Ultima ora: Danut Cuclea l-a dat in judecata pe Florin Busuioc.

21 Decembrie 2018, 21:31 | 4.086 | 8
Busu.

Primarul municipiului Turnu Magurele merge la judecata cu Florin Busuioc. Cunoscutul prezentator de la meteo este tras la raspundere pentru prognoza gresita. Danut a declarat ca merge pana la Haga. Primaria Turnu a demarat lucrari de reabilitare a strazilor in baza prognozei meteo a lui Busu. Cuclea are dreptate. A inceput sa ninga iarna! La asa ceva nu ne asteptam. Busuioc a zis ca o sa fie o iarna ca vara. Iarna e ca vara sau iarna nu-i ca vara? Sa raspunda Busu pentru informare gresita. 

8 comentarii Comentează

  • #8
    Unul din katanga pe 23 Decembrie 2018, 16:22
    Nulitati
    A ajuns Cuclea de la Segarcea si Cristea de la Traian sa conduca orasul?
  • #7
    gogu pe 23 Decembrie 2018, 06:22
    apropo
    CEL MAI ANAPODA PRIMAR ASTA DATORITA LEGATURILOR DE CIRDASIE DINTRE PR
  • #6
    Debil pe 23 Decembrie 2018, 05:32
    Important
    Să-i sugi p**a lui Busu,căci deja inima i-i tine
  • #5
    anonimul8913 pe 22 Decembrie 2018, 22:11
    kuklea un primar perimat
    kuklea si cristea niste nume de primar viceprimar care nu au nimic dea face cu primRia orasul ii reprezinta mizerabil si infect ca ei nedezapezit suntem la mila d - zeu bateavar virusul holerei ca nu reprezentati pe romani ci pe minoritari la alergeri o sa va trimetem acasa porciilor
  • #4
    Nicusor pe 22 Decembrie 2018, 21:41
    Pentru primar
    TU AI AUZIT DE TIMPUL PROBABIL???
  • #3
    Tr Magurele pe 22 Decembrie 2018, 08:30
    Prapadit
    Este mult prea jalnic nu sti ce sa mai fereste cu masinia... si plus ca daca mergi pe jos te faci de namol pana la genunchi, mai rau ca la tara.
  • #2
    unul de la segarcea pe 22 Decembrie 2018, 05:35
    dezastru
    Orasul arata ca dupa bombardament.
  • #1
    danit cuclea pe 21 Decembrie 2018, 22:10
    n
    luati cizme de cauciuc de vacar si mergeti in,,oras''

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.