Video Dedicatie pentru Politia Turnu Magurele.

12 Decembrie 2019, 21:49 | 2.624 | 10
Politia.

Dedicatie pentru smecherii din Politia Turnu Magurele.

10 comentarii Comentează

  • #10
    Oprean pentru Monica pe 16 Decembrie 2019, 23:17
    Sint cel mai fericit baiat pt ca am cea mai frumoasa și cuminte nevasta
  • #9
    Roxi pe 15 Decembrie 2019, 21:25
    Lăsațiii mai frate ca atat de șmecheri sunt
    BAAA daca unii din ei erau șmecheri mai bine nu se insurau...ce sa mai vb....frate esti bun esti bine pregătit...dar despre nevestele lor nu au știut să se intereseze ...prostanacilor care sunteti ...dacă vrei să faci legea in oras ia povestește despre nevastata...mancaneai zlobozu.. te dai mare Aaaa...BAAA trebuie sa ai si cu ce...
  • #8
    Monica pe 15 Decembrie 2019, 14:24
    Trasca
    Oprene, ce mai zici ma, tu nu te afirmi sau stai ca cacatul la umbra ? Betivanu de mircescu cică a făcut ciroza....
  • #7
    Rtv pe 15 Decembrie 2019, 14:21
    Dsf
    Ba, da soimaitu nu va mai fute ?
  • #6
    Ala de mai devreme pe 14 Decembrie 2019, 15:40
    Ca..... Le
    Bai starvule care comentezi ca e smecheri ori ii sugi p..a,sau tu ești luate-a-și șapca în pl
  • #5
    Anunt ! pe 13 Decembrie 2019, 22:54
    Smecheri
    Fata in fata va intra coitele in c*r si vorbiti pițigăiat cand va opreste vreun politist, toti sunteti smardoi si smecheri pe internet, daca e vreo pana de c*rent s-a terminat smecheria
  • #4
    Lute pe 13 Decembrie 2019, 17:35
    Pt tot eu
    E specher ma p.. a, a alergat altul în locul lui! Te-ai lămurit?!dar tu, ai ce manca azi?!
  • #3
    Tot eu pe 13 Decembrie 2019, 15:18
    Radoi fata de butoi
    Cum a luat rasul ala probele spaotive
  • #2
    Un baiețas pe 13 Decembrie 2019, 04:30
    Radoi la gunoi
    Jigodie ordinara si penala, unora le spui sa faca o fapta iar pe alții ii amendezi pentru aceasi fspta pe care o recomanzi tu, jeg infect, nu ai ce sa cauți in politie arogantule, intr-o zi o sa primești multa m**e si bataie cu " atitudinea" asta a ta
  • #1
    Formi pe 12 Decembrie 2019, 22:14
    Radoi grasu
    Te scuip radoi grasu

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.