Ioan Niculae are termen de judecata. 3,6 ani condamnare in prima instanta.

30 Mai 2019, 11:36 | 1.542 | 8
Ioan Niculae.

Ioan Nicula are termen la Curtea de Apel. Condamnat in prima instanta la 3 ani si 6 luni de inchisoare pentru instigare la evaziune fiscala, instigare la spalare a banilor si cumparare de influenta.

Mai mult, aici>>ziare.com

8 comentarii Comentează

  • #8
    gicu pe 2 Septembrie 2019, 11:00
    eee
    Eeee sa te vada pe tine acum mamarica ta in costum si mare mahar, doar ce ai iesit din puscarie cu stagiu neterminat, cam ce ti-ar zice? Mars inapoi la gaura si pana nu-ti putrezesc oasele acole j*****e penala sa nu iesi !!! Ce fata ai Ioane ! De porc bolnav de gripa porcina, pacat ca nu ai murit la ultima epidemie. Poate mori acum la auzul condamnarii de 10 ani cu executare
  • #7
    Fane Belu de la Nasturelu pe 2 Septembrie 2019, 10:34
    comentariu
    Nu am inteles de ce instanta a dat o condamnare atat de mica in favoarea recidivistului Ioan Niculae, cand pentru furtul unei gaini s-au dat ani grei de puscarie unor persoane care erau la prima fapta? Posibil din cauza averii fabuloase si a prestatiei deosebite a sotiei prin paturile factorilor decizionali...
  • #6
    gicu pe 12 Iulie 2019, 15:08
    prelungire
    ioan niculae si-a platit cu 100 000 euro prelungirea in libertate inca 6 luni. de regula nicoleta platea libertatea prin paturile de la hotel mariot cu smecherii din DNA
  • #5
    Alo redactia pe 31 Mai 2019, 08:31
    Raspuns
    Ce face ioan e bine?
  • #4
    Klaus pe 30 Mai 2019, 23:05
    Nicu falitu
    Ce s-a intamplat azi?
  • #3
    Dna pe 30 Mai 2019, 23:03
    Nicu bogatu
    Ce s-a intimplat,a mai primit ceva?sau e c*rat ca pasarea cerului.
  • #2
    DNA pe 30 Mai 2019, 20:07
    La puscarie si j**u asta
    Hai ca are un loc pastrat de dragnea in patul paralel ca tot este el presedinte de camera la Rahova. Si sa le confiste averile la toti hotii astia