Laurentiu Barbulescu ne ameninta cu judecata

9 August 2020 | 4.091 vizualizări | 11 comentarii
Foto pagina Facebook Laurentiu Barbulescu.
Foto pagina Facebook Laurentiu Barbulescu.

Laurentiu Barbulescu ne ameninta cu judecata. Domnul Barbulescu a trimis mai multe mesaje catre turnucustiri.ro. In ultimul mesaj ne cere sa stergem postarea "DIICOT a facut perchezitii la hackeri din Turnu Magurele - comentariul zilei. "Sterge vere Ultima.postare Ca e fake"

Mesaj din anul 2019

Iti dau 800 euro Pe turnu cu stiri Îl cumpăr sa il fac site de dedicații cu manele

Mesaj din anul 2016

Tanarul turnean retinut de DIICOT nu are studii aprofundate in informatica, insa e foarte priceput in domeniu. Surse din randul anchetatorilor au declarat, conform Mediafax, ca Laur Bărbulescu a facut acest gest doar pentru a demonstra ca poate, cauzand NASA un prejudiciu de 500.000 de dolari. Laur Bărbulescu folosea porecla "LaurSAN" pe internet, nu are un loc de munca, iar pe pagina sa de pe o retea de socializare este foarte ”celebru” in lumea aceasta , Sursele mentionate sustin ca tanarul nu are studii aprofundate de informatica, dar este foarte priceput in domeniu Laur, in varsta de 17 ani, a fost retinut pentru 24 de ore, fiind acuzat de acces fara drept la un sistem informatic, prin incalcarea masurilor de securitate, perturbarea grava a functionarii unui sistem informatic prin introducerea, modificarea si deteriorarea datelor informatice si prin restrictionarea accesului la aceste date si detinere fara drept a unui program informatic in scopul savarsirii acestor infractiuni,.

11 comentarii Comentează

  • #11
    Mi l iei de la etajul 3 pe 14 August 2020, 17:09
    Labagiu
    Mai stii bulanule când făceai laba după picioarele Teodorei,in banca?fu**ti dinții in c*r de milog!
  • #10
    rol3x1337 #HACKED pe 12 August 2020, 20:18
    oc
    pentru ca mancati cacat aiurea, despre laurmega, v-ati dus in p**a mea. am rupt kopii aia laure nu?
  • #9
    alexandru interlop profesionist pe 11 August 2020, 10:00
    va pup va alea
    invidia e mare copilasi......
  • #8
    Albert Codrea pe 9 August 2020, 20:32
    .
    off, invidia asta....
  • #7
    UN CETATEAN. pe 9 August 2020, 14:32
    Despre ce este vorba?
    Sunt din localitate si locuiesc in localitate. De multi ani constat ca apare cate un artucol( de fapt, de regula!) din care nu pricepi nimic: cine este "subiectul", despre ce este vorba?!. Desi ceri lamuriri, nimeni nu-ti raspunde. Imi face impresia ca acest site nu are nici un colectiv de redactie cu un sef si cei 3-4 insi, pe care hai sa-i numim redactori, dupa ce se trezesc din somn, sau le trece mahmureala,sar repede la calculator si trantesc cate o "stire" de te crucesti!
  • #6
    Sorin parcarb pe 9 August 2020, 13:56
    bv lui
    lăsați ma băiatul în pace
  • #5
    Furați c*rent pe 9 August 2020, 12:39
    stire falsa
    https://m.jurnalul.antena3.ro/stiri/observator/hackerul-care-a-spart-serverele-nasa-arestat-la-cluj-prejudiciul-adus-agentiei-americane-estimat-la-500-000-de-dolari-596651.html

    Asta e știrea adevărata, nu mai furați c*rent cu stirile voastre de cacat, probabil nu o sa publici comentariu ca ești un terminat
  • #4
    Nebunu' din coceni pe 9 August 2020, 11:50
    Lui #3
    Vezi că plângi la mormânt străin. Și apoi de ce să nu-și facă? Păi numai unii au voie moncher?
  • #3
    ¬ pe 9 August 2020, 05:38
    Pt # 1. Nebunul din coceni
    #. 1. Bravo infractorilor zici ? Păi te.ai gândit că implicit spui și : Bravo lui Nord coreeanului, minte strălucită că și-a făcut Bombiță atomică.
  • #2
    Florin pe 9 August 2020, 02:16
    Zic și eu.
    Nu îl cunosc personal dar bravo lui !
    Decât sa își irosească talentul în alta meserie mai bine îl angajează cineva de la guvern pe undeva unde chiar este nevoie de asa abilități.
  • #1
    Ilie de la scularie pe 9 August 2020, 01:57
    Argument.
    Bravo lui, astfel de minți strălucite trebuie sa lucreze pe Microsoft sau S.R.I asa îndemânare mai rar .

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.