Viata de nesimtit - Politistii din Turnu Magurele se plimba cu masina si stau pe telefoane.

6 August 2019, 18:53 | 2.532 | 8
Telefon.

Programul de munca reprezinta o distractie pentru politistii din Turnu Magurele. Trei intr-o masina si stau pe telefoane. Datoria, fata de cetateanul care ii plateste, nu vor sa si-o faca. Nu au nicio rusine ca sunt vazuti cum butoneaza. Pur si simplu sunt niste nesimtiti cu salarii nesimtite. 

8 comentarii Comentează

  • #8
    GTGGT pe 17 August 2019, 14:15
    Mwie
    bai asta jurnalistu de 2 bani, dovezi ai ?? Niste poze sau video-uri ceva ? sa le sugi pwla la toti politistii
  • #7
    . pe 10 August 2019, 09:48
    .
    Baston este mai prost chiar decat Prorocu, ceea ce parea imposibil.El este prostul absolut, increzut si taranoi.
  • #6
    Adi pe 8 August 2019, 16:56
    Sclavi țiganilor
    Poliția trebuie trasă la răspundere de noi cetățeni, să te duci la ei când stau la umbră să îi filmezi și puși pe Facebook când se joacă pe telefon ș. a. m. d
  • #5
    Dănuț cuclea zis koyu pe 8 August 2019, 10:32
    Sclavii lui dragnea
    Acum, să ne fie cu iertare, ați văzut ce fețe au presarii ? Păi,Robi din Fierbinți e meserie! Nu mai vorbesc de prostălăii care au ieșit la pensie, ex: retardul ăla de Baban . Asta e marfa,cu asta defilăm! Pentru mai multe detalii, ascultați cu atenție versurile de la Paraziții !
  • #4
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 7 August 2019, 18:10
    MILIȚIA DĂ O AMENDĂ UNEI BĂTRÂNE DE 81 DE ANI DEOARECE A TRAVERSAT PREA ÎNCET PE TRECEREA DE PIETONI
    https://m.youtube.com/watch?v=9JzaQb_Sy1U
  • #3
    Berete pe 7 August 2019, 16:28
    cel mort
    Nu ma Emile ! Sa le belești p**a !
  • #2
    Emil Coanda pe 6 August 2019, 21:34
    Afara Politia Tr
    Toata Politia Te, adunatura de gunoaie, corupti, boolangii, afara cu ei!Sa dea examen!!!!