Accident auto produs de un minor. Nicu Branza incearca musamalizarea cu ajutorul primarului din Turnu Magurele - ne scriu cititorii.

5 August 2017, 08:31 | 9.560 | 28
Jake Brinza si Danut.

Vineri, 04 august, unul dintre puradeii lui Nicu Branza, locuitor al cartierului Odaia,  a lovit un biciclist. Minorul nu are permis dar umbla cu masina fara nicio problema.

Parintii nu aveau cum sa nu stie ce face odrasla lor. Nicu este un cunoscut militant pesedist din cartierul Odaia. Vine special acasa din Irlanda la fiecare alegeri pentru a ajuta partidul. In urma cu doua saptamani a fost la o petrecere organizata la Julea Florea, consilier local PSD. La aceeasi petrecere a fost si Danut Cuclea. Imediat dupa accident ce cauta Puti in masina cu Nicu Branza? Fotografia spune totul.

28 comentarii Comentează

  • #28
    aurel pe 1 Octombrie 2017, 19:52
    pentru turnu cu stiri
    de nu scrieti nimic despre florinel fulga din comuna traian judetul teleorman sa otravit singur la dus la spital la buc*resti la floreasca si nu a reusit sai faca nimic
  • #27
    eu! pe 14 August 2017, 02:16
    Pt.Mata!
    Cumpara-ti liana,.....daca vrei si o funie!Săpun aveti toti "mancatorii de cacat",....de pe raza judetului Teleorman! Infectii,.....ati "infectat"pana si scolile!!!
  • #26
    Gogu odaianu pe 9 August 2017, 19:13
    pt politia rutiera
    De vina este politia rutiera in frunte cu Pintoiu care,in loc sa iasa pe teren cu agentii din subordine sta toata ziua in birou de frica sa nu.i de "gura" unii si altii(stiti ce vreau sa zic). De vina este si dl comandant Ene pt ca a scapat situatia de sub control,nu iese pe teren sa ia pulsul strazii,iar subordonatii nu.l mai asculta si respecta.
  • #25
    Mary pe 9 August 2017, 15:29
    nesiguranta cetateanului
    gulp gulpnu mai avem siguranta nici pe trecerea de pietoni...........Nu mai avem ce sa comentam. Ma intreb cine este vinovat de aceasta situatie in Turnu Magurele???
  • #24
    Gogu odaianu pe 9 August 2017, 09:20
    poliția rutieră
    Poliția rutieră din Turnu iși mai face treba.....? Au pus cioroii stăpânire pe oraș,circulă anapoda cu tot felul de mașini,nu respectă pe nimeni și nimic.
  • #23
    uiuuuu pe 8 August 2017, 14:56
    offf
    Dupa dosarul penal Irlandezii au plecat, cuclea s a dus in concediu si s a lepadat de ei...s o fi saturat si el, niculeee trebuie oricum sa vii la tribunal chiar daca ai fugit in Irlanda!
  • #22
    asa de pe 7 August 2017, 13:26
    zii ca ii zici bine
    Mama ta e in concediu...la maree distanta de ca sa ne pupati in fund voi si tot psd ul de escroci intergalactici...astia care cred ca au valoare...valoare de rahat simpatizantii au distrus judetul asta, si vor fi primii care vor parasi vaporul ca sobolanii...mai e putin!
  • #21
    dumy pe 6 August 2017, 23:17
    basisti
    Politica tine de informatie pe care nisti semidocti ca voi nu o poseda .pentru a manca cacat gratis e bine sa stiti ca primarul e i concediu deci ati mintit si nu are legatura partidul cu copii simpatizantilor .pacat .
  • #20
    Mata pe 6 August 2017, 17:55
    Sa ii suge**p*** lu Nicu Branza
    Din cate vad eu aici in comentarii subteti niste frustrati care sta in fata calculatorului si .soriceilor... Sunteti niste invidiosi .cretini care nu au ce face decat sa isi dea cu parerea ..nu puteti sa traiti de grija altora . Vedeti.va de viata voastra nu de a altora fraierilor.
  • #19
    CORLEONE pe 6 August 2017, 09:33
    ...
    In privința lui Nicu Brânză.....ăsta este un mizerabil și un rahat cu moț(moțul fiind Jack) care linge boașele unora și altora de pe la psd și pnl.
  • #18
    Gogu odaianu pe 6 August 2017, 09:20
    ?????
    Cine vreti să mai facă ordine in oraș,mai ales pe rutieră,dacă polițiștii adevărați,cu experiență au iesit la pensie si vor ieși și ceilalți care au mai ramas? Să vedem atunci balamuc rutier....
  • #17
    CORLEONE pe 6 August 2017, 09:13
    pt.Alin
    Ce faci Aline,dati gelos sau te oftici că nu ai si tu succesul lui Oprean?
  • #16
    caracone pe 5 August 2017, 21:50
    oleee, zavreec!!
    Ai avut si tu vro masina cu care nu te ai rasturnat? Mare irlandez un rahatel de sofer, cat despre puiul de magar cred ca e poponar...te vrei si tu cu elita??? Mirosi ba branza stricata...du te la camionul tau si sufera!!!
