Exclusiv! Politist din Turnu Magurele fuge cu 230 km/h.

30 Martie 2019, 21:17 | 5.636 | 34
Politist vitezoman.

Politistul se numeste Radoi Radu Andrei si a fost incadrat, din sursa externa, in anul 2016. Domnul vitezoman este angajat la Rutiera. Video-ul a fost postat in anul 2014. Mai jos pentru video. Domnul vitezoman a umblat la video la 14 minute de la publicarea articolului. Video il avem salvat si il publicam in cel mai scurt timp.

34 comentarii Comentează

  • #34
    Om pe 5 Aprilie 2019, 16:21
    Si ce daca???$$$
    Mafiot
  • #33
    Lute pe 3 Aprilie 2019, 10:52
    @# 25
    Îți dau m**e cu căcat fraiere!
  • #32
    micsu pe 1 Aprilie 2019, 21:51
    pentru ca astfel de cazuri sa nu se mai repete ar fi bune autostrazile
    Un autotren plin cu Dustere s-a răsturnat după ce s-a ciocnit frontal cu un alt TIR. Șoferii, răniţi grav.
    Doi bărbaţi au fost răniţi, luni seară, după ce două TIR-uri s-au ciocnit frontal, pe DN 7, în satul Robeşti din judeţul Vâlcea. Unul dintre TIR-uri transporta autoturisme şi s-a răsturnat, astfel că două autovehicule au căzut de pe platformă în c*rtea unei case. Traficul pe DN 7 este blocat.

    https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/evenimente/foto-un-tir-plin-cu-dustere-s-a-rasturnat-dupa-ce-s-a-ciocnit-frontal-cu-un-alt-autotren-soferii-raniti-grav-1107221
  • #31
    vali pe 1 Aprilie 2019, 09:59
    pol
    Radoi sa-i mUltumeasca lui TATA Valentin,inspectorul sef care are grija de buzele MAMEI SALE.......si sa fie constient ca nu totul este etern.Iar acestui infatuat nu i mai dati salariu de merit ca DA cele mai multe amenzi,adica Pintoi sa se intrebe cum de acest parvenit in politie este asa de destept.(o fi baut apa dupa PINTOIU )
  • #30
    Rica pe 31 Martie 2019, 09:38
    TURMA
    Ce spirit de turma au milițienii din turnu. La fel au procedat și cand a fost vorba de militianul PADURARU tot de la rutiera.Ce activi sunteti militienilor!!! Sunteti la fel de inculți ca cei de pe vremea lui Ceausescu. Dacă era ceva de capul vostru nu va făceați milițieni.Oricum sunteți făcuți la apelul de seară.
  • #29
    Cocolino pe 31 Martie 2019, 00:54
    Ati avut radar si voi?
    V-a suparat cu ceva bine de tot de scrieti!
    Sunteti ca de obicei, de tot rasul si pana***a.
    Tate de pe bancile de la sate, jurnalisti de Turnu cu stirbi, mari patroni de site de stiri!
    Vomitati in voi, corectilor...
  • #28
    Scarlat pe 31 Martie 2019, 00:48
    Radoi e nr 1
    Radoi e vtm .
    E numaru 1 a zis ca vine la mine la bloc si ma joaca in picioare. Nici nu mi a luat permisul. Îl iubesc.
  • #27
    Spedy pe 31 Martie 2019, 00:20
    Invidia
    Va e ciuda ca voi cu "troacele" voastre nu prinde-ți asemenea viteză? Va roade invidia.... Sau ce? Cinste lui ca are cu ce! Bravo Radu Radoi, eu ii dateam și mai mult.
  • #26
    Petru Rares pe 30 Martie 2019, 23:10
    Comentariu
    Parerea mea e ca deja a facut 20 de lei, detinatorul acestui site de cacat, cu stiri de cacat. I am oferit, fara sa vrem, bani de cafea, maine! Asa ca haideti sa ne pisam pe site ul asta, si sa o futem in continuare, pe nevasta sa administratorului! Amin!
  • #25
    Important pe 30 Martie 2019, 23:00
    !!!!
    O intrebare pentru persoana care a scris articolul... Cunoasteti pe cineva sa va dam si noi la m**e?
  • #24
    ;)))) pe 30 Martie 2019, 22:56
    :)))
    Mai usor ca floodati site u smile))))
  • #23
    Marcel lovește din nou pe 30 Martie 2019, 22:48
    Eium
    Daca nu vreți sa postați ultimul comentariu al meu, nu este problemă, am facut rost de nr domnului Radoi și il sun si ii explic cum sta treaba cu voi, corecții care păstoresc acest site! Aveți grijă de trupurile voastre! Radu Radoi vine după voi!
  • #22
    Tara Lunga pe 30 Martie 2019, 22:46
    Marian
    Tu...domnule jurnalist...cel care ai scris articolul...este foarte posibil ca Politistul din imagine s o fi f***t pe nevasta ta.Iti inteleg frustarea...dar cu toate astea sa va trag m**e si tie si administratorilor site ului!
  • #21
    Marcel lovește din nou pe 30 Martie 2019, 22:39
    Eium
    Dl Radu Radoi, dacă aveți onoarea să va întâlniți cu dl Cracea în trafic, puteți sa îl întrebați pe dânsul cu ce i-ați greșit sau cu ce ați greșit acestor șoareci, șobolani care scriu pe acest site controversat pentru stirile de can-can din judetul Teleorman. Sigur are un răspuns pentru dumneavoastră! El este cel mai corect om din Turnu Măgurele! Cuie Mracea!
  • #20
    Hanna Montana pe 30 Martie 2019, 22:35
    Rusine
    Daca asa înțelegeți sa pătați imaginea unor polițiști corecți, care își fac datoria, mai presus de orice, sa va fie RUSINE!!!! Si hotărați-va odata de partea cui sunteti!!!! Parca site-ul era unul justitiar, care milita împotriva celor care nu-si fac datoria si nicidecum unul care pătează imaginea unui om onest!! Cu siguranta cine a publicat stirea a avut de-a face cu acest politist! RUSINE!!!!!
  • #19
    Shoot patron caffe pe 30 Martie 2019, 22:33
    Buna, dragutilor!
    Un şofer gonea cu 200km/h. Vede girofarul unei maşini de poliţie şi accelerează.
    Vede că nu poate scăpa de poliţist aşa că trage pe dreapta.
    Poliţistul îi spune că a avut o zi grea dar i-a placut urmărirea, să-i spuna o scuză buna şi îl va lăsa să plece.

