Danut Cuclea, soferul, ii da mumu lui Danut Cuclea, primarul.

3 Februarie 2019, 09:22 | 3.360 | 26
Groapa.

Soferul ii da mumu primarului. La ce gropi sunt in Turnu, primarul are frigiderul plin de la soferi. Este o aventura sa circuli in acest municipiu. Service-urile auto au de lucru in plin. Mizeria de pe strazi reprezinta o sursa de munca pentru spalatorii. Deocamdata, Danut da la mumu la toti soferii. 

26 comentarii Comentează

  • #26
    pt Tomita pe 6 Februarie 2019, 20:32
    MMMMM uuuu
    tie si alor tai muuuuumuuuuu si sati se usuce gura tie si fam tale LOL. Corupt mic si lingau
  • #25
    Toma pe 6 Februarie 2019, 17:24
    Daca te aflu
    Sa vedem cum blestemi tu mie copii
    Da nu te fac sa imi pupi picioarele
    Fraiere
  • #24
    YO pe 6 Februarie 2019, 10:24
    Lui JE
    Lasa ca anul asta vin alegerile in Mai.Va mai arunca cateva basculante de nisip pe strada,schimba vreo 2-3 borduri si gata prosteala pentru inca alti 4 ani.Si asta o meritati,ca lasati oala pe foc si fugeati iute sa votati PSD.Voi nu va treziti pana nu ramaneti in c*rul gol.
  • #23
    Moi pe 6 Februarie 2019, 08:59
    NU MAI VOTATI CORUPTII
    Nu mai votati CANECERUL PSD !!!!! asta e cel mai nociv partid din tara, ar trebui desfintat, e Cancerul Tarii tocmai de aceea i se spune PSD Ciuma Rosie......
  • #22
    Je pe 5 Februarie 2019, 19:04
    Primare ce spui de mihai viteazu?
    Primaria tr mag a castigat in instanta procesul cu firma ce se ocupa de mihai viteazu.D E FINITIV!!!ce urmeaza?parca aveati banii ascunsi si va apucati imediat de treaba?a scuze nu aveti inca buget ?futuva n gura pe toti de pacalici! Dracu sa va mai voteze! Pe magurele ati cam supt o!
  • #21
    Bashkanu pe 5 Februarie 2019, 14:24
    Gandule
    Te pish in kur lake! Si pe tine si pe ciorile alea ca tine. Sa dormi cu vadra de apa la cap si lumina aprinsa! Suntem cu ochii pe voi! Miscati in front si la luam glanda!
  • #20
    Fane pe 5 Februarie 2019, 14:21
    Pentru Punct
    Nu mai bine ne dai tu câte o frunte în buric?
  • #19
    anti-pesedist pe 5 Februarie 2019, 11:25
    Pt Politrocul #13
    Manca-te-ar pamantu si pe tine si pe toata rasa ta de analfabet(a), lua-v-ar dracu si sa va duca pe toti la cimitir sa nu mai apucati urmatoarele alegeri, astfel ar scapa pamantu de niste paraziti care tin cu PeSeDe. Sa va trag la papacioc tuturor votantilor si simpatizantilor PSD.
  • #18
    Vio pe 5 Februarie 2019, 10:27
    Pt.ciobanii comentatori
    Voi ăștia care vă înjurați și vă amenințați între voi,ca niște sălbatici,ce vreți să dovediți?Credeți că simpla dorință de răzbunare,sperie pe cineva?Prin atitudinea asta,aveți impresia că intimidați și opriți cetățenii nu vor mai comenta?Vă înșelați amarnic,o vor face mai mult și mai des.Orice cretin poate amenința pe oricine,pe net,dar în realitate,sunteți un fel de Mircea Badea,cu capul gol,și mult mai săraci.Conducerea orașului chiar vă reprezintă,cu toții niște lichele.
  • #17
    Claudu pe 4 Februarie 2019, 22:02
    Aprobal sugeamiai p**a cu toata fam ta
    Si cine te pune sa comentezi numai prosti
  • #16
    Sudeti p**a pe 4 Februarie 2019, 21:59
    Cu toata fam voasra
    Sa va saturati de stirile din tr magurele daca te aflu iti scot un ochii
  • #15
    Gandul pe 4 Februarie 2019, 16:27
    Gandul
    Sami sugeti p**a cu toata rasa voastra de nenorociti
    Nu va potolitii cu scrisu vostru
    Macar daca spuneati adevaru dar voii sinteti niste mincinosii de oameni care mincati cacat
    Sa aveti pofta
  • #14
    Gindu pe 4 Februarie 2019, 10:02
    Ba nu mai va potoliti
    Ce tot scrieti aici
    Stati in rasa voastra
    Da prosti ce sintetii
    Asa muscati de p..a pa toata lumea din oras
    Voii daca erati la putere faceatii cacatu praf
    Asa ca potolitiva su scrisu
    Sa va fie bine
    Ca daca nu va potolim noiii
    Numai pu e mincati aici
  • #13
    . pe 4 Februarie 2019, 09:03
    .
    Votam PSD ! Avem salarii marite cu 50 % ! Multumim.Ce, vreti sa vina PNL sa le taie din nou ? Turnenii voteaza PSD si unii voteaza anti-Cracea.
