A murit Dorel Popescu, primarul comunei Lita.

24 Iulie 2020, 06:00 | 6.823 | 12
Dorel Popescu.

Nefericitul eveniment a avut loc in data de 22.07.2020. 

12 comentarii Comentează

  • #12
    Gigi... pe 13 Septembrie 2020, 10:38
    Dorel?
    Ce a făcut, domne, acest primar timp de atâtea mandate pentru comună...( sic, a fost și comuna lui în care sa nascut și a crescut)...
    NIMIC...
  • #11
    Confidential pe 13 August 2020, 11:36
    Lacomi Deneau sa verifice
    Luci nu va face nimic distruge COMUNA iar No ne va lua TOATA COMUNA ilegalități in Primărie pămînt lucrat de la morti drumuri pe cîmp nu mai sint lea luat si paleta verifica Deneau si sa vedeti ca nu e bine la pușcărie cu el!
  • #10
    Luci pe 2 August 2020, 17:00
    Am sa va tai ajutoarele sociale
    Daca o sa ajung primar maresc impozite pe case tai ajutoare sociale.va arat eu cine sunt eu
  • #9
    Elena pe 1 August 2020, 19:22
    Ai lasat comuna pe mana unui talhar unu cu fata de homosexul
    D zeu sa te odihneasca primare....dar ai lasat comuna pe mana unui impostor ordinar oportumist si bandit acest luci de care lumea stie ca locul lui este cu caprele nu sa conduca comuna
  • #8
    Ioana pe 1 August 2020, 19:12
    Lasa ca vine primar luci barbugiu
    Sa traiasca viceprimarul luci barbugiu..se aude ca spune bine ca a murit popescu de azi eu sunt regele..o sa vand comuna cu tot cu oameni la barbut
  • #7
    Bau pe 27 Iulie 2020, 15:22
    Bau
    Va sftat ulitele si va scos din handel. Nici acum dupa ce nu se mai poate apara va dati cu parerea si l barfiti. Ai de calul vostru de papagali. Drum bun camarade si ma buc*r ca am putut lucra cu tine.
  • #6
    NM pe 25 Iulie 2020, 12:55
    Urmezi
    Esti dupa el Madlus caca.
  • #5
    Eu pe 24 Iulie 2020, 22:56
    Coronavais
    Se rostogoleste in presa, de cancan, ca primarul comunei Lita, a murit de coronavirus! O stire de rahat, intretinuta de vesnicul candidat la primaria Turnu Magurele, pierzator sigur, care vezi doamne, stie informatia de la directorul spitalului din Alexandria. A avut loc inmormantarea, nu au fost restrictii specifice virusului, familia a iesit cu copia dupa certificatul de deces. Te intrebi cine minte si ce interes are? Domnule candidat, va mai mentineti informatia eronata?
  • #4
    Old Wolf pe 24 Iulie 2020, 22:45
    Drum lin camarade!...
    Drum lin cãtre stele nea Dorele.Dumnezeu sã te aseze într-un loc bun.D-naGeta sã vã dea Dumnezeu putere sa puteti trece de aceasta despartire dureroasa si neasteptata!marade
  • #3
    Costică de la Dracea pe 24 Iulie 2020, 15:38
    OM CA DOREL POPESCU NU DE MAI NAȘTE
    Acum am aflat de pierderea acestui OM,DUMNEZEU îl ține lîngă EL,a FOST un MARE GOSPODAR
  • #2
    Madelus pe 24 Iulie 2020, 14:15
    Dorel
    Un domn ...prin Excelenta .
  • #1
    . pe 24 Iulie 2020, 10:04
    .
    Dupa ce l-ati facut cum v-a venit la gura, l-ati jignit si ati scris minciuni despre el, acum ii scrieti necrologul. Sa va fie rusine, nesimtitilor !!!

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.