Coruptie la Politia Transporturi Navale Turnu Magurele - n-are mama, n-are tata - comentariul zilei.

8 Mai 2020, 10:37 | 5.119 | 9
Port Turnu Magurele.
Hotie si coruptie, N..tu si Ci..u.
Unde trebuie sa ne adresam, va rugam frumos sa ne dati o adresa avem probe solide, putem demonstra cat poate sa fure domnii politai de la TN motorina, cereale. N..tu orfanul face prapad, nu are mama, nu are tata, are doar hotia in sange. Trebuie anchetat grup infractional organizat. A cautat lumea la puscarie ani de zile, sa nu vorbeasca sa il bage si pe el, dar acum s-a terminat cu el.

9 comentarii Comentează

  • #9
    Turnean pe 18 Mai 2020, 19:19
    Cel mic
    Ba Dorule,nu înțelegi? Milițienii sunt cei care fura motorina din port !!!.... se întrec în chestia asta....
  • #8
    Doru pe 18 Mai 2020, 10:16
    Jaf
    Atatia ani de incompetenta si jefuire..... Tone de motorina furata si vanduta de “ unii oamenii” care au “ peco” in c*rte, nu se sesizeaza nimeni? Toata noaptea se cara din port motorina, Alooo Politia, vai de mama voastra de incompetenti care va prestati sa luati motorina de 2 bani...
  • #7
    Fane pe 13 Mai 2020, 15:42
    .
    Chiar nu mai exista serviciul 2,15 al MAI ? Oare ăștia cu ce se mai ocupă ? Nu aud si ei ce se întîmplă în zona folclorică Turnu Măgurele? Nu aud si ei ca in afara de băuturi, petreceri, complicități la furtisaguri, căpătuială, legături cu lumea interlopă și slugile acestora, polițiștii din Turnu nu fac altceva ?
  • #6
    Gica din padure pe 12 Mai 2020, 08:27
    Politisti mai hoti ca hotii
    Nu exista nici un sef al acestor militieni care sa-si dea seama ca astfel de persoane,zise politisti,nu sunt suficient pregatiti si nu respecta competentele pentru a purta hainele de slujitori ai statului?Nu constinentizeaza faptul ca sunt platiti din banii cetatenilor fata de care sunt OBLIGATI sa le respecte drepturile,sa respecte legile si sa-si faca meseria corect?Si nu in ultimul rand,SA NU MAI FURE CA-N CODRU?
    -Ia spune Neatule,ce-ai facut cu sacii aia de peste pe care i-ai luat de la pescari,si tu ai acte de confiscare doar pentru unul singur?In c*rand vor aparea si niste fotografii ce vor avea ca rol dovada muncii voastre pentru justitie.Trebuie terminat odata pentru totdeauna cu existenta celor ce trebuie sa prinda hotii cu care fura impreuna,sau chiar mai mult decat ei.
  • #5
    Neațu pe 11 Mai 2020, 20:25
    Cel mai corupt pilitist din zona
    Neațu este foarte slab pregatit, nu are treaba cu politia
  • #4
    Flori pe 10 Mai 2020, 23:07
    Mda
    Sa îi mâncați de kkt, atât pe Cernat cât și pe Neațu!
  • #3
    Marinarul pe 9 Mai 2020, 08:24
    Activitati specifice militienilor
    Si ce asteptari aveati de la niste militieni care toaca zilnic frunza la caini?Si ce ati vrea sa faca,doar stau si traiesc pe meleagurile celui mai mare hot din Teleorman,si unul dintre cei mai mari din Romania.Filmati cand isi desfasoara activitatile haiducesti,si impreuna cu alte dovezi,trimise acolo unde trebuie.Sa vada toata lumea cu ce se ocupa.Puslamalele astea castiga o gramada de bani numai din controlatul pescarilor,si in completarea veniturilor,si cu furatul de prin port.Tot timpul cu sacii si canistrele in potbagaje.Pe astia cine trebuie sa-i controleze?
  • #2
    Petica florin pe 8 Mai 2020, 10:43
    Hotia la politia de frontiera tr magurele
    Cand era cernat sef la fel se fura imparteau intre ei tot ce proc*rau inclusiv,,,,,,,carne,,,,,