Noaptea, ca hotii! - pagina Facebook Florea Stefan

7 Decembrie 2019 | 3.289 vizualizări | 19 comentarii
Noaptea, ca hotii.
Noaptea, ca hotii.

Noaptea, ca hoții!( 06.12.2019)
Asfaltare la minus trei grade, noroi și gheata la Turnu Măgurele. Pe întuneric, sa nu vadă nimeni.

19 comentarii Comentează

  • #19
    . pe 11 Decembrie 2019, 09:04
    .
    Lui nr.14
    Ai uitat tocmai pe exponentii prostiei absolute,pe nulitatile cu aer de boier-Musat si Baston.Ei sunt viitorul PNL Turnu Magurele!!!
  • #18
    Florin. pe 9 Decembrie 2019, 12:59
    Nedumerire.
    EU STIAM CA HOTII FURA NU FAC!
  • #17
    George pe 9 Decembrie 2019, 02:40
    Intrebare
    Am si eu o intrebare pentru toti “zmeii” astia de tot comenteaza pe aici. Cu cat contribuiti voi pe luna la bugetul primariei?
    Sa va ajut cu calculul, contributie = % din impozit pe venit. Se strange 100 lei?
    Asa ca ... produci o roaba de asfalt dar faci gura cand vine o basculanta ...
    Hai la munca.
  • #16
    Dănuț cuclea zis koyu pe 8 Decembrie 2019, 17:16
    Sclavii lui dragnea
    Am revenit cu precizările necesare. Cele trei comenzi sunt: Marș la stăpân,Aport și Repaus . Știți bine cine e stăpânul. Băi, lingăilor, puțină atitudine!
  • #15
    Florea Stefan pe 8 Decembrie 2019, 14:37
    Salut Florin
    Prostia este mai fascinanta decât inteligenta. Dacă inteligenta are limite, prostia nu.
  • #14
    Dănuț cuclea zis koyu pe 8 Decembrie 2019, 13:48
    Sclavii lui dragnea
    Ce este c*rios la melițienii ăștia? Cât sunt activi sunt pesedisti . După ce se pensionează, devin liberali. Aici, nu e cazul lui Baban,el fiind prostia absolută a secolului. Nea Florică Prorocu e astrofizician pe lângă el. Aștept cu interes pensionarea celor doi mari comisari, dolana și frățilă ! Cred că vor alege drumul bătătorit de Baban ! Sclavi cu trei comenzi !
  • #13
    C.E.R. pe 8 Decembrie 2019, 12:17
    Lui P.M.(PROST SI MARLAN)
    -1-N-am fost militianm asa ca ai dat-o in bara.-2-Zici ca n-am scris corect. Ca sa invat ceva, te rog sa faci o analiza gramaticala a textului scris de mine.-3-Cu ce te-am jignit, mai cretinule, cand am spus ca firma care se ocupa de asfaltari nu este a P.S.D.?
  • #12
    Nebunul din coceni pe 8 Decembrie 2019, 11:52
    Lui # 4
    Să mori tu că nu are nici o legătură cu PSD? Adică tu vrei să spui că în Teleorman câștigă cineva în afara firmelor de casă PSD? Băi, ești prost? Cui dracului vinzi scaieți?
  • #11
    Ci pe 7 Decembrie 2019, 21:50
    Vt
    Moare. Teldrumul ,dacă se fac lucrurile corecte.moare pitis,Neda,panaitov,dragnea,Valentin dragnea,Alexandra dragnea și moldoveanul sau și Irina tanase.
  • #10
    PLM pe 7 Decembrie 2019, 20:02
    Yahoo
    Fane, j*****e ai fost, j*****e o sa rămîi !
  • #9
    P.M. pe 7 Decembrie 2019, 19:02
    Ăștia vor să ne fie conducători (+)bleah!
    Auzi,măi,milițianule(cetățean educat și responsabil),uiți prea repede ceea ce făceai când erai milițian,însă unii dintre noi nu au uitat,și nu-ți pot uita caracterul mizerabil de șantajist,fără pic de caracter.Iar în munca ta de milițian,ai abuzat de putere cât ai putut de mult.Nu-mi spune că ai uitat,că îți readuc aminte chiar aici pe site.”Lupul își schimbă părul,da năravul ba”.Și ce schimbare,în roșu de vulpe.Și nu în ultimul rând,idioți sunt cei ce te-au făcut atat de prost și cu tupeu,(cetățean ”educat” și,mai puțin responsabil).Primul sfat,învață să scrii,și stai parcat.
  • #8
    Mircea pe 7 Decembrie 2019, 18:16
    Respect pt Atitudidea D-lui Florea Stefan
    Ministrul Lucrărilor Publice: ion Ștefan
    Nr. de Tel: 0728 243 569
    Email: integritateinadministratie@mdrap.ro
    info@mdrap.ro

