Ghicitoare: Familie fericita in Primaria Turnu Magurele: sotul fura motorina si piese pentru utilaje agricole, sotia se iubeste cu directorul.

29 Septembrie 2019, 19:22 | 3.094 | 8
Primaria Turnu Magurele.

Familia este angajata in Primaria Turnu Magurele. Sotul fura tot ce prinde pentru ca directorul ii iubeste sotia si tace. Cine sunt personajele si care-i cauza si care-i efectul?!

8 comentarii Comentează

  • #8
    Vasilica pe 30 Septembrie 2019, 19:15
    Proștii la putere
    Stimați cititori nu-l considerati pe acest analfabet functional mare koorvar el se pricepe numai la hoții .Risipește banii publici in cardasie cu CUCLEA numai ca să poată fura.
  • #7
    Barza pe 30 Septembrie 2019, 08:17
    Hotii
    Ăștia,analfabeti si prosti ne conduc.
  • #6
    adi pe 30 Septembrie 2019, 06:20
    a
    E Cuclea cu mâna lui.
  • #5
    RĂDOI pe 29 Septembrie 2019, 23:02
    Analfabetul
    Am rămas fără permis pentru că am furat mult carburant și nu am putut să-l consum. Am aranjat cu omologul meu analfabet Radoi de la circulatie sa-l primesc mai repede ca să pot să-mi "continui" activitatea.
  • #4
    Contabila pe 29 Septembrie 2019, 22:49
    ...
    I-a scapat vreo subordonata directorului Cone? Ziceti voi care?
  • #3
    Dana pe 29 Septembrie 2019, 21:44
    ......
    Analfabetul de CONE nu se pricepe la calcule, dar Petruța i-l desc*rca si la pat si la sex. Cand sunt in birou nu le place sa fie deranjați, stamba de Petruța numai de Cornel vb.....
  • #2
    Madalina pe 29 Septembrie 2019, 21:06
    Primaria
    Veche știrea, toți știu din primărie de cuplul C.. Cornel si contabila P...ța. Cum Directorul nu știe sa faca mai nimic i le face contabila, dupa munca puțin sex nu strica. Să-i vedeți cum stau lipiți in birou. Ei știu mult mai bine cand au fost prinși de c*rând cand se..... In biroul Domnului C...
  • #1
    ... pe 29 Septembrie 2019, 19:25
    ...
    nu e Ana si Cornel e Petruta si Cornel

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.