Comisarii Stanimir si Mitrana au iesit la pensie.

22 August 2017, 12:39 | 5.918 | 11
Stanimir si Mitrana.

Stanimir Emil - 52 de ani, Mitrana Marian - 53 de ani. 

11 comentarii Comentează

  • #11
    Xyz pe 7 Septembrie 2017, 09:25
    Cucu
    În special Mitrana zis și CUCU (mare politist dom'le?
  • #10
    gicu pe 6 Septembrie 2017, 19:47
    has
    2 c*rve de oameni au fost si vor fi.
  • #9
    Gogu piticu pe 2 Septembrie 2017, 08:57
    Pt. Mihaela
    Mihaela, Mihaela ce-ți mai place "mandravela" lui Stanimir. De ce nu ai spus aceste lucruri când se afla în funcție, îți era frica sau îți era bine?
  • #8
    Mihaela pe 30 August 2017, 07:09
    pentru Stanimir
    O sa fii mai atent acum cu sotia ta,directoare pa la Slobozia Mandra,sa rezolvi mai repede problema cu lemnele scolii ca se apropie iarna si o sa-i inghete miezul daca o trimiti mereu cu c*rul gol,daca nu esti atent o sa aibe Magaru gija si nu o sa-ti fie bine...
  • #7
    Militarul fără pușcă pe 23 August 2017, 21:40
    LA AȘA ȚARĂ,AȘA POLIȚIE!
    Subofițerul Mitrana,pe vremea lui Ceaușescu ajungea cel mult Plt.ajutant,iar Stănimir,un ingineras care nu și-a găsit loc acolo unde s-a calificat cu studiile pe care le-a făcut(azi era un un șomer de lux),și care și-a găsit usor loc,ca milițian.Dacă ăștia sunt polițiștii din toate județele țării,atunci ne mai mirăm că dreptatea este de partea infractorilor.
  • #6
    R F G pe 23 August 2017, 19:03
    URAAA !!!!
    Gata si cu dr. D-tru cel batran de la spit pleaca din sept mi.au zis sursele mele. Asa am auzit. vampire wink cool mad
  • #5
    Ilie de la sculărie pe 22 August 2017, 20:08
    Pt ce doi bulangii
    Gata cu milogeala
  • #4
    Eu pe 22 August 2017, 13:56
    Hoti
    Sa le trag la m**e
  • #3
    o pe 22 August 2017, 13:38
    o
    stire de kkt
  • #2
    Dedu de la ambalare pe 22 August 2017, 12:53
    GATA, AU SCAPAT DE PRESIUNI DIN PATREA POLITICULUI
    Niste persoane,lucratori in Ministerul de Interne,obediente PSD ori partidului aflat la putere și prieteni cu ”baietii cu bani”.Incepand cu ziua in care si-au depus dosarul,nu le ramane decat sa se buc*re de imensa pensie,total nemeritata.Iar din acel moment,aria de prieteni sau amici se va restrange considerabil.Astept comentariile,inclusiv ale unor militieni.