Bos cu porc - un turnean in revista Kamikaze. Cine e bosul?

17 Decembrie 2016, 08:48 | 5.412 | 13
Bos cu porc - un turnean in revista Kamikaze. Cine e bosul?
Car Universal

A început demența asta cu porcii tăiați și postați pe Facebook. E greu să comentezi astfel de poze. Tot ce poți face e să te rogi ca, într-o zi, legea să oblige nu doar la asomarea animalului, ci și la un control psihiatric pentru animalul de la celălalt capăt al cuțitului.

sursa: kmkz.ro

13 comentarii Comentează

  • #13
    mincinosul pe 5 Ianuarie 2017, 15:02
    tene leo
    Minte de rupe....il cunosc eu personal.
    Se lauda ca face si ca drege dar el nu este altceva decat un maimutoi mincinos.
  • #12
    maaaaaa pe 23 Decembrie 2016, 16:07
    ăla e leo?
    ce țăran. la școală era prostu clasei, acu e mincinosu mincinoșilor
  • #11
    x pe 22 Decembrie 2016, 15:25
    .
    In poza cea mare, se vede o banca, daca nu ma insel seamana izbitor de mult cu bancile care au fost schimbate de pe centru si din parc*ri! Sa inteleg ca le-a cumparat la licitatie question
  • #10
    Gaozz pe 19 Decembrie 2016, 09:15
    Șoareci
    Niste terminați
  • #9
    Cutitul fara maner dar cu lama lipsa pe 18 Decembrie 2016, 12:38
    ,,ale,, Țene-niște țăranuși plini de ei
    Tata si fiul-Iulică și Leo,niste mincinoși si lăudaroși-cine mai e ca ei?Acum,dacă au apărut si la ziar,vă dați seama ce persoane importante sunt?Dacă vorbești cu ei,zici că vorbești cu Năstase și cu fii-su.Dacă-i scuturi bine,nu c*rge nimic.
  • #8
    ăla pe 17 Decembrie 2016, 22:08
    ma refer la leo
    E un mare prost. Minte de rupe. De ce îl promovați? Nu am înțeles care e porcu și care e leo seamănă izbitor
  • #7
    gill pe 17 Decembrie 2016, 20:17
    nemernic
    CAT DE RETARDAT SA FI SA TI FACI POZE CU PORCUL PE FACEBOOK,,MARE NEMERNIC
  • #6
    itinel pe 17 Decembrie 2016, 16:17
    pfff
    parca sef se scria asa BOSS - adica sa aiba 2 de s nu ???
  • #5
    ee pe 17 Decembrie 2016, 16:00
    daaa
    El e Leoo el e Leooo....
  • #4
    Noi pe 17 Decembrie 2016, 14:36
    Dacă
    Dacă în poză e ală de la magazinul de pescuit, nu mă obosesc, e prea prost, prea ca la țară.
  • #3
    Macelarul batran pe 17 Decembrie 2016, 13:27
    Pana la urma,asta e traditia.
    Si daca l-a impuscat ce,iti ruginesc sarmalele de la glont?Daca ar avea lumea arme,ca in SUA,nu l-ar mai taia nimeni cu cutitul.Si pe alti,,porci,,in acelasi fel.
  • #2
    gigi pe 17 Decembrie 2016, 13:17
    cand nu ai ce scrie...
    criminalule! trebuia sa-l mananci de viu! smile))
  • #1
    off pe 17 Decembrie 2016, 11:22
    voi
    Vedeti ca nu e rapus cu cutitul....are gaura de glont deasupra piciorului drept fata...se vede la poza cu tractorul macara !!!!

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.