Marius Bobonete, zis Bobo, a luat o bataie rusinoasa.

6 August 2020, 17:13 | 6.527 | 17
Bataie

Cativa copii veneau de la un majorat. In fata le-a iesit Bobo, bine matrafoxat si cu chef de bataie. A rezultat un scandal, in urma caruia Bobo a iesit tamponat atat de bine, incat a trebuit sa cheme platforma.  Cand te dai destept (sari pari multi), gasesti pe cineva sa-ti dea o lectie rusinoasa. 

17 comentarii Comentează

  • #17
    Daa pe 9 August 2020, 21:01
    Psi
    Ce sa scrie omul de bobo? Caracter infect, betivan notoriu,imbarligator,sifon la garda,probleme cu erectia... cocalar...etc .
  • #16
    Bobo pe 8 August 2020, 17:46
    Bobo
    Dacă ai ceva de zis de mine scrie in morți mati de jeg cu nume nu din umbra
  • #15
    Daa pe 8 August 2020, 13:52
    Unde
    Unde nu s ar duce la puscarie bobo ca avem noi grija de ce e al lui... buuna gagica...Un prieten...
  • #14
    Fost pe 7 August 2020, 22:56
    Bă, nu vă e rușine?
    Nu vă e mă rușine de voi? Să discutați despre căcații din Turnu? Nu va e rușine cu orașul ăla? E trist rău. A rămas un oraș mic, sărac și gol. Ce atâta discuții? Plecați, fraților! Nu mai stați acolo că vă prăjiți de tot. Cacaturile din Turnu au loc și în ultimul sat din Vaslui,ce plm. Calmați-vă!
  • #13
    . pe 7 August 2020, 14:32
    E ceva nou?
    Om atat de prost n-am vazut in viata mea! Chiar e impresionant ca a reusit sa-si ia bataie de la un copil de 15 ani.
  • #12
    Ionut Vasilica Constantin pe 7 August 2020, 14:26
    Adolf BOBO Hitler
    Sa aiba grija parintii acestor copii ca daca ii prinde bobo treaz ii baga la pompe funebre!Aveti grija ca omu nu e sanatos,e KAMIKAZE nu il intereseaza daca face puscarie sau moare asta e mai rau decat Hitler oricum am auzit eu ca BOBO era ruda cu nazistii
  • #11
    Ras pe 7 August 2020, 09:22
    Mare
    I au dat aia micii numai suturi in rat...tipa bobo de ziceai ca il sacrifica de craciun...rusinoasa bataie nici nu a reusit sa zgaraie vreunul din pustani...ficatul e in pioneze,in c*rand incepe sa se dospeasca precum drojdia de bere...in cativa ani se duce dupa Pian sa i tina de urat...
  • #10
    Un turnean pe 7 August 2020, 03:11
    Pentru papagalul de la 3
    N-ai putea tu sa-l pupi in dos un pic pe marele meseriaș care sta mai mult beat? Nu cumva esti acel scuipa-n vânt cu rapciuga aia de bmw care n-a văzut plinul niciodată? Ai grija sa n-o găsești fara roti si cu sigla de Matiz, prostule!
  • #9
    Mata pe 7 August 2020, 01:12
    Stiri proaste
    Vai de capu vostru da retardati mintal ce sunteti inpreuna cu ala dupa centeu da are pagina asta in loc sa puneti o stire Calumea voi sunteti.....
  • #8
    Stan pe 6 August 2020, 23:30
    Stan drak
    Pai pe cine a mai batut bobonete?el a fost sacul de antrenament al tuturor
  • #7
    Gygy pe 6 August 2020, 22:34
    Îi suge
    Îi suge când pune mâna pe ei!
  • #6
    Un pe 6 August 2020, 18:52
    Mascarici
    Un alcoolic fara remediu...greu mai gasesti unul din catanga mai tamponat ca el...
  • #5
    bobo pe 6 August 2020, 18:35
    bobo
    Bobo e sefu vostru
  • #4
    Bmw M pe 6 August 2020, 18:21
    Stați cuminti copilași
    Și tu asta cu turnu cu știri? Ori ți a cerut prea mult când s a farmat Hârbu tau de masina? Bai Băiete, dacă afla cine esti și platforma te refuza! Dacă esti așa tare in gura, pune ți contul pe public, sa te vedem pe tine domnule “ Rambo” și astia vâre comentați de rau, stați cuminți ca tot la mana lui ajungeți, azi comentați mâine îl suni, salut Bobo, ma duci și pe mine colo? Și voi stiti ce înseamnă aia bataie? Stați cuminți când bobo v-a bătea parinti voi v a jucati cu mașinuțele in pat! Dacă tot esti cu tupeu publica mi comentariu! Lake brand!
  • #3
    Bitlan pe 6 August 2020, 17:28
    Mue
    A facut bobo istorie. Sa va dea la miami bobo. Când pune mâna pe ei, ii sparge
  • #2