E. Ion, sef de institutie publica, serbeaza ziua cu bani de la subordonati.

7 Ianuarie 2019, 18:55 | 3.171 | 8
Petrecere.

Petrecerea se tine la un restaurant din Turnu. Subordonatii au fost obligati sa cotizeze cate 30 de lei. 

8 comentarii Comentează

  • #8
    Popescu pe 8 Ianuarie 2019, 20:48
    Tampiti
    Cât de idiot trebuie sa fi sa scrii un asemenea articol?daca mergi la ziua unui prieten, coleg, amic etc oare nu ii duci un cadou?
  • #7
    JVC pe 8 Ianuarie 2019, 19:51
    .
    Onoare și demnitate nu le poți cere unor frustrați. Fake news.
  • #6
    Mihai pe 8 Ianuarie 2019, 19:46
    Și eu
    Încă odată dati dovada de cît de handicapați sunteți!
    Voi nu știți cît rău va faceti, iar cel așa zis vizat, după cum bine știți, nu este vinovat cu nimic ! Frustraților, are dreptate lumea să rida de voi, sa facă banc*ri pe seama voastră. Ce vreți să demonstrați ? Că nu aveți nimic în cap ? Potoliti-va dracu odată !
  • #5
    . pe 8 Ianuarie 2019, 19:34
    ,
    Deja sunteți de rîs ! Vă faceți de rîs și aici ? Cui folosește ?
    Potoliti-va !
  • #4
    Soldat neinstruit. pe 8 Ianuarie 2019, 16:24
    Articol de umplutura.
    Probabil este vorba de Ene Ion-sef Politie Turnu Magurele, de care am auzit, dar nu-l cunosc cum arata. Sa nu se inteleaga ca ii iau apararea, nici vorba! In general, cand este vorba de ziua de nastere a unui sef-atelier, sectie, birou, etc(civil sau militar)subalternii strang bani s-i iau un cadou, iar el le face cinste cu o cafea, o prajtura, o bomboana, etc. Daca-i asa si-n acest caz, nu-i nimic anormal, DAR DACA S-AU STRANS BANI PENTRU UN CHEF, ESTE GRAV! Asa ca, lamuriti-ne si pe noi.
  • #3
    Sica pe 8 Ianuarie 2019, 15:09
    Ce parere aveti ?
    No mai dati dupa cires,despre cine este vorba ?
  • #2
    Anonim pe 8 Ianuarie 2019, 12:09
    Rusine!
    Sa-i fie rusine aceluia care a făcut astfel de afirmație! Verificați informația înainte de a arunca cu noroi intr-un om!
  • #1
    Sergent principal si general major(peste 18 ani) pe 7 Ianuarie 2019, 22:32
    La multi ani,dar nu in functii
    Prostie mai multa si mai vizibila decat in institutia aia publica e greu sa gasesti prin alta parte.Si aia vine la pachet cu slugarnicia si complicitatea cu infractorii.Stau si ma intreb daca s-a schimbat ceva din 89 incoace.

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.