Misterele accidentului produs de Veronica Magureanu

15 Iulie 2020, 22:13 | 5.933 | 8
Accident.

Constantin Magureanu a declarat ca nu a fost acolo. A fost. In ce stare era?! Bineinteles, lautarul a inceput sa recunoasca cate putin. Prima data a spus ca sotia lui nu a fost implicata in niciun accident. 

Veronica nu a stiut ca a lovit si ciobanul. Asa sa fie?! Politia l-a gasit. 

La o simpla cautare pe Google nu o sa gasim cioban mort in accident rutier. 

Familia ciobanului nu a fost anuntata de moartea acestuia.

Autoritatile au actionat spre musamalizare.

Asa-zisii avocati de la asigurari care au contactat familia.

Zona Turnu Magurele este recunoscuta pentru accidente cu mortul vinovat (pe fata si fara frica)

Prim-procuror e pus un fost sofer. Unul gen Gadea (niciodata nu visa sa ajunga intr-o functie asa mare si executa toate ordinele pentru a ramane pe post)

 

8 comentarii Comentează

  • #8
    Ion pe 21 Iulie 2020, 08:02
    .....
    Bine că şti(i)tu să scri ! Am de la cine(,) Lucif,...să învăț !
  • #7
    Lucifer Morningstar pe 21 Iulie 2020, 00:56
    Vai de capul tău Ioane
    Da tu știi!
  • #6
    Lucifer Morningstar pe 20 Iulie 2020, 20:00
    Vai de capul tău Ioane
    Vai de capul tău Ioane,...că nu ști să scri!!
  • #5
    Ion pe 18 Iulie 2020, 19:51
    .....
    Un articol de c.c.t, care, în ultimul timp, a devenit o obişnuință. Vai de capu'vostru ! Vai de capu'meu, că-vă citesc !
  • #4
    Un INS. pe 16 Iulie 2020, 14:53
    Aceleasi nedumeriri.
    Dragi tovarosi si nas' Floreo! De ani de zile va pierdeti timpul si ne faceti si pe noi sa ni-l pierdem pe-al nostru, citind "stiri" DIN CARE NU PRICEPEM NIMIC. Uneori ai impresia ca se copiaza cateva fraze dintr-un roman de aventuri: nu ni se spune cine-i Veronica, daca a existat vreun mort si cine este acela, ca n-a fost anuntata familia(o fi vreun extraterestru?!), ca si cand daca o avea familie pe ceasta o doare direct in c*r, si mai multe etc...In concluzie si cu alte cuvinte, ba,voi sunteti normali la cap sau scrieti numai beti??
  • #3
    Costy pe 15 Iulie 2020, 22:54
    regret
    Ecineva care si-ar dori acest lucru ? Se putea intampla oricui. Te gandesti ca ar fi putut vedea (Mercesdes, xenon toate cele), dar sunt conditii in care conducatorul auto nu are nici o vina !!!
  • #2
    R&R pe 15 Iulie 2020, 22:37
    un film xxx cu VERONICA
    Eu cred că Veronicăi îi era gândul numai la baston,ca întotdeauna.
  • #1
    Lucifer Morningstar pe 15 Iulie 2020, 22:19
    Unde sunt ciobanii de altadata?
    DE, se pare ca ciobanul e de vina, nu a avut vesta reflectorizanta pe baston!

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.