Hackeri din Alexandria, saltati de FBI.

15 Decembrie 2018, 21:15 | 16.451 | 8
Hackeri din Alexandria, saltati de FBI.

AMERICANII vin în România după "HACKERI"
Teleormănenii săltați marți au MANDATE de ARESTARE! 
TRIBUNALUL DISTRICTUAL din statul KENTUCKY a trimis după ei!

Perchezițiile de marți care au făcut vâlvă în Alexandria s-au terminat cu arestări pe bandă rulantă! 
Principalele acuzații sunt "spălare de bani , grup organizat , racolare și trafic de persoane , fraudă informatică".
Ștefan Alexandru Păiuși, Vlad Cătălin Nistor, Liviu Sorin Nedelcu, Adrian Mitan, Alin Eugen Badea, Ionuț Ciobanu, Andrei Cătălin Stoica, Alexandru Ion, Beniamin Filip Ologeanu, Cristișor Olteanu, Florin Arvat, Marius Sorin Cernat, Bogdan Ştefan Popescu, Ionuț Alin Dobrica au ajuns direct în fața instanței, după 24 de ore de retinere. 

Mai mult, aici>>totalimpact

8 comentarii Comentează

  • #8
    Asa pe 13 Martie 2019, 04:26
    Asa
    Asa snake snake snake snake snake snake snake snake snake
  • #7
    Babica mondialu care stie tot pe 18 Decembrie 2018, 15:59
    Geany de la crangu
    Pe geany de la crangu sa l aresteze..minte pustanii si ai duce la buc*resti ai obliga sa stea toata noaptea pe calculatoare sa hackereasca pt el..apoi ai minte k nu sa incasat banii si nu le da nimic
  • #6
    sulescu pe 17 Decembrie 2018, 19:17
    brrr
    m**e
  • #5
    radu pe 16 Decembrie 2018, 21:39
    Ciorditorii
    La puscarie cu ciorditorii astia,,,,munca,,munca,,nu ciordeala
  • #4
    Denisa pe 16 Decembrie 2018, 15:24
    ?
    Care din ei o ftea pe Andreea Popescu?
  • #3
    Tavan O pe 16 Decembrie 2018, 05:24
    HA HA HA
    Stire neadevarata.
  • #2
    Tavan O pe 16 Decembrie 2018, 05:23
    Muie US police
    Ma pis pe toata politia. L-a cat am decartat am dreptul asta.
  • #1
    xxl pe 15 Decembrie 2018, 23:13
    Mult mai multi in Turnu Magurele
    Trebuie sa vina Americanii sa faca c*ratenie si la Turnu Magurele??Politia la noi ce face ca tot orasul stie si vorbeste de cei care sunt Hakerii adevarati si au si afaceri in derulare pentru a motiva provenienta banilor??? E nevoie sa i enumeram noi oamenii de rand ca Politia sa si faca treaba??

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.