Alerta!! Proxenetii roiesc in jurul liceelor din Turnu Magurele.

1 Octombrie 2019, 09:15 | 2.470 | 10
Prostitutie.

Inceputul anului scolar reprezinta pentru proxeneti inceputul unui an de racolari din randul liceenelor. Proxenetii prefera masinile negre BMW, AUDI, MERCEDES. Rugam cititorii sa spuna numerele de inmatriculare ale masinilor care patruleaza in jurul liceelor. 

10 comentarii Comentează

  • #10
    Madalin pe 5 Octombrie 2019, 20:33
    OMV
    Bai nene cand stai in peco pe lângă mesele lor și auzi ti se ridică carnea pe tine .. joacă mii de euro la barbuturi aparate rulate deee unde banii ăștia???? Ce muncesc acești indivizi MDY are un ford de 1000 euro și joacă milioane VRM copii care nu stiu de capul lor și au milioane milioane mulți urșii cu masini de bulgaria care se joacă mii mii de unde banii ăștia
  • #9
    Patraulea, pentru Pulareală (Ionescu Sorin) pe 3 Octombrie 2019, 00:02
    Măscăriciul de profesor
    Să-ti fie rusine bai gunoiule !!!!
  • #8
    Pulareala pe 2 Octombrie 2019, 19:59
    Footai la Rosiori
    La Rosiori, toate coorvele umbla cu ciori rrome, Politia doarme in Izmene.
  • #7
    Maxim Gorki. pe 1 Octombrie 2019, 17:13
    Chiar nu se stie?
    Foarte multe tinere se prostituiaza cu acordul parintilor, sau trimise de acestia, nu numai in strainatate, ci si in tara. Sunt destui soti care-si trimit nevestele in Occident ca "menajere". Ce sa le faca Politia la acestia?
  • #6
    Margelatu pe 1 Octombrie 2019, 13:29
    Blestem
    Sa moara toti cei ce se ocupa de proxenetism atît ei cit si familiile lor sa ardă de vi sa rămînă surzi și muți de durere sa ii mănînce viermi sa le le c*rgă puroi din ochi mobile sa li se usuce, iar bani pe care îi au sa nu le ajunga de medicamente.in fiecare casa de țigan sa cînte muzica de jale . Iar la zi mare sa le moara ce au iei mai drag. Sa putreziti din picioare laturilor.
  • #5
    Vali pe 1 Octombrie 2019, 13:25
    Proxenetii
    Pana si zarlaeni au anceput sa terorizeze copilele acum nu mai fura gaini terorizeaza copile sa faca bani infectii si politia asi fede frumos de treaba lor si cate si mai cate se antampla an saracia asta de oras si nu vede nimeni nimic
  • #4