Cine sunt fericitele castigatoare ale posturilor de asistent medical generalist la Spitalul din Turnu Magurele si comisia de concurs.

2 Decembrie 2019, 22:33 | 5.672 | 22
Spitalul Municipal Turnu Magurele.

Julea Carmen Gabriela, Rusanescu Iulia Andreea, Untesu Ionela Monica, Dita Elisa Alexandra - viitoare asistente.

Comisia de concurs: Cirmis Vasilica. Membrii: Raduica Marina, Pietreanu Simona.

22 comentarii Comentează

  • #22
    Elena pe 19 Decembrie 2019, 21:23
    Vasilica vasilica
    Ea dirijeaza propune voteaza ...psd a ei doctrina
  • #21
    Cineva pe 5 Decembrie 2019, 16:49
    Pentru nr 19 si 20
    Domnilor habar n am cine sunt aceste personaje, doar vreau sa subliniez faptul ca aceste cometarii rautaciose nu si au rostul. Si daca e adevarat sau nu asta nu stiu daca e problema cuiva si mai stiu ca si voi ati fi facut la fel. E in natura romanului sa se vanda, acum pe ce pret?! Fiecare isi cunoaste valoarea! Atat am avut de zis! Seara Buna!
  • #20
    Pentru = 18 pe 5 Decembrie 2019, 12:26
    Te simți cu musca pe caciulă?
    Mănânci căcat, fum fără foc nu iese.
  • #19
    Ioana pe 5 Decembrie 2019, 06:58
    pt nr 18
    Au ajuns prostii sa ne conduca.. Arata.sau functioneaza ceva bine in oras?
  • #18
    Cineva pe 4 Decembrie 2019, 21:48
    Lume de 2 bani!
    Astia care stiti toate can can urile despre acesti oameni, sunteti niste gunoaie ca va ascundeti in spatele acestui site sa va exprimati frustrarea. Sa va fie rusine voua care nu va mai opriti din comentat oamenii despre care vorbiti din auzite!!!!
  • #17
    Spital pe 4 Decembrie 2019, 16:29
    Membrii comisiei
    Au ajuns niste liftiere sa faca legea si o girafa presedinta care fura de la bolnavi facind perfuzii acasa la ei si minte cu nerusinareca se face bin
  • #16
    .mark pe 4 Decembrie 2019, 14:57
    Pt. Mache
    Braco mache, pt cita m**e a luat de la tine, merita sa o angajezi! Tu lui andreea, primaru lui sora ta! Tot inainte, primare.
  • #15
    Mihai pe 4 Decembrie 2019, 13:30
    Faceți-le plângere la DNA pentru Fraudarea Conc*rsului
    Cu toții știm că aceste posturi au fost făcute "cadou cu dedicație", faceți-le plângere la DNA !
  • #14
    ? pe 4 Decembrie 2019, 13:06
    ?
    Se zvonește ca ultimii angajați vor fi si primii plecați,v-or ramane si fără șpaga data,care se pare ca urca la câteva mii euro.HaHaHa
  • #13
    X pe 4 Decembrie 2019, 00:19
    Probleme grave
    Mita și corupția nu fac casă bună cu Ncp, dar de fapt cine nu își face treaba din Instituțiile Publice, că doar nu sunt toți la fel .
  • #12
    X pe 4 Decembrie 2019, 00:16
    Probleme grave
    Dacă tot ce se vehiculează pe acest site SUNT adevărate, se pare că Mun Turnu Măgurele este într-o stare deplorabilă, toată lumea î-și efectuează datoria într-un mod defectuos, în mod personal (pentru ei ori pentru alții). Mita, corupția,
  • #11
    Viorela pe 3 Decembrie 2019, 21:17
    Love Hercule
    Cum plm e iubita managerului si are poze pe facebook cu hercule.Sau e amanata lui Hercule ca nu mai inteleg .
  • #10
    A.sunt Geo,mă mai știi? pe 3 Decembrie 2019, 20:17
    Dacă,aveți probleme medicale,mergeți la Bombonica
    Dacă fetele astea au CÂȘTIGAT ceva,respectiv un conc*rs,atunci noi,potențiali pacienți la un moment dat,nu avem decât de PIERDUT.Cineva spunea pe aici,că unele erau prietene bune cu videochat-urile și cu,hai să spunem ceva mai decent,casele de toleranță.N-o să înțeleg niciodată de ce și-au schimbat brusc meseria,acolo se câștiga mult mai bine decât prin sănătate.Sau poate au simțit că s-a instalat o oarecare vârstă,și nu mai fac față.Mi-e tare teamă că și în noua lor meserie vor avea aceleași aptitudini și forță de muncă.La care ușă a spitalului se va monta felinarul roșu?!În acest caz,fugiți de Spitalul din oraș,mai tare ca de ciumă,râie și alte boli.
  • #9
    Cornel pe 3 Decembrie 2019, 12:52
    Pe cand si conc*rsuri si la Primaria Tr.Mag?
    Nu stiam ca s-a infintat sectie de dans la bara in spital.Nuuu,atunci ce cauta Andreea R. acolo?O sa murim cu zile, unii de nervi,altii din prostia unor astfel de ”asistente”.Si director al spitalului,Turcu Marian.Poate face si o sectie de pariuri la spital.In Turnu Magurele,totul merge catre mediocritate si distrugere.
  • #8
    Zorro pe 3 Decembrie 2019, 12:40
    prosti
    Au acaparat toate structurile orasului. Toti neavenitii si toate nulitatile conduc orasul. Nimic nu este in firea lui in acest catun.
  • #7
    Ciprian pe 3 Decembrie 2019, 10:13
    Așa ceva
    Asta a lu Rusanescu a rupt bordelurile și videochaturile in patru și acum ne ducem sa ne ducem la ea sa ne vindece.
    Toate panaramele din oraș lucrează aici
  • #6
    Sica pe 3 Decembrie 2019, 06:46
    Proasta popii .
    Ba sa te fereasca sa ajungi pe mana astora,devenite asistente medicale la 50 de ani .Liftiere,croitorese,frizerite....,puse de pesedistii care au trecut si spitalul pe peersoana fizica.Cucleo,te_ai timpit de tot !!!
  • #5
    asistent pe 2 Decembrie 2019, 23:01
    pesederizarea
    Totul este aranjat si trucat!