  • #15
    alin pe 5 August 2017, 19:56
    Poliția Turnu
    C.Opreanu o fute si pe fata lu' Niciu Branza pe Mari Brânza care e tot polițista,nu doar pe varisoara Simona B.surse sigure,i-am văzut împreuna in Opelul ala albastru cu TR 58 MSC....cine plm e si opreanu asta pana la urma s-a pus sa futa tot neamu la le brânza,mai are sa o futa pe nevasta lu Nicu si dupaia îl fute si pe el.
  • #14
    Necunoscut pe 5 August 2017, 19:43
    Pt primar
    In fiecare zi se plimba nemernicul asta de copil a fost anuntata politia de o saptamana tot fac oamenii reclamatii dar nu se face nimic iar ieri dupa accident nicu era cu puti si cu primarul Cuclea incercau sa musamalizeze
  • #13
    nu e pe 5 August 2017, 18:37
    jack
    Nu e la prima abatere jack, el a mai lovit doua persoane anul trecut, si iar a venit taticul nicu si a platit, un pericol public, asta e, sincer cred ca e o problema psihica, trasatura de familie...
  • #12
    stela pe 5 August 2017, 16:16
    tupeu
    este fantastic ce se intampla in acest oras! informatorii psd-isti fac legea!rai,mandri,agramati,tupeisti acesti mizerabili s-au facut stapani! de cand este orasul nu a fost intr-o degradare mai mare morala si economica.Turnu nu e mosia voastra dragi psd-isti de frunte iar acest caz nu este unul izolat!
  • #11
    a pe 5 August 2017, 15:25
    j
    ba de ce ia-ti dat drumu din gradinita lui dani
  • #10
    baaa pe 5 August 2017, 14:43
    chiar pleaca nicu?
    Baaa chiar pleaca nicu? Ce rau ne pare!!! Lemne si pietre dupa el....++++
  • #9
    bine zis pe 5 August 2017, 14:40
    chiar
    Baa frate chiar ca seamana cu puiul de magar Jack
  • #8
    lasa ca se linisteste pe 5 August 2017, 13:03
    nicu
    E invatat k a mai fost fetita in puscarie...a stat in genunchi...si o sa mai stea!
  • #7
    Bos pe 5 August 2017, 12:46
    Fraerii
    Sugetil pe Brînză de cirnat pina nu pleacă...
  • #6
    Sigur pe 5 August 2017, 12:23
    E de rau
    Au tot venit reclamatii ca odrasla gen bastard merge cu viteza printre strazi, dar Psd ul e in floare...ei bine D zeul nu e de aceeasi parere, am copii care se joaca linistiti pe straada, pana vine puiul de magar cu masina si intoarce pe frana de mana!!! Halal educatie de toata branza...
  • #5
    ely pe 5 August 2017, 12:17
    u
    ba copilu ala din poza e mai inalt ca,,primaru''? grin
  • #4
    rutieraa pe 5 August 2017, 12:08
    alooo
    Ce acte avea ala la masina si ce acte avea el? Permisul de pescuit?
  • #3
    cica pe 5 August 2017, 12:06
    respectul
    Cica respectul se castiga dupa numarul de masini de la poarta, nu ba nicule respectul se castiga cu totul altfel, aaa si inca se mai dau acatiste la biserica...special pt soferi!!
  • #2
    oleee pe 5 August 2017, 12:00
    nicu
    Nicu nicu, un descreierat,plecat in irlanda de ceva vreme, sofer pe tir, a divortat de sotia romanca si a facut un puradel ce raspunde la numele de Jack, un nebun de balamuc, umbla cu un hyundai negru volan pe dreapta, este minor, Psd ist convins din cloaca cu Nepotisme, are D zeu grija de toti...va urma
  • #1
    Pt. Costi pe 5 August 2017, 10:44
    Dosar penal ?
    Oare politia ce face ? Sau Ce a facut sa previna astfel de evenimente"..toata lumea stie/vede...cum acesti minori (se intelege ca fara parmis)..cu parinti iresponsabili (cretiniii"=imbecili etc) isi fac de cap in fiecare zi pe strazile din Odaia...cu ATV-uri, motto-scutere, masini etc..fiecare dupa posibilitati tongue laugh raspberry Politia Turnu Magurele=o gasca de prosti, corupti, imcompetentii, spagari, etc....vin o data pe zi cu masina si nu opreste pe nimeni, doar prietentii sa mai vorbeasca cu ei....se plictisec la servicii...app + 10% la salariu de la Olugta wink...Responsabili sunt si parintii care au copii care se joaca pe aceste strazi si desi vad ce se intampla nu suna nimeni la politie (unde e responsabilitatea civica??) ....Oare in Spania, Italia, Anglia de unde ""provin"" acesti minori tot asa ori face ??...o intrebare retorica pt cei care cunosc :D...oare in acest caz (doasr penal speram), se va tine cont de faptul ca Opreanu C. o foutee" pe verisoara (Simona B.) acestui baiat-minor ?

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.