Ciobanu Cristi, militian-sef la Lunca, afaceri cu interlopi locali.

26 Ianuarie 2020, 21:03 | 6.028 | 20
Politia.
Car Universal

Cristi Ciobanu, zis Finul( lui Barsasteanu), a pus la cale, impreuna cu "interlopul" Bibi, o operatiune complexa de talharire a lui Peta( un mic escroc). Peta a fost chemat de catre Ciobanu pentru a i se propune sa isi vanda masina lui Bibi. Bineinteles, Peta a fost amenintat cu alte dosare si fapte trecute cu vederea de catre oamenii legii( ex. conducerea unui automobil fara carnet). Bibi a cumparat masina lui Peta si a vandut-o mai departe cu o suma mai mare. Profitul l-a impartit cu seful de post. La Lunca este o brambureala mare pentru ca Stochita, seful ala mare, sta mai mult prin Anglia.

20 comentarii Comentează

  • #20
    Zavaidoc pe 28 Ianuarie 2020, 02:54
    Zavaidoc pentru circaru
    Bai Ionescule, chiar circar ești
    După cr ce ești bolnav mintal, îți place sa o suji adânc
  • #19
    Bibi pe 27 Ianuarie 2020, 22:44
    Împutitilor
    Bibi și cu Bila niște împutiti care păcălește pe toată lumea acum nu îi mai ajung femeile
  • #18
    Dori pe 27 Ianuarie 2020, 22:02
    Lunca
    Voi ăștia care comentați de foame... De ce nu aveți c*raj sa veniți sa spuneți ce aveți de spus fata in fata. Comentariile voastre nu ma afectează cu nimic. Eu zic sa face i altceva cind va ia foamea. Dacă nu puteți sa ma inghiteti, eu zic sa ma sugeti
  • #17
    Bibi pe 27 Ianuarie 2020, 18:51
    Pt dori
    Sa vezi ce ne cacam pe tine
  • #16
    Gheorghe Uncheasu. pe 27 Ianuarie 2020, 17:53
    Pentru DSP si cetateni.
    Apa de la cismeaua din spatele fostei coop. Munca Colectiva prezinta un gust ciudat si, dupa fierbere, pe ibric raman urme de impuritati. Din cauza secetei prelungite, nivelul panzei de apa freatica a scazut mult si pe fundul putului sunt multe impuritati. CE-AM SCRIS EU ESTE UN SEMNAL DE ALARMA SI-UN APEL PENTRU A SE FACE ANALIZE SI, DACA VA FI CAZUL, SA SE IAMASURILE NECESARE!
  • #15
    Bibi pe 27 Ianuarie 2020, 17:06
    Catre dori
    Da vezi ce.ti sparg fata aia de boschetar inputit
  • #14
    Ionut pe 27 Ianuarie 2020, 12:17
    Un articol de exceptie
    Dacă ai probe du-te frate la instituțiile abilitate, dacă nu cumpărați capre sau oi in funcție de preferințe.nu am auzit pana acum din articolele scrise sa se fi făcut vreun dosar in care sa se confirme măcar in parte cele relatate. Este ușor sa denigrezi niște oameni doar de dragul libertății de opinie
  • #13
    Gogu pe 27 Ianuarie 2020, 11:54
    Despre
    Cam vali tincu asta scrie tot dar toate la timpu lor
  • #12
    Circaru pe 27 Ianuarie 2020, 11:29
    Bravo lui
    Politia va da mooie la toti. Are bani, ie jmecherchi, are fomei si va trage la mooie de kakanari. grin
  • #11
    Dori pe 27 Ianuarie 2020, 11:15
    Bibi
    Un împuțit știe toată lumea
  • #10
    Gane pe 27 Ianuarie 2020, 11:14
    Gasca
    Bibi este talhar,nu a făcut japca,a prostit proștii!Il șantajează pe Ciobanu,militeanul lui,cu aventura de la tricotaje!
  • #9
    Bibi pe 26 Ianuarie 2020, 23:04
    Da
    Intradevar o operatiune complexa de talharie...
  • #8
    Vali Tincu pe 26 Ianuarie 2020, 22:52
    Concluzie
    Oare cate neadevaruri mai trebuiesc scrise pe acest site, despre politisti, ca sa se ia masuri?
  • #7
    Gabi Stochita pe 26 Ianuarie 2020, 22:33
    Sef sectie
    Acest individ Gabi Stochita este un mare excroc și prietenas cu cei care îi da spaga mai mare.știe el ce zic nu dl Gabi?și mai amenință și cu dosare penale oameni cinstiți care muncesc și favorizează infractorii aia 'jmechri'.
  • #6
    Lute pe 26 Ianuarie 2020, 22:19
    Site de raht
    Nu mai scrieti tampenii,verificati daca asa este
  • #5
    Cacari pe 26 Ianuarie 2020, 22:17
    Pt voi
    Stochita Mandica, un alt limbric ejectat/sluga a fraților codrea...
    Un anti-polițist...sef mare de secție
  • #4
    Tot eu pe 26 Ianuarie 2020, 21:18
    Pai da
    Pai ce sa faca mă si el, daca am crescut cu totii acolo, si el a ramas saracu ultimul prost din c*rtea școlii ... nu tre sa traiasca si el cumva ...
  • #3
    gheorghe pe 26 Ianuarie 2020, 21:14
    c
    bibi electriceanu ?
  • #2
    Bibi pe 26 Ianuarie 2020, 21:12
    Auto-moto
    Cel mai corupt polițist de la secția 8, i-a mânjit pe toti sa o duca bine.