Procurorii DNA vor sa o salte pe ţaţa Viorica.

7 Iunie 2020, 15:55 | 1.984 | 8
Viorica si Liviu.

Daca se intampla asa ceva, Dragnea trebuie sa se pregateasca de 2-3 facultati. 

8 comentarii Comentează

  • #8
    Constantin pe 10 Iunie 2020, 10:51
    Aloooooo,Elenoooo,Doamne ferește !!!
    Tu către competențele și nivelul lor tinzi,amărâtoooo?!O țară plină de infractori,ageamii de tot felul,mincinoși și rătutite ca tine.
  • #7
    Elena pe 10 Iunie 2020, 01:26
    Scrieți numai prostii
    Nu o sa fiți niciodata la nivelul lor
  • #6
    Claudiu Covid. pe 8 Iunie 2020, 14:35
    Javre imputite.....
    #1+2+3+4+5 si toti care vor replica..In onoarea lui Florin Chitu..
  • #5
    franchestain pe 8 Iunie 2020, 02:54
    fie careși merită locu ndea junge, frate 13
    căci totu se compensează n viață ca șin natură,frate; azi iești sus, mîine jos; poimâine n rai, răspoimâine n iad - legea compensării naturale or după faptă (suflet) și răsplată. Dumnezeu nu iartă otrepele extremiste roșii-loló. Amin!
  • #4
    Anti-PSD Ciuma Roșie pe 7 Iunie 2020, 20:00
    Dăncilă, Carmen Dan și toți pupinkuriștii din PSD sper să se ducă după Dragnea la Pușcărie
    https://m.ziare.com/psd/dna-pe-urmele-psd-se-cer-acte-legate-de-achizitiile-din-campania-prezidentiala-1614179
  • #3
    A pus România pe hartă,a scos-ochii din noroaie pe 7 Iunie 2020, 19:30
    Citind colile*program-guvernare LiviuVîlcov*
    "Țață", așa îi spuneți? În 2o 2o jigniți și atacați o mamă, și femeie, și meditatoare la română, mai-marele celui mai strălucitor roșu-bolșevic partid? Prima (femeie) Premieră din istoria Principatelor românești, mult-iubită de 49% dintre românii-oameni. (doar știm că 51% sunt 'doar' femei - - invidioase și...). Pe Veo, v-o amintiți în vizită în Israel cu: Hei Hei, dând mâna cu premierul Netanyahu și "vrei să facem o poză?".... La ADN, la fel le va zice la întrare și i se vor face mai multe poze... din față, profil, cu număr pe piept și hai cu.... Să mărturisirile.
  • #2
    Se ridică fumul,ceața,gazele(Frank 13)? pe 7 Iunie 2020, 18:48
    De pe dreptatea 10 08 2018+Belina, drumTEL
    SPOVEDANIA Veoricăi va produce multe alte "" ridicări de 'rable' politice"" pentru o căpiță de fapte anti românești și jafuri din țară. Pe lângă 'fidelizarea' lui Liviu la actualul 'cul cuș'....., pentru 10 august 2018 ( să-i vedem pe toți conspiratorii) dar blonda vecina de bloc din Videle, să fie pregătită să admire celula Elenei Udrea.
  • #1
    Ctyr pe 7 Iunie 2020, 18:44
    Opinie
    Simionescu este vinovat,deoarece el o pregătea in campania electorală.

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.