Coronavirus - record de infectari in Teleorman. Politia de Frontiera - focar de infectie.

21 Iulie 2020, 16:58 | 7.185 | 13
Spitalul Caritas.
Car Universal

14 cazuri de Covid-19 au fost confirmate in ultimele 24 de ore, cele mai multe de la inceputul pandemiei. 45 de persoane sunt tratate la Spitalul Caritas Rosiorii de Vede. Din păcate, cinci dintre pozitivi sunt internați la Secția de terapie intensivă, aceștia fiind stabili, dar în stare critică. Ministerul Afacerilor Interne are un numar mare de internati la Caritas: cinci polițiști de frontieră, un jandarm, doi pompieri și trei polițiști. Conform surselor noastre, frontieristii au luat virusul cand au participat la o sedinta la Alexandria.

13 comentarii Comentează

  • #13
    Ghici pe 24 Iulie 2020, 08:49
    Sunteti prosti
    De unde scoateti aberatii ca e Manta la terapie intensiva? Nu a fost nicio secunda la terapie, starea lui de sanatate e foarte buna, va fi externat sapt viitoare. Asa exagerati si scoateti niste barfe mai nesimtite decat voi la fiecare postare. Traim in tara prostilor din cauza alora ca voi care nu pot trai de grija altora.
  • #12
    pe 24 Iulie 2020, 08:22
    "!"
    Frățilă e la pensie. G(D)olana nu prea e la muncă. În mă-ta nu poți să ți-o bagi ?
  • #11
    Ana pe 23 Iulie 2020, 23:33
    ra
    Să se testeze familiile celor de la frontiera
  • #10
    Dănuț cuclea zis koyu pe 23 Iulie 2020, 19:23
    Sclavii lui dragnea
    Țară plină de cretini,in pwla mea,care știu doar să facă ședințe! Comuniști adevărați,nu glumă,cu dări de seamă, realizări, autocritică,fwtu-vă-n suflet!
  • #9
    Anda pe 22 Iulie 2020, 17:22
    Nume
    Scuze, Manta
  • #8
    Anda pe 22 Iulie 2020, 14:43
    Terapie intensiva
    Dacă este vorba despre băiatul Nuanță, nu se află la Terapie intensivă, este internat, dar se simte bine. Nu mai dezinformati
  • #7
    Bibisor pe 22 Iulie 2020, 11:22
    Atentie
    Cum cred uni ca Pamantul este Plat la fel si multi prosti cred ca nu exista coronavirus. Manta il cheama fraiere pe baiatul care e la terapie intensiva cu coronavirus daca ti spune ceva si te ajuta
  • #6
    Prin primărie nimic,nimeni?! pe 22 Iulie 2020, 08:34
    Urgent și nume,nu e o rușine !
    Să se efectueze mai multe teste, să fie izolați, și să știe și ceilalți cetățeni despre cei infectați,că să se poată feri de ei pentru o perioadă de timp.Nu vi se pare corect?!
  • #5
    Z-MAN. pe 22 Iulie 2020, 08:16
    Pentru mine-i de mirare...
    ...CA NU PREA S-AU INREGISTRAT IN ORAS CAZURI DE IMBOLNAVIRI GRAVE CU ACEST VIRUS NENOROCIT, TINAND SEAMA DE MODUL INCONSTIENT SI CRIMINAL IN CARE MULTI CETATENI SFIDEAZA REGULILE IGIENICO-SANITARE IMPUSE IN ACEASTA SITUATIE SI FELUL CUM AUTORITATILE DE POLITIE SI DE SANATATE PUBLICA CONTROLEAZA RESPECTAREA LOR. DACA CEEA CE FACE POLITIA PLIMBANDU-SE CU MASINA SE CHEAMA CONTROL, ATUNCI RAMANEM LA MILA LUI DUMNEZEU!
  • #4
    Flo pe 22 Iulie 2020, 02:19
    Minciuni
    Vrem un nume din toți infecții?! Vrem detalii, nu mai postați, faceți teste, vrem un caz real... Nu mergeți la terapie intensivă și pune-ți oamenii aceea să mintă.
  • #3
    Pentru pe 21 Iulie 2020, 21:22
    Cei 2 Vladuti
    Se pensioneaza si ei mai devreme.
  • #2
    Vlad prostul pe 21 Iulie 2020, 17:43
    citeste din nou
    sunt 14 in ultimele 24 de ore,din astia 14 un numar de 11 sunt MAI.Prostule
  • #1
    Vlad pe 21 Iulie 2020, 17:05
    Greseala
    5+1+2+3=11 cum ti au iesit 14 persoane???

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.