Donau Chem Turnu Magurele produce gogosi. Fabricile de uree sunt oprite.

24 Iunie 2020, 21:26 | 2.968 | 11
Donau Chem.

Gramajoara de uree a fost adusa pentru fotografii. Nicolae se trage in poza si arata la judecatori. Cei care cunosc combinatul nu pot fi pacaliti cu aburul de la Kellogg. Toata lumea vrea sa functioneze combinatul, numai ca Ioan Niculae este un mascarici-pacalici. 

11 comentarii Comentează

  • #11
    Un salariat pe 26 Iunie 2020, 19:02
    Trist dar adevărat
    Nu ma
  • #10
    Un salariat pe 26 Iunie 2020, 19:02
    Trist dar adevărat
    Comentarii răutăcioase și false, nu mai dați în oamenii de la combinat, ei chiar muncesc INVIDIOȘILOR !
  • #9
    Ty pe 25 Iunie 2020, 21:03
    Ty
    Bani sunt la NICUAIE VOI .......
  • #8
    Manivela pe 25 Iunie 2020, 14:27
    Ghioaga
    Dupa echipamentul de lucru pe care il au meseriasii din poza sigur sunt soferii de pe camioanele care au adus urea de la Slobozia
  • #7
    Marin pe 25 Iunie 2020, 14:15
    Smecherie
    Chimistule ai inventat cum se face urea direct din gaz metan, ca amoniac ioc si acidul azotic fara site de platina
  • #6
    Ionela pe 25 Iunie 2020, 00:16
    Minciuna si hotia este la putere
    La cate am auzit despre el, nu m ar mira.
    Asa era si cand era Pelea director - stoc*rile raportate erau de zeci de mii de tone si depozitele erau goale. Tipic comunistoid.
    Facem orice sa salvam sec*ristu de puscarie !!!
  • #5
    Prost pe 24 Iunie 2020, 23:56
    Esti un agarici
    Cel mai prost "jurnalist"
  • #4
    Mite pe 24 Iunie 2020, 23:21
    Pentru informatorul suprem
    De un plm sti ma tu atatea,nu există basina sa nu dezbati aici,ma dativa in plm de ogarai,aici si Las Vegas daca devine orașul tot sunt nemulțumiți si m....i ca voi.
  • #3
    Ilie pe 24 Iunie 2020, 22:56
    Minciuni
    Cine face reclama doua j**uri care duce inox și cupru pe Măgurele furat bineînțeles inloc sa unească facpoze Nicolae stie
  • #2