  • #12
    Nebunu' din coceni pe 4 Februarie 2019, 08:21
    Lui # 11
    Problema e cum a ajuns Muc cel mic la Primărie? Cine l-a votat? Contra a ce? Cine a stat acasă în loc să iasă la vot? Abia după ce vei găsi răspuns la aceste întrebări vei afla cauza dezastrului în care se află orașul.
  • #11
    M+N+V pe 3 Februarie 2019, 23:07
    Prostului de la #8
    Daca tu crezi ca prin venirea a cativa consumatori,pe la hotel,aceia isi si exprima simpatia fata de Dragnea,chiar ca este de mintea unuia ”ca Cacari”.Necazul nostru este ca acest Muclea din primarie,nu este altceva decat un continuator ai distrugatorilor Dragnea & Mohanu.Orasul arata groaznic,mai rau ca niciodata in existenta lui.
  • #10
    Simplu Cetatean pe 3 Februarie 2019, 22:41
    NU MAI VOTATI CORUPTII
    Halal primar are comuna, pardon orasul nostru (desi la cum arata ai zice ca e sat)....Danut Cuclea, asta nu e betivanul ala care a intrat cu masina, fiind mort de beat, si a rupt gardul de la Scoala Nr. 1 ???? Asta de intampla cand iti vinzi votul pe un ciurel de malai, o galeata cu PSD si 1 litru de ulei.....
  • #9
    Claudu pe 3 Februarie 2019, 22:13
    Mai potolitiva cu minciunile
    Aveti dreptate cind mincati p...a dati ce va convine
    Sa ma manice canceru da nenorocitii
    Mai bine scoateti saitu asta de ca..t
    Ca daca te vom afla
    O sa reglam noii comentarile
    Asta de tot cacatu
    Nu va ginditii ca se uita coii si citeste numai prosti
    Scrise de voiii
  • #8
    BravoCacari pe 3 Februarie 2019, 19:27
    adevarat
    Asa este frate dar nu ai vazut cata lume nemultumita este in Turnu?,,nu ati vazut cata lume nemultumita merge la Hotel sa faca consumatie in semn de protest.., si peste 100 de ani tot asa o sa arate orasul asta si nici peste 1000 de ani nu ai sa vezi ca cineva sa protesteze pe mosia baronului la Hotel
  • #7
    Cetățean cu drept de vot pe 3 Februarie 2019, 19:03
    TOTUL ESTE PRAF ȘI PULBERE
    Dintre cei ce își mai amintesc de promisiunile făcute de PSD în campania trecută,promisiuni reluate și și plimbate de fiecare dată prin campaniile electorale,câte și care dintre ele au fost onorate?Suntem mințiți cu regularitate,și tot cu regularitate punem botul la toate gogorițe aruncate,cu atâta ușurință,de către incapabilii din PSD.De ce refuzăm cu încăpățânare să spunem STOP acestor incapabili și hoți,și să-i trimitem la lada de gunoi a istoriei?Toate aceste decizii greșite vor fi plătite de către copiii și nepoții noștri,în viitorul și așa incert.
  • #6
    ZORRO pe 3 Februarie 2019, 17:16
    Comuna
    Orasul e terminat,Cuclea cu gasca sa au distrus totul!
  • #5
    GWHĂ pe 3 Februarie 2019, 12:52
    Minciuna generalizată
    Înrteg orașul este praf,mizerie peste tot,iluminatul public lipsește,loc*ri de muncă nu sunt,străzi în lucru de mulți ani,care așteaptă campania mincinoasă a PSD,și facturile care se cresc de la lună la lună.
  • #4
    Anti-PSD Ciuma Rosie pe 3 Februarie 2019, 12:28
    PSD=CANCERUL ROMANIEI
    Sa mai votati PeSeDe si la urmatoarele alegeri.....
  • #3
    profesorul de canto pe 3 Februarie 2019, 10:42
    orasul precum ciumati psd
    orasul arata precum gasca pesd - n frunte cu cuklea cristea si gasca de cosilieri psd alde un oras mizerabil fara perspetiva, odaia si magurele fara necesitati de spa si canal ne fac de ris comunele ca sacele si altele . Oras condus de oameni fara onoare si respect, de conditie josnica pusi pe capatuiala care nu si fac datoria pemtru ce sunt platiti ce 150000 lei bani sunt o rusie al acestui oras.
  • #2
    Cacari pe 3 Februarie 2019, 09:34
    Adevar
    Baaa proștilor primarul nu poate sa faca nimic,gropile din oras sunt reparate deja o dată de teldrum doar ca sunt doar pe hartie. Vine sii arunca factura pe birou si a doua zi i trebuie achitată. El nu conduce demult orașul. Toți banii sunt cheltuiți de nașu si de balenă aia de ștefan,ala care merge cu basinile grămadă dupa el. Prietenii stiu ce zic.