Intrebarea zilei: PNL si USR vor depasi PSD la Turnu Magurele?

26 Mai 2019, 10:00 | 1.616 | 12
Alegeri.

Aceasta este marea provocare a votarii. PSD va recurge la tot felul de tehnici pentru a impiedica o eventuala pierdere a orasului. 

12 comentarii Comentează

  • #12
    Florin turnu Măgurele pe 27 Mai 2019, 22:06
    Bine că am scăpat de el să plece și cuclea
    La revedere PSD
    Du-te invartndva

  • #11
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 26 Mai 2019, 20:20
    Raspuns pt Lacramioara
    Du-te sa-l plangi cu lacrimi de crocodil pe Dragnea ca o sa ajunga la inchisoare grin
  • #10
    Ovidiu pe 26 Mai 2019, 20:04
    Doina
    Doina, versus, înseamnă împotriva, contra...deci,PSD nu este versus Dragnea.
  • #9
    Lacramioara pe 26 Mai 2019, 19:43
    Parere
    Daca cei care au vorbit mai sus sunt mai invatati si stiu ce este mai bine, nu ar folisi asemenea limbaj. Iar galeti si ulei nu se mai ofera de 2 decenii. Ce-ar fi daca ar intra tara aceasta pe mainile asazisilor USR- isti. Aoleo!
  • #8
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 26 Mai 2019, 16:07
    Tic Tac, se sc*rge timpul pt Dragnea
    Ziua când intră la închisoare Dragnea trebuie declarată Sarbătoare Națională!
  • #7
    Eu pe 26 Mai 2019, 14:11
    A rămas putina lume
    Nu mai e nevoie de 2 secții la Agricol ca a rămas lume putina în oraș. E arhisuficienta una singura.
  • #6
    Doina pe 26 Mai 2019, 13:46
    Ne vom trezi vreodata la realitate!
    Cum sa scapam de psd cand semeni de ai nostri gandesc ca PSD versus DRAGNEA le a dat pensiile? Nu gandesc ca ei au muncit au cotizat pentru munca lor este un drept castigat nu oferit de cineva!Avem cale lunga de parc*rs!!!!
  • #5
    ilie de la scularie pe 26 Mai 2019, 13:30
    manarii
    Daca nu pot convinge oamenii cum sa voteze, atunci au inventat alte smecherii ca sa-i faca sa nu voteze. La Lic. Agricol s-a votat intotdeauna in mai multe sali, acum intr-o singura sala...
  • #4
    Cucliano Piticot pe 26 Mai 2019, 11:31
    Ce parere aveti ?
    Sc*rsurile din primarie,umbla bezmetici prin tot orasul.Ma intreb,functionarii publici au voie ??? Scavii lui Dracnea sunt in stare sa-l pupe si in c*r.
  • #3
    adi pe 26 Mai 2019, 11:30
    a
    Ieșiți la vot sa scapati de Ciuma Roșie. Votați DA la referendum. Votați USR. Muie PSD Muie Cuclea. Muie Dragnea
  • #2
    Florin pe 26 Mai 2019, 11:25
    România pare că s-au trezit
    Este posibil,însă prostia și slugărnicia depășește orice limita de bun simț și educație.
  • #1
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 26 Mai 2019, 10:45
    VOTAȚI "DA" LA REFERENDUM & USR-PLUS
    Ieșiți oameni buni la vot cu toții și votați USR-PLUS și "DA" la Referendum să stârpim Ciuma Roșie PSD !!!!!

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.