    Bărbatul: - Acum trei săptămâni soţia mea a fugit cu un poliţist, când te-am văzut în spate am crezut că vrei să mi-o aduci înapoi.
  • #18
    Marcel pe 30 Martie 2019, 22:31
    Multa, multa cariceala
    Pretinsii jurnalisti ai binecunoscutului site turnucucacat nici măcar nu verifica ceea ce postează! Vreti sa avem autostrăzi, spitale, școli, pensii mari, salarii mari (mai ales voi care frecati pl si scrieți absolut toate tâmpeniile pe acest site). Apărați țara de Codruțe, de Rareși si Iohanniși care vor sa ne vândă pe nimic europenilor si atunci poate o sa vă numiți într-adevăr jurnaliști, nu măscărici, can-can-iști, puțo-palmatori, onaniști fara serviciu!
  • #17
    Anonim pe 30 Martie 2019, 22:30
    Minciuni
    În primul rând, domnul Radu Radoi nu era la volan. Nu înțeleg de ce încercați să vă legați de el pentru că își face meseria. Ar trebui să apreciați că își face treaba așa cum trebuie și nu ține cont de nimeni oricine ar fi!!!
  • #16
    Berea e aliment? pe 30 Martie 2019, 22:27
    Vreau si eu 2 beri
    Am sa fac tot posibilul sa l intalnesc luni pe acest domn Radoi... sa i spun eu cine e aceasta persoana care scrie aceste stiri infecte... asta ca sa nu fac si eu public
  • #15
    Tarabane pe 30 Martie 2019, 22:22
    Comentariu
    Macar sa i multumiti lui si prietenilor lui ca v au ajutat sa faceti trafic pe acest "site" de "stiri" din comuna turnu magurele.
  • #14
    Baros pe 30 Martie 2019, 22:20
    Duck
    Intr-o zi de primavara, o ratusca neinfricata, a supt un red bull si cand s-a urcat in masina s-a crezut in racheta si pana sa isi dea seama unde e si ce face, l-a luat radarul
  • #13
    Petru Rares pe 30 Martie 2019, 22:17
    Comment
    Si in al 2 lea rand. Nici nu era militian pe vremea aia. Si nu era in timpul serviciului. De ce mortii vostri nu ati stat cu radarul sa l luati? In schimb stati si ii luati pe aia care au 61 in localitate. Hoti je**si! Stiri false. Jurnalisti fara scoala. Sa va iau in p**a!
  • #12
    Alele pe 30 Martie 2019, 22:15
    :)))
    Ce treaba au autostrazile cu stirea asta??? wink))))
  • #11
    Petru Rares pe 30 Martie 2019, 22:13
    Comentariu
    Baga mi as p**a in site ul asta si in mortii vostri! Da ti in p**a mea stiri care trebuie date. Acest domn Radu Radoi este cel mai corect agent de politie pe care l am cunoscut. Va faceti reclama cu el aiurea, da v as m**e cu stirile voastre cu tot. Sunteti niste falsi si aveti de platit daune morale pentru stirea asta. Futu va in gura de hoti!!!
  • #10
    miha pe 30 Martie 2019, 22:11
    eu, sincera sa fiu il inteleg si nu il pot blama, poate omul se grabea sa ajunga urgent pe undeva...
    ... dar noi nu avem inca autostrazile mult promise cu surle si trambite prin camapaniile electorale, si inca nu ne putem permite sa rulam cu o asa viteza pe drumurile patriei pentru ca se poate pune in pericol viata celorlati participanti la trafic. vedeti bine cate nenorociri, accidente, morti, oameni paralizati pe viata, ramasi in carucioare cu rotile de nu mai zic, din cauza lipsei de autostrazi.
  • #9
    Mirela du-te acasa pe 30 Martie 2019, 22:05
    Mmmmm
    Mirela du-te acasă si fă-ți tu autostrada in c*rte de la ușa pana in fundul c*rții unde ai toaletă!
  • #8
    Marcel pe 30 Martie 2019, 22:04
    .....
    Ar trebui sa ne prezentați alte stiri, nu dispute personale cu oameni ai legii care va supara! Aveti pretenții la lumea din jurul vostru, clasa politica si voi scrieti niste mizerii de știri! Alupigus, mult alupigus si eium pentru cei care scriu pe acest site de cea mai joasă speță!
  • #7
    mirela pe 30 Martie 2019, 22:03
    Experiment Ștefan Mandachi. Cât durează un drum cu mașina din Oltenia în Moldova
    Un drum cu maşina din Oltenia în Moldova a ajuns să dureze aproape 16 ore, din cauza lipsei autostrăzilor. În acelaşi timp, un şofer care pleacă din acelaşi loc poate ajunge pe şoselele rapide din Europa tocmai în capătul continentului, la Rostock, Germania. Demonstraţia ce arată că oamenii de afaceri pierd timp şi bani din cauza indolenţei guvernanţilor a fost făcută de omul de afaceri care a construit primul kilometru de autostradă din Moldova.

