Iohannis promoveaza Sibiul, Liviu Dragnea promoveaza Brazilia, Maldive si alte tari exotice.

1 Ianuarie 2019, 10:48 | 7.321 | 9
Iohannis la Paltinis.

Presedintele tarii isi petrece cea mai mare parte a timpului liber in zona Sibiului. Liviu Dragnea prefera tarile exotice. Acest lucru este esential si spune multe. 

9 comentarii Comentează

  • #9
    Claudiu Carcea. pe 23 Ianuarie 2019, 14:45
    Asa este, un lucru de toata lauda.
    Noroc cu Klaus, altfel Sibiul ramanea un amarat de targ necunoscut!
  • #8
    Marian Minca. pe 8 Ianuarie 2019, 09:17
    Intrebare cenzurata sistematic.
    CE LEGATURA EXISTA INTRE PARINTII PRESEDINTELUI KLAUSS IOHANNIS SI FOSTI MEMBRI AI TRUPELOR WAFFEN-SS, CARE AU ASASINAT SUTE DE MII DE EVREI?
  • #7
    Cornel Patachia. pe 6 Ianuarie 2019, 16:31
    Noul imn national.
    Pe-al nostru neamt e scris "VACANTA",
    Vacanta-n Prier si-n Gerar,
    Pe ski si-n slapi are prestanta
    Discret, prin Cotroceni mai rar
    Acel ce la birou se teme
    Ca-si pune timpul pe butuci
    Vacanta cere-n orice vreme
    Vom fi, vom fi iar singuri cuci.
    A-mpachetat, a luat in mana
    Bagajul greu de voiajor
    Vacanta e a lui stapana
    Domn-Mersul avioanelor.
    In cartea "Pas cu pas" arata
    Cum strabatut-a lumea-n lung si-n lat
    Din Palmul Beach, Madeira toata
    Nu-i dus, etern va fi plecat.
  • #6
    Marian pe 3 Ianuarie 2019, 11:59
    S-o mai întoarce ?
    Pe urmele Elenei Udrea ?
  • #5
    BA-sescu. pe 2 Ianuarie 2019, 14:51
    O simpla intrebare.
    Ce facea dl Iohannis pe vremea cand era Nicu Ceausescu prim secretar la Sibiu, daca s-au cunoscut si care au fost relatiile dintre ei?
  • #4
    . pe 2 Ianuarie 2019, 09:02
    .
    Numai Romania nu po promoveaya Marele Adormit ! Jos Werner ! Si mai jos PNL, daca e posibil !
  • #3
    Fantoma lui Nicu Ceausescu. pe 1 Ianuarie 2019, 14:04
    Am ajuns s-o vad si p-asta!
    Ce spui Adolf, Klauhahannis promoveaza Sibiul?! E normal sa-l promoveze in timpul liber, ca doar are berechet. Parerea multor sibieni este ca de fapt se promoveaza pe el, intrucat pe vremea cand figura pe statele de plata ca inspector general si ca primar nu prea era cunoscut. Cat de profesor de fizica nici vorba!
  • #2
    2019 pe 1 Ianuarie 2019, 12:34
    La multi ani !
    Pe bune? 1000 de Euro pe noapte da Livache in Maldive? Si sta o luna intreaga! Cred ca a plecat cu un pluton de jandarmi ca sa l pazeasca de popor