Video Fabrica de asistente medicale de la Turnu Magurele.

28 Ianuarie 2019, 21:46 | 8.518 | 27
Asistente.

Fabrica de asistente de la Turnu Magurele. La inceput vorbeste Mitroi. De la minutul 01:50 se exprima viitoarele asistente. Mai jos pentru video.

27 comentarii Comentează

  • #27
    Gaozz unikatu' pe 6 Februarie 2019, 13:05
    Iubirea învinge
    Știrea este veche ...Mihaela sa mai maturizat e la casa ei își iubește borhotul nu se mai iubește și cu alți,nu mai bea alcool are un job bine platit ..ce să mai este realizată ...
  • #26
    Gaozz2 pe 5 Februarie 2019, 18:07
    :)))
    L-ai atacat pe cel mai infocat sustinator al Psd din cartierul Magurele, lingaul lingailor, sclavul mai marilor psd din Turnu. Ala toata viata lui a fost si este un parazit. Paznic la stadion, paznic la primarie, si promoter incampanie electorala.
  • #25
    Ninuta pe 5 Februarie 2019, 11:19
    Bă Gică
    Bă Gică, noi vb aici de c*rve, p***da,.m**e,iar ție îți arde de țeava de căldură... Bă, dao dracu de treabă !
  • #24
    Gica pe 4 Februarie 2019, 08:17
    teava de caldura
    Unde sunt banii de pe teava de termoficare?Mare scandal va iesi pe tema asta!
  • #23
    Gaozz pe 4 Februarie 2019, 08:03
    Cioc mic
    Eu știu mai multe decât crezi tu așa că "ciocu' mic' așa că las oamenii să muncească dar altceva.... femei de serviciu,la tricotaje nu asistente că nu le duc capul mai mult de două secunde... cât despre Mihaela iubăreața toată lumea știe ce îi poartă capu'
  • #22
    Cioc pe 3 Februarie 2019, 16:01
    Rusine gaoz
    Lasa omul in pace sa munceasca, ce acum daca esti agent de paza e o rusine? Cat despre Mihaela, de unde stii tu atatea lucruri?
  • #21
    Eleva pe 3 Februarie 2019, 13:36
    Asistenta bătrână
    Cealaltă ekevă care vorbește face scoala de asistoante la 59 ani
  • #20
    Gaozz pe 3 Februarie 2019, 10:05
    Mihaela iubăreața
    Mihaela e măritată cu un borhot pândar la stadion lingău PSD ....dar ăla e atât de prost că nu se prinde că ia se iubește cu toți pentru un bidon de bere și un pachet de țigări....
  • #19
    Cioc pe 2 Februarie 2019, 16:14
    De ce virbiti aiurea
    Mihaela este femeie maritata, nu inteleg de ce vorbiti aiurea. Sa va fie rusine
  • #18
    Pentru # 4,#16 pe 31 Ianuarie 2019, 22:23
    Eu
    Mihaela e campioana face tot ce iti place,
    Nu conteaza virsta bani sa iasa ptr o cafea si o tigara te suge de te omoara,
  • #17
    ... pe 31 Ianuarie 2019, 13:30
    ...
    Daca e ilegal panarametele de la Unirea de ce fac meditatii cu copiii nostri de la clasele lor? Panea, Calin, Diaconu, Caragea.de ce nui le da afar
  • #16
    Asistent la distrugerea orașului pe 31 Ianuarie 2019, 11:42
    Încă o bătaie de joc în învățământ
    Mitroi,un moșulică,obsedat sexual,și cu un disc*rs de asistat social.Încă o școală de absovenți analfabeți funcțional.Bani aruncați în vânt pentru persoane care nu prea mai au trebă pe acasă,și își fac de lucru înc*rcând pe alții.Pe banii statului,adică ai noștri,ai tuturor.Ce iese,se vede și se simte?!
  • #15
    Gaozz pe 30 Ianuarie 2019, 23:38
    Fortza
    Mihaela bețivă și iubăreață și la cap e nătăfleață....
    de nimic nu e în stare bea până cade din picioare
    noroc că îi iubitoare o iubește orișicare
    Îi place și băieței și mai nou și bătrânei
    Vrea să fie asistenta să nu fie corigenta
    Are și o facultate chiar că știe multă carte
    Școală vieții ia o are nici în ....nu o doare
  • #14
    QWERT pe 30 Ianuarie 2019, 19:12
    Vătaful Mitroi să iasă la pensie.
    Bine mă,george,reformulez,ești un prost,de data asta cu P.Comentați la articol,altfel,vă arătați incapacitatea de a gândi și a judeca corect orice eveniment sau întâmplare.Mă gândesc că,totuși,poate există careva dintr-o instituție publică,cu drept de control,la tot ceea ce se întâmplă la Lic.Industrial.Corupția și lăcomia au distrus tot.
