Gura prostului adevar graieste. Postacul pesedist cu functie in Primaria Turnu Magurele - recunoaste ca "s-a furat pana acum".

2 Septembrie 2020, 17:00 | 1.424 | 10
Primaria Turnu Magurele.

Comentariul postacului cu functie in Primaria Turnu Magurele: "Daca ia Cracea primaria o sa fim vai de capul nostru... Habar nu aveti ce consilieri are... Care or sa fure mult mai mult decat sa furat pana acum...nu merita acel om sa fie primar datorita echipei sale de aroganți."

Site-ul turnucustiri.ro e asaltat de comentarii ale postacilor pesedisti. Parca cineva, rau intentionat, le-a pus foc la kur. Se intampla ceva ciudat cu ei: sunt constipati, au greturi, nu se simt bine. Ar trebui consultati daca au miros si gust. Postacii pesedisti din Turnu sunt angajati, cu functii, din Primarie, disperati de faptul ca pot sa piarda locurile de furat. De unde stiu pesedistii ca o sa se fure mai mult decat au furat ei?! Aceasta e intrebarea campaniei electorale? Oricine vine, nu conteaza numele, in locul lor o sa-i intreaca la furat. Voi ati ciordit banii orasului?! E lumea rautacioasa?

Problema postacului pesedist e ca nu o sa poata sa mai fure. Cum poti sa acuzi pe cineva de ce o sa faca?! 

 "Daca ia Cracea primaria o sa fim vai de capul nostru...(n.r. adevarat: vai de capul vostru, nu al turnenilor, ce poate sa fie mai rau decat este acum) Habar nu aveti ce consilieri are... Care or sa fure mult mai mult decat sa furat pana acum...nu merita acel om sa fie primar datorita echipei sale de aroganți( n.r. Arogant este egal cu hot? Milogul de campanie - Cuclea si Mohanu - astia doi nu au furat pentru ca au jucat rolul milogului?)."

 

10 comentarii Comentează

  • #10
    Multi turneni pe 7 Septembrie 2020, 14:55
    Sc*rt si la obiect
    Doamne, mare ti-e grădina...si prea plină de prosti si analfabeti! AM ZIS!
  • #9
    Dan pe 6 Septembrie 2020, 00:53
    Un turnean flamand i un gica pisica
    Ce facultate ce scoala
    Facultatea am terminat o la 48 dr sni si ma ajutat la salariu domnule
    In plus acest,cazangiu' este sufletul multor oameni meteu ia ajutat
    Sti tu draga un turnean
    Tu nu sti tabla inmultiri
    Dar sa judeci oamenii cu valoare si prestigiu pentru oras o faci
    Lui ii da multimea cu sa traiti domnule
    In schimb tie...nici macar o garoafa nu o sa iti afuca!....
    Ai gtija de scutecul tau
    Apropo prea il iubesti pe acest domn prea va interesati de acest domn HICA PASARICA SI UN TURNEAN FLAMAND!
    Cate fraze ati schimbat cu el ? Nu sunteti in stare,nu ajungeti la intelectualul lui!
    STITI SI CAND FACE UN PART NU ?
  • #8
    Aurica pe 5 Septembrie 2020, 16:46
    Pentu Gica pisica & un turnean ratacit
    Sa va fie rusine
    Eu am facultatea terminata o data cu copilul meu
    Important este ambitia! Am facut o facultate si important rste ca am avut c*rajul sa o termin la varsta mea
    Imediat sariti voi cu clanta femei imbracati in barbati
    Sa fiti voi in locul lui sa va vad
    Oare puteti sa va bateti capul cu niste bestii precum voi
    Nu,nu mai mult ca sigur
    Felicitarile lui asa caracter si om intelept si care ajuta pe toata lumea!
    Asa le vorbiti si sotiilor voastre?!!!!
    Pentru o paine
    Trist in ziua de azi sa veri atatia oameni frustrati,invidiosi,lacomi!
    Da despre voi scriu astia care comenteaza,critica din orgoliu si pentru o cana de apa!
  • #7
    Alt turnean pe 5 Septembrie 2020, 02:06
    Care facultate, bre?
    Asta e o mare minciună, are un amărât de liceu si nimic mai mult!
  • #6
    gica pe 4 Septembrie 2020, 17:56
    despre Piata
    Acest Cazangiu,care-i titie dosu, mare sef la zarzavaturi,a facut facultatea la 60 de ani.Mare competent!
  • #5
    Aurica pe 3 Septembrie 2020, 23:19
    Pentru un turnean!
    Tu ma corectezi pe mine nea turnean smile))
    Cand tu scri TZATZAIE in loc de TATAIE
    HAHAHA deja esti un PUPINCURIST HAHAHAAAA
    Ce lingau esti batrane pentru o paine
    Daca esti in PSD sau pnl .... PNL nu jigneste pesedisti ori invers
    Dar voi nea cum sa iti spun asa frumos esti fara cei sapte ani de acasa
    Sa ai o noapte exotica
    HAI PSD HAI PDS HAI PSD
    SUS PSD SUS PSD SUS PSD
    FARA PSD ERATI MORT
    OARE DESPRE CE MAI VORBEATI
    CA DE CORONA S A TOT VORBIT ESTE DEJA UN CANCAN
    Nu dormi cu nevasta in pat se vede HAHAHAAA PENTRU CA STAI CU OCHII IN 4 LA PSD
  • #4
    Un turnean pe 3 Septembrie 2020, 21:59
    Invata sa scrii corect, nea Caisa Aurica!
    Sigur ca da, imediat găsești de munca acolo, umbla câinii cu loc*ri de munca in Turnu Măgurele! E clar, esti unul din lingaii pesedisti si ai iesit la latrat, dar-ar coronavirusul peste voi de hoti ordinari!
  • #3
    Aurica pe 3 Septembrie 2020, 20:06
    Fara frica
    Daca este concediat se gasrste si in alta parte de munca
    Il duce capul
    Pe toti ne duce capul in mare
    Dar tu nu poti dormi noaptea domnule? Mori cu gandul ca ii tataie fundul ca va fi dat afara
    Sa nu mori tu inainte de toate ca vad ca prea ti evidenta .
    In 2020 BARBATI BARFESC MAI RAU CA FEMEILE!!!...
    Aveti viata de caini
    Maine poimaine nu mai sunteti
    Profitati de clipa
    Nu mai judeca
    O sa va para rau
    In loc sa va pese de voi mai mult va stoatceti creierul noaptea cu se sa mai jigniti a doua zi!
  • #2
    Cracea pe 3 Septembrie 2020, 19:57
    Obsedati de Cracea❤
    Cracea,Cracea,Cracea,Cracea!!!!
    Nu vedeti ca el este Dumnezeul Turneni si al vostru obsedatii! In ce hal jigniti intr o zi se va intoarce roata lingailor si sti si tu ca o se se intoarca! Cum criticati omul pentru o paine ! Latrati acum pt o paine dupa alegeri se va alege praful de voi
    Mai aveti neuroni ca vad ca ii stoarceti pe pagini
    Oare cat va ia sa scrieti toate jignirile
    Asa caractere de,oameni' oare copiii vostri va seamana ?! Trist,trist,trist
  • #1
    Un turnean pe 3 Septembrie 2020, 13:40
    Sc*rt si la obiect
    Unul din disperați este asa numitul sef al pietei, Cazangiu! Ii tzatzaie fundul de teama ca va fi dat afară, iar ca el sunt si altii, enumeratii voi...

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.