    https://www.digi24.ro/stiri/actualitate/social/experiment-stefan-mandachi-cat-dureaza-un-drum-cu-masina-din-oltenia-in-moldova-1105715
  • #6
    Gigibigi pe 30 Martie 2019, 21:56
    Bună drăguță
    Sa va fie rusineee! Respectați regulile și nu o sa va mai taxeze, dacă aveți acest site infect, pe care îl numiți site de știri, credeți ca puteți sa luați la rost polițiștii ca v-au amendat și nu ați putut sa va "înțelegeți" cu dl Andrei Radu Radoi? Niște ordinari!
  • #5
    Thecoyote pe 30 Martie 2019, 21:51
    Eium
    V-a luat numerele, permisul si talonul? Lasati oamenii legii sa isi faca treaba, nu abuzati ca puteti sa scrieti articole despre el pentru ca ati greșit si ati fost taxați de catre Milițian!! Sa ii luati p**anul la plimbare!!
  • #4
    Mifu pe 30 Martie 2019, 21:50
    :)))
    Fugiti ma si voi cu 230... cine va tine? Dar aveti grija sa nu va ia Radu Andrei Radoi cu radaru smile)))))
  • #3
    Mifu pe 30 Martie 2019, 21:46
    :)))
    V a dat amenda sau v a luat permisu? smile))))
  • #2
    mari pe 30 Martie 2019, 21:40
    daca tot iti place viteza...bai tata
    ...si daca esti pe bune cu Dragnea convinge-l sa faca o autobanda ca in germania 3 cu benzi pe sens si fara limita de viteza, e misto propunerea o sa ii placa si lu fi-su, ca si el e pasionat de masini puternice si de viteza...va veni o zi cand nu vor mai fi la guvernare si nu vor mai putea sa survoleze tara in 2 ore cu elicoptere cobrex... atunci isi vor da seama ca au si ei nevoie ca si noi de autostrazi, o fi devreme, o fi tarziu...poate le da catusi de putin de gandit