Misterele accidentului produs de Veronica Magureanu

15 Iulie 2020, 22:13 | 9.020 | 12
Accident.
Car Universal

Constantin Magureanu a declarat ca nu a fost acolo. A fost. In ce stare era?! Bineinteles, lautarul a inceput sa recunoasca cate putin. Prima data a spus ca sotia lui nu a fost implicata in niciun accident. 

Veronica nu a stiut ca a lovit si ciobanul. Asa sa fie?! Politia l-a gasit. 

La o simpla cautare pe Google nu o sa gasim cioban mort in accident rutier. 

Familia ciobanului nu a fost anuntata de moartea acestuia.

Autoritatile au actionat spre musamalizare.

Asa-zisii avocati de la asigurari care au contactat familia.

Zona Turnu Magurele este recunoscuta pentru accidente cu mortul vinovat (pe fata si fara frica)

Prim-procuror e pus un fost sofer. Unul gen Gadea (niciodata nu visa sa ajunga intr-o functie asa mare si executa toate ordinele pentru a ramane pe post)

 

12 comentarii Comentează

  • #12
    PSD pe 28 Septembrie 2020, 08:37
    E de rau
    acuma ca nu ia ieșit protejatul de la PNL la primărie poate asa aveți grija de dosarul ei,sa fie cum trebuie cercetat
  • #11
    Adruana pe 25 Septembrie 2020, 16:19
    Nu lăsați asa
    ziarul turnu cu știri ați văzut ca încearcă sa mușamalizeze!? sa va țineți cu dinții sa nu facă manevre în dosar sa scape, a sărit oaia în cioban
  • #10
    Ion pe 25 Septembrie 2020, 15:19
    Cat minte
    ați văzut emisiunea? de mort nu zicea nimic, oile au sărit în fata ei, toate 17 deodată, încerca să disimuleze relaxarea, dar nici ea nu credea ce spune, nici măcar un gând de regret ca la omorât pe bietul om, a vorbit doar cât de rea e lumea și ce bună e ea, pai de buna ce ești ți se întâmplă astea iar botoasaaia zice ca de la energii negative, aoleu ce de prosti, auzi sa nu vina televiziunile peste ea, pai cine dracu e urata asta borata, un nimeni, iar Magureanu e un mutulica face tot ce zice ea, asa ca aveți grija la oi ca sar
  • #9
    Nicolescu Doina pe 23 Septembrie 2020, 07:52
    ref accident
    Nu inteleg cum de nu si a dat seama ca a omorât un om!!!!Dacă simțurile ei sunt inexistente sa se lase de șoferie. Este un pericol public.Cand a spart casa d nei Loga avea dezvoltat simțul banului.
  • #8
    Ion pe 21 Iulie 2020, 08:02
    .....
    Bine că şti(i)tu să scri ! Am de la cine(,) Lucif,...să învăț !
  • #7
    Lucifer Morningstar pe 21 Iulie 2020, 00:56
    Vai de capul tău Ioane
    Da tu știi!
  • #6
    Lucifer Morningstar pe 20 Iulie 2020, 20:00
    Vai de capul tău Ioane
    Vai de capul tău Ioane,...că nu ști să scri!!
  • #5
    Ion pe 18 Iulie 2020, 19:51
    .....
    Un articol de c.c.t, care, în ultimul timp, a devenit o obişnuință. Vai de capu'vostru ! Vai de capu'meu, că-vă citesc !
  • #4
    Un INS. pe 16 Iulie 2020, 14:53
    Aceleasi nedumeriri.
    Dragi tovarosi si nas' Floreo! De ani de zile va pierdeti timpul si ne faceti si pe noi sa ni-l pierdem pe-al nostru, citind "stiri" DIN CARE NU PRICEPEM NIMIC. Uneori ai impresia ca se copiaza cateva fraze dintr-un roman de aventuri: nu ni se spune cine-i Veronica, daca a existat vreun mort si cine este acela, ca n-a fost anuntata familia(o fi vreun extraterestru?!), ca si cand daca o avea familie pe ceasta o doare direct in c*r, si mai multe etc...In concluzie si cu alte cuvinte, ba,voi sunteti normali la cap sau scrieti numai beti??
  • #3
    Costy pe 15 Iulie 2020, 22:54
    regret
    Ecineva care si-ar dori acest lucru ? Se putea intampla oricui. Te gandesti ca ar fi putut vedea (Mercesdes, xenon toate cele), dar sunt conditii in care conducatorul auto nu are nici o vina !!!
  • #2
    R&R pe 15 Iulie 2020, 22:37
    un film xxx cu VERONICA
    Eu cred că Veronicăi îi era gândul numai la baston,ca întotdeauna.
  • #1
    Lucifer Morningstar pe 15 Iulie 2020, 22:19
    Unde sunt ciobanii de altadata?
    DE, se pare ca ciobanul e de vina, nu a avut vesta reflectorizanta pe baston!

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.