Politisti din Turnu Magurele fumeaza iarba la Maryrox - comentariul zilei

31 Decembrie 2020, 15:47 | 4.795 | 7
Politia.
Car Universal

Păi cine să-i prindă , polițiștii care fumează "iarbă" cot la cot cu beizadelele angajaților din Primăria Turnu-Măgurele, niște afumați cu capetele ceaonace de "mirodenii"!....ALOOOOO DL.COMANDANT, îi mai verificăm și noi pe "domnii" polițiști cu "fumuri" la mansardă!??...sau îi lăsăm să-și facă de cap?
Cautatii la S.C MARYROX pe Centura de la Dunarea!!!!!!

7 comentarii Comentează

  • #7
    Petre pe 21 Decembrie 2021, 12:35
    Ginerele vicelui
    Acest dobitoc umbla numai mort de beat nimeni nul vede pleaca de linga politisti cu masina mort oare pentru ei nui lege domnule comandant nu vezi astea dar imi cer scuze le stii ca singur il suni sal intrebi pe betivan cum faci ce domnilor un dabitoc din Traianu care facea gropi in cimitir comanda un oras e puri si simplu alde duda di traianu sau daca cununa politisti e scutit de lege
  • #6
    Petre pe 21 Decembrie 2021, 12:28
    Politia rutiera si MARY ROX
    Aoleo ce trist asta este de mult fratilor acolo se joaca barbut pocar bani cu camata droguri nu mai vorbesc stefan e cap de afis si politia face ce zic ei
  • #5
    Gigi pe 28 Ianuarie 2021, 19:21
    Pt mitică
    Va rugam nu va mai legați de Marius ginerele domnului vice fost angajat la Turcu care sa văzut peste noapte patron cati salariați devin patroni care nu au socru viceprimar ??????
  • #4
    Mitica pe 3 Ianuarie 2021, 00:01
    Stire de cacat
    Turnu cu stiri nu puteti sa le veniți p...a angajatilor si patronului de la MariRox?
  • #3
    Mitică pe 1 Ianuarie 2021, 21:01
    Postare de căcat
    Căcaților, nu mai aveți subiecte? Acum le inventați?
  • #2
    Julea ochi beliți! pe 1 Ianuarie 2021, 14:57
    Julea cu mami de la Primăria Tr.Măgurele!
    Vă pup frații mei de țigară, apa trece pietrele rămân! Să moară dușmanii !
  • #1
    . pe 31 Decembrie 2020, 16:41
    .
    Adică la ginerele d-lui vice ? Sau la cine ?

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.