Foto Ultima ora: Donau Chem Turnu Magurele a facut o gramada mare de ingrasaminte. Primaria Turnu Magurele a avut un rol esential.

25 Ianuarie 2020, 11:00 | 4.362 | 10
Basina Donau Chem.

Conducerea Donau Chem s-a scremut si a tras o basina. Gazul rezultat a fost transformat in ingrasaminte cu ajutorul administratiei locale. La poarta combinatului s-a format coada de tiruri pentru a cumpara si transporta ingrasamintele basinoase. 

10 comentarii Comentează

  • #10
    Anonin pe 26 Ianuarie 2020, 21:17
    moderatorul este un mare complexat
    Ma pia pe tine! Nu-ti convine nimic! smile
  • #9
    Petrica DONCEA pe 26 Ianuarie 2020, 10:58
    SALCIA=PROSPERITATE
    La Complexul SALCIA, muncesc 200 de oameni, cu salarii intre 2230 si 3500 Ron brut, deci dmnii Dragnea dau de munca la imputitii de teleormaneni. Draiasca Liviu-Nicolae Dragnea, tatucul nostrum!
  • #8
    Nebunul din coceni pe 25 Ianuarie 2020, 23:34
    Lui Ban
    Proastă p ..lă a stat la kurul mă-tii!
  • #7
    Vy pe 25 Ianuarie 2020, 21:02
    35-/23
    La fel și-a bătut joc și Valentin Dragnea de angajații femei salcia,cind le-atacat cotele de carne,și din acești bani și-aluat bwn-URI,Cain social democrația promvota de PSD-ul lui Dragnea.
  • #6
    Ban pe 25 Ianuarie 2020, 17:39
    Bă,voi nu vedeți bine.Combinatul funcționează dar voi nu vreți să credeți.Veniți și convingețiva .Azi am achitat banii la zi,Să moară Nicolaie !
  • #5
    Draq pe 25 Ianuarie 2020, 16:17
    Salariile sunt in mata bagate toate
    Unde mortii vostrii sunt la zi cu salariile? La sute de oameni au zeci de mii de lei restanta
  • #4
    Anonim pe 25 Ianuarie 2020, 15:21
    #iarasipacalitioamenii
    Va bateti joc de săracii oameni care s-au reîntors si mor de frig pe acolo!
    Dati-le frate salariile la timp,inclusiv banii din urma!
    Niste nemernici ordinari!
  • #3
    RUȘINEEE,HOȚILOOOR !! pe 25 Ianuarie 2020, 14:44
    ÎNCĂ SE FURĂ ENORM
    Minciuna are picioare sc*rte,dar aleargă repede prin mințile unora.Păi,dacă CIC s-a scremut și a făcut o mare bășină,atunci,primăria a tras și ea o bășină,dar a făcut un mare rahat,.Ia,hai să vedem cine iese să-i apere?Iar dacă la combinat sunt cozi de tiruri,doresc si cozi la Primăria Turnu Măgurele,dar de mașini ale ANAF,ale Curții de Conturi și ale DNA.Dorim să vedem toate cheltuielile Primăriei Turnu Măgurele pe site-ul primăriei.
  • #2
    danut cuclea pe 25 Ianuarie 2020, 13:40
    z
    si salariile sunt la zi !
  • #1
    Bozgoru pe 25 Ianuarie 2020, 13:22
    Pt conducere
    Asta este meritul somnitatilor din Chimia locala, începând cu nenorocitul de pelea (nu merita litera mare) și terminând cu cei din ziua de azi......

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.