Categoria "Fetele sus pe bar". Pentru atmosfera.

26 Iunie 2020 | 3.265 vizualizări | 7 comentarii
Andreea Mihaela.
Andreea Mihaela.
Andreea Mihaela
Andreea Mihaela Sa ne pisam pe turnucustiri.ro, sa te luam in pula cu site-ul tău.
Comentariul este postat pe pagina Facebook turnucustiri.ro la art. "Minune la Turnu Magurele - combinatul chimic produce ingrasaminte chimice."

7 comentarii Comentează

  • #7
    Daniel cojoaca pe 30 Iunie 2020, 16:12
    Niște prosti
    De ce nu comentați despre aceasta fata și pe Facebook sa vedem și noi cine sunteți așa pot sa spun și eu asta cu mes nr 2 spre exemplu ca i am rupt c*ru lu mata nu este frumos și nu știu cum de acest site permite așa ceva sa scrie fiecare ce vrea !!!sincer din astia care comentați o luați la laba după pozele ei zilnic
  • #6
    Paganel pe 29 Iunie 2020, 01:23
    A arso un prieten p-asta, cică e profesoară la găwoz
  • #5
    X pe 27 Iunie 2020, 06:33
    Xx
    Pentru Florin Lapadat de pe fbook . Un bulangiu, invata sa scrii baiatule . Le-ai lins tu destul in pi***
  • #4
    ilie de la scularie pe 26 Iunie 2020, 22:20
    control
    Si controlul postarilor ce face?
  • #3
    X pe 26 Iunie 2020, 18:55
    Xx
    Sigur în poză era cineva drag ei si sa simtit jignita si ea
  • #2
    Așa ceva ..... pe 26 Iunie 2020, 18:30
    Cam așa sunt majoritatea fetelor !
    Fetele au în cap numai Bani, P_la și Băutură ! Cunosc o fată de la Marin Preda care la Banchet a băut atât de mult încât nu a mai putut să meargă deoarece avea pantofi cu toc, s-a descălțat și mergea desculță .....
    O educație rudimentară + un nivel intelectual scăzut, formează așa ceva .....
  • #1
    Mda pe 26 Iunie 2020, 18:11
    Pai
    Asta si schimbatorul de la masina îl înghite pana la cutia de viteze...

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.