Video Liviu Dragnea minte cum respira. Mafia din Piata Turnu Magurele este protejata de PSD.

13 Aprilie 2019, 20:42 | 2.394 | 9
Piata.

În piețe, deși pe majoritatea legumelor scrie că sunt românești, puțini cultivatori ajung să își vândă recolta. Se plâng că nu au piața de desfacere, în timp ce în magazine se luptă cu marii importatori.

La intrarea în piaţă, începe vânătoarea de legume româneşti. Se găsesc greu, iar producătorul local este o raritate.

Mai mult, aici>>stirileprotv.ro

9 comentarii Comentează

  • #9
    Grigore pe 14 Aprilie 2019, 15:58
    Speculanții
    Nu cred ca mai există o piață care să fie ocupată în totalitate de comercianți colorati ca la turnu măgurele. În Alexandria mesele ocupate de producători sunt bine separate.pe când la turnu nu găsești picior de producător .Așa este administrate piața de pușcăriașul Bulmez si măscăriciul PSD-ist CONE.
  • #8
    miha pe 14 Aprilie 2019, 15:39
    e timpul pentru schimbare! IESITI LA VOT - 26 MAI
    votati si cu altii in afara de ciuma rosie PSD-ALDE-UDMR. macar incercati si cu altii sa vedem ce se intampla, daca chiar e asa cum zic ei ca sunt toti la fel. eu nu cred ca sunt toti la fel, pana la proba contrarie sunt doar vorbe ca sa produca absenteism la vot, ca sa voteze numai votantii ciumei rosii si sa se perpetueze mereu la putere. Muie Ciumatilor ! IESITI LA VOT NEAPARAT - 26 MAI, DECISIV PENTRU VIITORUL VOSTRU, PENTRU VIITORUL TARII, PENTRU VIITORUL COPIILOR SI NEPOTILOR NOSTRI! NU MAI LASATI VOTANTII CIUMATILOR SA VA DECIDA SOARTA !
  • #7
    ilie de la scularie pe 14 Aprilie 2019, 13:17
    si?
    Culmea e ca Dragnea nu minte, adevarata mafie psd-ista "conduce" piata locala...
  • #6
    Elena pe 14 Aprilie 2019, 11:25
    piata
    mi-e lehamite, nu cred ca se va schimba ceva la votare, daca mai sunt tineri in oras sa iasa la vot....dragilor, nu mai lasati parintii si bunicii sa va hotarasca soarta, ei nu mai au viitorul in fata
  • #5
    mirela pe 13 Aprilie 2019, 22:28
    Iesiti la vot pe 26 mai daca vreti sa mai aveti o tara in care sa traiti!
    PSDragnea - UDMR vinde tara pe bucati. Ca de exemplu 20% din padurile tarii - 6 Miliarde de Euro.
    O lege care ne lasă fără 20% din păduri. Inițiator: Liviu Dragnea

    https://www.youtube.com/watch?v=WjfvsxjN_LY

    ORICE CETATEAN ARE DRETUL DE A ALEGE SI DE A FI ALES - CONSTITUTIA ROMANIEI. IESITI LA VOT - 26 MAI
  • #4
    Piețar vechi pe 13 Aprilie 2019, 22:06
    Sc*rsurile acceptă orice din partea lui Dragnea
    Din câte știu,carnetele de producător sunt obligatorii pentru a putea vinde legume și fructe în piețe.Aceleași mutre tuciurii,și nu numai,tronează în mijlocul pieții,cu tot felul de produse numai din import.Domnule Cuclea,este important să se respecte legea,sau dacă sunteți în fruntea conducerii orașului faceți ce vă taie capul?De Dragnea ce se mai poate spune,disperarea îl face să mintă mai rău decât Baronul Munchausen.Apropos,o sluguță care stă prin preajma primarului și-l linge pe infractorul Dragnea(pe facebook) pentru ”realizările”mărețe crede că este cel puțin parte din cei ce schimbă destinele oamenilor.Greșit,veți plăti așa cum au plătit și cei dinaintea voastră,poate chiar mai bine.Aveți multe de justificat cetățenilor care vă plătesc,și nu veți reuși să-i mai păcăliți și de data asta.
  • #3
    mirela pe 13 Aprilie 2019, 22:01
    fake news marca psd, din online in presa scrisa ... vine postasul cu ceva material de propaganda
    PSD își laudă realizările cu fotografii din Ucraina, Africa de Sud sau Canada

    LAUDA DE SINE CHIAR MIROASE A BINE !?! FIE ELE SI CAZURI EXCEPTIONALE ?

    La fel si cu loc*rile de munca, PSD de ce nu se lauda cu si loc*rile de munca pe care romanii le ocupa in diaspora.

    https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/politica/psd-isi-lauda-realizarile-cu-fotografii-din-ucraina-africa-de-sud-sau-canada-1111420