Turnu Magurele, municipiul unde nu o sa mai intoarca trenul. Lavcom, firma unui interpus al clanului Dragnea, favorizata in transportul de calatori.

3 Decembrie 2019, 20:14 | 3.507 | 11
Gara Turnu Magurele.

Comentariul zilei

Pamfil - De la 15 decembrie nu va mai circula trenul la Turnu Măgurele

La 15 decembrie se schimbă mersul trenurilor, iar în noul mers nu mai sunt prevăzute cele două perechi de trenuri ce ajung momentan la Turnu Măgurele.
Așadar, nu vom mai fi nici măcar orașul în care întoarce trenul.
Să le "mulțumim" și celor de la Lavcom, care au căpușat ruta spre Roșiori cu mai multe curse ilegale, în condițiile în care pe hârtie sunt doar 3 curse zilnice până la Roșiori.

11 comentarii Comentează

  • #11
    Baja R pe 14 Decembrie 2019, 18:39
    Tren suspendat??
    Acum am citit despre acest aspect tinand cont ca noua ne este foarte util .
    Asta daca se numea tren, este de fapt o locomotiva veche .
    Si de ce se suspenda ?
    Care este argumentul ?
    Nu va e rusine ?
    Mai aveti sa stergeti de pe lista tarii, Turnu Magurele ...
    Cu ce fac elevii si studentii naveta ?
    Ati cakatorit macar o data cu acest tren ?
    Domnilorrrr? !
    Voi face petitie catre ministrul transportului.
  • #10
    Flori" Dide pe 10 Decembrie 2019, 14:21
    Precizare
    Comentariile 5 si 6 nu sunt scrise de mine. Eu nici macar nu consum alcool !
  • #9
    Pentru #8 pe 5 Decembrie 2019, 10:35
    Alexandru Gheorghe=un cacat
    Eu sunt Alexandru Gheorghe, am nenorocit footbalul rosiorean, am luat cam 10,0000 ron lunar, lingand si soogand la outze pe Sclavu-Piper, momentan sunt intretinut de o frizerita baba la menopauza din Doage…. Am handicap mintal sever, ma ocup cu postari pe net, va rog ajutati-ma!
  • #8
    Sursa pe 4 Decembrie 2019, 23:46
    Pentru adevăratul "Florica Dide"
    Cel care a scris comentariul in numele tău, este Sorin Ionescu, un jeg și o mizerie de om
  • #7
    Cristian DIDE-REVOLUTIONAR pe 4 Decembrie 2019, 19:46
    Afara cu mascariciul din Primarie
    Jos Carciumar, jos mafia pesedista din Primarie. grin
  • #6
    Floric" Dide pe 4 Decembrie 2019, 19:19
    Precizare
    Comentariul nr 4 nu este scris de mine. Autorul este un las. Rușine!
  • #5
    Florica" Dide pe 4 Decembrie 2019, 18:53
    Precizare
    Comentariul în care se spune ca m-am înscris un USR sa fac tot ce depinde de mine ca să își dea Carciumaru demisia nu este al meu. Eu nici dupa ce consumam alcool nu făceam atâtea greseli.
  • #4
    Realitatea Rosioreana pe 4 Decembrie 2019, 12:55
    Florica Dide
    Mam inscris in Usr sa fac tot ce depine de mine sa scapam de Carciumaru, sasi dea demisia!!!
    Stiu multe despre el, cum am zis si mai sus! O sa postez tot ce stiu ca se se afle tot si sa stie oameni ce politicieni au in oras. Oamenii trebue sa stie !!
  • #3
    Realitatea Rosioreana pe 4 Decembrie 2019, 06:28
    Carciumaru-DEMISIA
    In Rosiori de Vede, sunt lucruri urate si grave.
    Primarul trebuie sa plece URGENT, acasa. A dat o groaza de bani, intr-un oras omorat de saracie la football, 120,000 euro pe an, pentru amantul fufei de partid, Alexanndru Gheorhe, Cristiana-Savu Piper, veceul pesedeului.
    Si-a angajat amanta, alt veceu de partid, s-a desertat Florin Stoicea-AXE (nume de spray), momentan cacastorea ta Carciumare… Bati ca boul pietre de proasta calitate si ai nenorocit granitul de pe Calea Rahovei, pe care a defilat Armata Romana. Ati bagat in faliment, Spicul S.A., ati devalizat, spitalul T.B.C., Rosiori ati trimis un cretin Laurentiu Savescu, manager acolo. ...Marsh draqu acasa Maimuta cu ochelari, esti un metro si un scuipat, ii dai la buci la animatoarea de partid -Ileana -Florinela, nevasta la un militia imbecil, Razvan???????, scarab draqu??????.
  • #2
    F pe 3 Decembrie 2019, 22:26
    M
    Dragnea a distrus PSD-ul dar și turnu magurele
  • #1
    Jalnic pe 3 Decembrie 2019, 21:28
    oraselul fantoma
    Pe zi ce trece orasul devine ruina! Pe nimeni nu intereaeaza de situatia economica.Primarul este o marioneta care a ingropat orice speranta!

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.