In atentia Politiei Turnu Magurele: Catanga - Un grup de indivizi terorizeaza locatarii - comentariul zilei.

28 Iulie 2019, 13:02 | 4.054 | 7
Politia.

Locatar Turnu Măgurele, zona Catanga

Aproape în fiecare seară se strâng 10-15 indivizi la coltul bl.F3 fac grătar cu muzica la maximum asta începând de la orele 19 - 20 până dimineata și urlă cât îi tin plămânii terorizează un întreg cartier. Unde este POLIȚIA?! Vâ rugăm faceti ceva si nu le mai înlesniți așa ceva.

7 comentarii Comentează

  • #7
    Geo pe 6 August 2019, 15:46
    Folii
    si alea o sa ramana
  • #6
    El Grande pe 30 Iulie 2019, 15:15
    Comandante
    Pai ce sa vada ma aia cand merg pe strada? Ca toti au geamuri fumurii pe fata. In Turnu, singurele masini cu geamuri fumurii fata si spate sunt ale c*rcanilor (Neaga desene, Soimu puuulii, Radoi grasu, Radoi ochelaristu, Gogoasa uli, Minca vali, Pazaran cometa, Cebuc taranu etc.).
  • #5
    Cristi pe 29 Iulie 2019, 09:06
    Ce poliție?
    Ăștia sunt inexistenți în acest oraș, niște nenorociți care sunt prieteni cu toți baga o ți și țigani. Dăi dracu de nenorociți trebuie înregistrați când te duci să faci o plângere și dată la televiziune. Auzi la ei nu avem ce le face că dacă așa sunt ei educați sau țiganii ăia mici de disperă lumea Gică nu au ce le face că sunt minori, păi ăia te taie pe stradă sau bat noaptea prin porți la lume de trezește o stradă și ei nu au ce le face că sunt minori.
  • #4
    ....... pe 28 Iulie 2019, 22:32
    Holera roșie
    La bloc f2 în fiecare zi e paranghelie cu acceptul proprietarului în speță Fane, muzică, gălăgie, barbut.. .poliția ocolește locația.
  • #3
    Hh pe 28 Iulie 2019, 16:49
    Hhh
    Analfabeti betivi si c*rve
  • #2
    A pe 28 Iulie 2019, 15:25
    A
    Aseară am văzut și mascații in oras. In Catanga era liniște ca de mormînt,la ora23.00
    Nu în fiecare seară derbedeii fac grătar !
  • #1
    Formy pe 28 Iulie 2019, 15:12
    ........
    La urmatorul sprit va invitam si pe voi

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.