    VĂ ROG SĂ FACEȚI CÂT MAI MULTE RECLAMAȚII ȘI SĂ AVEȚI ȘI DOVEZI !
  • #7
    mihai pe 7 Decembrie 2019, 15:58
    un primar pagubas ca si psd
    asfalteaza in toiul ierni, ca timp de trei ani a dormit face lucruri de mantuiala vezi zona primariei, pagubasul isi bate joc de bugwtul peimarie nevolnicu nevolnicul se lauda ca va asfalra calugaarwni hcc rampa gari dar de unde ca si psd minte de rupe lumea, ca si localnic este um peimar pagubos, mai bine alru ca dupa pagubos se tremina de asfaltat in alta era uo

  • #6
    ion pe 7 Decembrie 2019, 14:43
    uooo!
    Cita bataie de joc la adresa celor care platesc taxe si impozite!
  • #5
    Florea Stefan pe 7 Decembrie 2019, 14:40
    Pentru Bibiloi
    Nu sunt membru al niciunui partid politic, inclusiv PNL. Am vrut doar sa atenționez conducerea urbei care poate nu știe ce face firma ce se ocupă cu lucrările de asfaltare în oraș pentru ca nu e la prima abatere. Sa ne amintim de strada 1 Mai ce a fost asfaltata pe o ploaie torențială și un vânt puternic. Ideea a fost sa nu ne batem joc de banii oamenilor și bugetul primăriei. Deci va rog nu faceți afirmații neadevărate la adresa mea. Cu respect.
  • #4
    CETATEANUL EDUCAT SI RESPONSABIL. pe 7 Decembrie 2019, 14:36
    ???????
    Din surse sigure stiu ca firma care se ocupa cu reabilitarea strazilor din oras nu are nici o legatura cu PARTIDUL SOCIAL DEMOCRAT!Domnule Cracea de ce nu spui care este adevarul ? Iti face placere sa vezi niste idioti urland la luna?
  • #3
    Bibiloi pe 7 Decembrie 2019, 12:20
    Pana mai ieri erau slugile PSD
    Imaginea e transmisa de Florea Stefan(Fane BMW)?Hai să vă spun de ce nu va câștiga niciodata PNL,in Turnu Magurele.Nu era suficient ca in zona asta exista o majoritate buna de spalati bine pe creieri,si votanti PSD,acum va mai inhaitarati si cu niste fosti militieni,toti niste oportunisti?E suficient sa va reamintesc doar de doua specimene,Florea Stefan si Musat Tudorel.De ce va bateti joc de acest partid si de acest oras?
  • #2
    Duduie prostia-n ei pe 7 Decembrie 2019, 11:05
    Hoții din PSD își văd de treabă în continuare
    Noi ce facem?Răbdăm și suportăm mizeriile de până acum?Așa cred ei,că nu sunt văzuți,dar o vedere foarte bună o au și cei de prin DNA și Curtea de Conturi.Numai cine nu vrea și nu se pricepe,nu vede cum lucrările în Turnu Măgurele sunt făcute la lumina...bec*rilor,prost și extrem de scump.Are cineva c*rajul,de prin Primăria Turnu Măgurele, să pună pe site-ul primăriei,devizele și facturile pentru toate lucrările efectuate?Nu de alta,dar să vadă și ”proștii” care dau banii, pe ce se cheltuie banul public și cam cât se fură din ei.Apropos,cine semnează pentru recepție,și ce garanție au lucrările?Suntem luați mereu de fraieri.Da pentru că așa suntem în ochii lor,niște proști care ies păcăliți la vot,odată la 4 ani.