Ce a facut un nenorocit de primar dintr-o comuna! In Teleorman nu este posibil asa ceva.

5 Septembrie 2017, 01:41 | 3.947 | 7
Ce a facut un nenorocit de primar dintr-o comuna!

Oameni pricepuţi, o administraţie dedicată interesului cetăţeanului şi o bună organizare, acestea au fost ingredientele succesului localităţii Ciugud, din judeţul Alba, care a reuşit în 15 ani să devină un model de dezvoltare a zonelor rurale din România.

Mai mult, aici>> adevarul.ro

7 comentarii Comentează

  • #7
    ion pe 6 Septembrie 2017, 17:54
    pentru1
    WFA.patron ion florian,prieten cu pitis,economist la 50 ani, paravan pentru dragnea.
  • #6
    Grossjean pe 6 Septembrie 2017, 04:52
    Puscariasul DRAGNEA...
    Poate vede si mafiotul puscarias Liviu-Nicolae DRAGNEA!!! grin grin grin
  • #5
    adrian pe 5 Septembrie 2017, 12:13
    a
    Ia uite baaa! Aproape ca la noi la Lita. grin
  • #4
    MOKE JEAN pe 5 Septembrie 2017, 12:03
    TR-un județ African
    Atâta timp cât Dragnea este în fârful politicii de rahat din România,TR va arăta ca o zonă din Africa,din Africa Centrală.Acolo,în TR,sărăcia,mizeria,prostia și hoția,sunt la ele acasă.
  • #3
    X pe 5 Septembrie 2017, 10:46
    Învață
    să citești și printre ghilimele,fii atent la semnul exclamării și o să-ti dai seama ce vrea autorul să spună.
  • #2
    Gospodarul din gradina pe 5 Septembrie 2017, 10:19
    EXCEPTIA CARE INTARESTE REGULA
    In Teleorman si nu numai,majoritatea conducatorilor primariilor,fie ele comunale sau orasenesti,nu sunt decat niste persoane incapabile de a face ceva bun pentru comunitatile lor.Mai mult,sunt perceputi ca niste hoti care se infrupta din bugete locale,prin sifonarea banului public și executarea unor lucrari de proasta calitate,in urma unor proiecte prost concepute și total ineficiente.
  • #1
    ? pe 5 Septembrie 2017, 05:17
    Wtf?
    Se pare ca e din alba, ci nu din Teleorman! Ce e cu c*****l asta?

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.