  • #13
    Pentru # 4 pe 30 Ianuarie 2019, 14:24
    Eu
    Daca nu sti tot nu mai vorbi,Mihaela nu doar e betivă,dar mai e si iubareata,alcool+dragoste, iubeste si e iubita de cine vrea si nu vrea
  • #12
    george pe 30 Ianuarie 2019, 12:03
    pt QWERT
    PSDista e mata si toti bosorogii din oras care i-au votat
  • #11
    QWERT pe 30 Ianuarie 2019, 11:05
    ”george”,ești așa cum te-ai prezentat,cu g mic
    Un exponat tipic reprezentant al PSD.Spui că ești împotriva mizeriei,dar ai rahat pe degete.Atâta timp cât libera exprimare este permisă de lege,comentăm,avem păreri și spunem ce știm și ce credem.Mizeria morală a cuprins atât zoneleurbane,zonele rurale,cât multe din instituțiile statului.
  • #10
    george pe 30 Ianuarie 2019, 09:20
    vai de capul vostru
    numai stiri de rahat si permiteti tuturor sa se exprime vulgar,apropo ionut m**e ia mata
  • #9
    Doctorul pe 30 Ianuarie 2019, 08:33
    "Colegiul"
    Inregistrarea este veche.Pentru rezultatele proaste obtinute de Colegiul David Praporgescu, mai bine zis de elevii scolarizati aici (adica a scos prosti pe banda rulanta ), sub conducerea afemeiatului psd-ist Mitroi, COLEGIUL a fost retrogradat de Ministerul Educatiei, devenind LICEU.
  • #8
    Eu pe 29 Ianuarie 2019, 18:08
    !!!!
    Nu ne mai mira nimic,deja sunt angajate asistente fara bacalaureat dar cu relatii inalte ,care au invatat sa ia o tensiune si deja sunt destepte si raspund la asistente cu 30ani vechime.
  • #7
    Pesedist pe 29 Ianuarie 2019, 16:18
    FEG
    Sa vezi nene la FEG Roșiori, toți analfabeți fără bac ies asistenți și asistoante, cheia este mămica lor Peru Fierascu, trăiască sphaga.
  • #6
    Guna Daniela pe 29 Ianuarie 2019, 12:52
    Trist dar adevarat !
    Cunosc persoane care au luat nota 6 la examen .si vor sa se angajeze ca asistente medicale .Oare voi ati avea c*rajul sa va lasati viata pe mina acestora ? De aceea ne omoară astia cu zile !Pentru ca angajeaza medici si asistoante de nivel mediocru .Imi voi duce boala pe picioare dar nu ma dau pe mina acestora.
  • #5
    Crucea rosie de nervi pe 29 Ianuarie 2019, 11:22
    DE NEIMAGINAT INTR-O ȚARĂ NORMALĂ
    Noi nu mai trăim demult într-o țară normală.Dacă vârsta nu e un criteriu pentru înscriere,de ce nu se acceptă aceleași condiții și la scolile de poliție,militare,aviație sau scoală de vameși?De șpăguțele și cartea care se face la David Praporgescu,ce să mai vorbim?Dar,atâta timp cât prim ministru este o fostă profesoară de traforaj,minstru de interne este o fostă secretară de scolă,ambele din Videle,în țara asta e posibil orice.Prostia e la mare căutare,iar profitori sunt destui.
  • #4
    Gaozz pe 29 Ianuarie 2019, 09:23
    Panarame
    Prima care da interviu Mihaela o grasă semianalfabeta cu facultate (in Turnu Măgurele) are probleme grave cu băutura a fost și în spital la tratament...vrea să se facă asistenta ...vai de capul ei noroc cu tăticu...
  • #3
    Vali pe 29 Ianuarie 2019, 08:09
    Sc*rsurile societății
    Aceste râsuri care leau luat interviul sunt niște panarame care sau gândit sa se facă asistente la 65 ani
  • #2
    Ionuț pe 29 Ianuarie 2019, 00:59
    Râsuri și panarame
    Ce a-ti păzit până la 50 ani panaramelor?!vă angajați la 65 ani...la supt!până acum nu v-a plăcut in sănătate...va plăcut muia și sexul
  • #1
    adi pe 28 Ianuarie 2019, 22:44
    ne miram
    ne miram de ce mor oamenii zilnic in spitalele din romania vai de capul nostru zipper zipper zipper zipper

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.