Mare tragedie la Alexandria.

2 Ianuarie 2020, 06:04 | 3.318 | 10
Tragedie.

Capitala judetului a trecut prin momente grele in noaptea Revelionului. In Alexandria nu au pocnit artificii la cumpana dintre ani. Firma organizatoare nu a obtinut autorizatie pentru focul de artificii. 

10 comentarii Comentează

  • #10
    Agora teleormăneană pe 4 Ianuarie 2020, 21:45
    #242 $ .Nu dorești asta! ești ciumat sau...
    Să apelăm la ce ne-a dat DUMNEZEU! : înțelepciune, gândire, conștiință, judecată, discernământ.. Homo Sapiens făcut ne-patruped. REGATUL României a fost ucis de bolșevicii ilegaliști din țară + RUȘII lui STALIN... P C R, stăpân până în 1989 a asuprit, înfometat și întemnițat un popor. Din 1990 FSN- roșu rebotezat în FDSN / PSD, Neo-comuniștii lui Iliescu ( tătuc de onoare și azi)(CIUMAȚI ROȘII.) au JEFUIT și RUINAT ȚARA în 30 ani. În 20 20 avem o șansă. Să dregem ȚARA.! . Cu P N L istoric românesc, c*rat + USR, partid nou, c*rat. { să-i UNIM cu. .. forța.!.!.!} . să mergem spre civilizație.!
    Și în loc de "cine a distrus pd psd" sa zici : " bine ați făcut dar prea târziu". PN Ț însă, partid istoric românesc c*rat a fost distrus de neo-comuniști și lichele. . ȘTAMPILA CEA DEȘTEAPTĂ din cabina de VOT... poți salva viitorul Țării. .!! ...
  • #9
    242€ pe 3 Ianuarie 2020, 20:16
    Rm9&#3
    Basescu a distrus PD-L
    Dragnea a trădat și distrus PSD-ul
    Urmează PNL-ul
    Cin va fi următorul care va distruge?
  • #8
    ilie de la scularie pe 3 Ianuarie 2020, 12:34
    gura
    Aluia care se lauda cu artificiile de la Tr. Magurele: chelului tichie de margaritar este vorba potrivita....
  • #7
    Mari Arcea pe 3 Ianuarie 2020, 12:20
    Pentru #6
    Ionesculeeee, nu te mai face bine nici poroschia
    Ce retard ești, Poi te compari tu cu Sandu Gheorghe mah prostovane ?
  • #6
    Alexandru Gheorghe-Sandu Gaoaza pe 3 Ianuarie 2020, 05:42
    Nume False
    Sunt Alexandru Gheorghe, omul care a distrus footbalul rosiorean. Eu sunt PROST, MILOG si CERSETOR, dar ma cred smecher, cand il injuram pe Bodi Gogoi, semnam, Sorin Ionescu, cand il injur pe Ionescu, semnez, Mari Arcea, dupa capul meu sec, cre ca fac oamenii sa se certe intre ei. O soog pe la P.S.D.-la Cristiana Sclavu-Maner, ca ea, imi da sa manac. Pot fi recunoscut ca am privrea tulbure, cronometru de gat, de obicei, umblu in chiloti, eu si fratele meu, am participat in trecut la violul lui Fluierea. A o mare realizare, am batut o fata handicapata, pe Iuliana, sunt Alexandru Gheorhe, mandira, sportului rosiorean, aveti copii? Banii la mine? ii fac vedeta, cu sunt eu! grin grin grin
  • #5
    Mitică de la măcelărie pe 2 Ianuarie 2020, 22:25
    Lui .
    Nu mai bine îmi dai mie o frunte în buric lache ce eşti tu un lache?
  • #4
    Eu pe 2 Ianuarie 2020, 14:04
    Artificii
    La Turnu, cel mai tare foc de artificii. Felicitări organizatorilor! A fost foarte, foarte...tare!
  • #3
    . pe 2 Ianuarie 2020, 09:15
    .
    La Turnu au fost. Asta nu scrieti, mancane-ati poolile !
  • #2
    Rtv pe 2 Ianuarie 2020, 08:15
    u
    Era firma lu stanimir
  • #1
    Titi pe 2 Ianuarie 2020, 07:13
    Dragusin a pierdut 20% din voturi, oamenii nu uita!
    Se dau artificii în toate orasele din tara, numai aici nu s a rezolvat!

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.