Perchezitii de amploare la hackeri. Doi copii din Turnu au dat totul in vileag. Oamenii legii din TR au orbul gainilor.

11 Decembrie 2018 | 15.445 vizualizări | 17 comentarii
Razvan Intim.
Razvan Intim.

PERCHEZIȚII de AMPLOARE în ALEXANDRIA!
FRAUDĂ INFORMATICĂ și SPĂLARE de BANI! 
Răzvan Intim a fost RIDICAT de DIICOT BUCUREȘTI!

Percheziții de amploare în această dimineață! 
Procurorii DIICOT București au ridicat mai multe persoane din Alexandria, într-un dosar pe care îl instrumentează de ceva vreme! Printre numele vizate de actiunea procurorilor DIICOT se regasesc cele ale unor oameni de afaceri cunoscuti din Alexandria, precum Razvan Intim, “Papi” si  Stoica. 
Printre cei reținuți și duși la audieri se numără și cunoscutul afacerist Răzvan Intim, proprietarul mai multor afaceri care se derulează cu succes. 

Mai mult, aici>>Total Impact

17 comentarii Comentează

  • #17
    Bratu I. pe 29 Decembrie 2018, 15:59
    Cine este Tavocu?
    Este tatal acelei c*rve blonde care apare intr-o poza aplecata spre un autoturism cu care negociaza tariful. Ia sa va vad, stie cineva cum o cheama?
  • #16
    Berete. pe 27 Decembrie 2018, 08:27
    lui udi.
    Nu stiu nici eu cine este Sava, dar de Tavocu se mai stie ca este un mare falsificator de acte (in special auto- are proces penal pe 09.01.2019) si il are ca avocat pe Marius Schiopu, alt infractor care are o condamnare penala pentru instigarea martorilor la marturie mincinoasa.
  • #15
    Tot pe 20 Decembrie 2018, 07:27
    Începători cei din Turnu nu cred.....
    De Cristi deja se știa de mult de unde are bani
  • #14
    Iri pe 19 Decembrie 2018, 22:46
    Hoti
    Vedeți ce înseamnă sa va arătații cu bani ionut si Cristi
  • #13
    Irinel pe 19 Decembrie 2018, 22:44
    Turnu măgurele
    Mocanu cu fiul lui zis Stanculescu erau pe Turnu măgurele
  • #12
    Iri pe 19 Decembrie 2018, 21:41
    Începători cei din Turnu nu cred...
    Mocanu cu fiul lui zis "stanculescu" erau greii in Turnu Măgurele
  • #11
    Cristi din crangu pe 19 Decembrie 2018, 03:05
    Geany de la crangu
    Geany e seful hackerilor dar plateste spaga la alexandria si nu l deranjeaza nimeni..se plimba cu a6 alb
  • #10
    Babica banditu pe 18 Decembrie 2018, 15:55
    Geany de la crangu
    Geany de la crangu este capul la toti pustii pusi sa fure pe net..ala minte pustanii si ai duce la buc*resti ai tine inchisi in apartamente sta toata noaptea si le ia banii
  • #9
    udi pe 15 Decembrie 2018, 15:17
    TAVOCU si SAVA..,?
    Sincer de TAVOCU am auzit e omul ala mai in varsta dar SAVA care este fratelo ?
  • #8
    Marius pe 13 Decembrie 2018, 19:25
    Niste începători
    Unul este clasa a 9 a iar celălalt a 11 a
  • #7
    Andra pe 13 Decembrie 2018, 18:27
    Stie Diicotul
    Are grija Diicotul de toti stati linistiti, toti pana la urma or sa fie saltati ca nu poti fura la infinit IAR Hakerii sparg servare nu Excrocherii prin care profita de naivitatea occidentalilor
  • #6
    Berete. pe 13 Decembrie 2018, 17:24
    Cred ca este o scapare a Redactiei.
    Este cunoscut ca un cal breaz, este unul dintre cei mai mari hackeri din sudul tarii. Numele lui este TAVOCU.
  • #5
    xxxh pe 12 Decembrie 2018, 17:48
    smeher bosul
    e prea smecher Ava
  • #4
    milica pe 12 Decembrie 2018, 15:50
    seful lor
    Ala cu AVA la masini e seful tuturor, Sava il cheama are investitii in tot Buc*restiul e acoperit omul, si bun prieten cu toata Politia cumetrie red face red face
  • #3
    ipse pe 12 Decembrie 2018, 11:42
    care copii ?
    Care sunt copii din turnu ? ca vad ca nu scrie nimeni despre ei.
    sai stim si noi pe hecarii astia ai nostrii smile))
  • #2
    lily pe 11 Decembrie 2018, 23:59
    nimic
    Si in Turnu se stie cine sunt greii dar nu sut deranjati au cazut doar niste incepatori