamna" Dinu.
  • #1
    Baudolino pe 26 Noiembrie 2020, 12:51
    Tradare pentru VOinta Saele
    Echipa de fotbal Voința Saele al lui Dragnea junior trebuie sa-și schimbe numele in FOtbal club Coldea deorece a fost protejata de presdintele federații de fotbal (Burleanu )la ordinul lui Dîncu.
    Însăși pe pe Dîncu și Coldea și maior Dragea politicianul I-a redat iar acum le da in cap prin Anca alexandrescu ziarista care a contribuit la introducerea in puscarie a lui dreagnea și nastase .daca Dragnea nu era trădat și prostit de pitis,putineanu dragne Ilie,Ilie elene,și Valentin Dragnea sa-r fi luat măsurile necesare .acum Dragnea ar fi fost președintele României
    Povesti di n arhiva de le Londra.

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.