Foto Accesul pe plaja de la Dunare a fost blocat - comentariul zilei.

20 Iulie 2019 | 4.554 vizualizări | 17 comentarii
Plaja Dunare.
Plaja Dunare.

Cum li se permite astora sa blocheze plaja pentru cununii si sa o blocheze cu stalpii aia? Unde as putea sa fac o sesizare? Cred ca este inchisa abuziv, nu avem cum sa scoatem barcile de pe apa.

17 comentarii Comentează

  • #17
    Moie pe 16 August 2019, 19:13
    Lui Simi.
    Asta se viseaza primar.Criminalule.Sa ti i au nevasta in piula.
  • #16
    nicu gheara pe 23 Iulie 2019, 23:10
    control
    sa se verifice si ski jetul prostului de geva.poate ne spune tacsu cum fute el pa cineva drag lu bocioroaca cu materiale da constructi.daca nu spune el spun eu.ia ziiii geva.haaa?!?
  • #15
    Eu ilie pe 23 Iulie 2019, 18:51
    Delcea menisc
    Din ce bani a cumpărat și cu ai cui bani pleacă în vacanta și își mai ea și cu**a după el sa vina cei de la degeaba verificări la sange nenorocitu

  • #14
    Fane BMW pe 22 Iulie 2019, 23:49
    Control
    Hai ca fac eu o plangere sa se verifice toate pontoanele de pe dunare daca au autorizatii,daca au ambarcatiunile inscrise si permise,sa vina DNA sa controleze cu ce bani sunt facute ! Toti proxenetii au pontoane barci skijeturi pe dunare,politia doarme ca sunt pe mana cu ei,se baga la apa prin vama pe 5 euro bucata
  • #13
    Gimi pe 22 Iulie 2019, 23:13
    Cunoscator
    Pe ponton la SIMIONESCU care este ilegal pus pe dunare,la ora cand sa facut poza erau fratii geva,drogatii orasului,cu doua tarfe. Hai sa te vad AURELE care o sugi mereu
  • #12
    Cristi pe 22 Iulie 2019, 23:03
    Plaja
    O sa va pun si actele si ceva pe bot zilele astea ca tot ma mancati de cacat
  • #11
    cotcodac pe 22 Iulie 2019, 22:41
    gaina mwuista
    cum pwla mea sia pus gaina cort chear in vama?nu cumva il sustine cracanatu de se viseaza premar?
  • #10
    Madalin3le pe 22 Iulie 2019, 20:11
    De unde plua ai tu plaja
    Zi sa mori tu ca e a ta.DNA stie? Ai acte,ai face bine sa ai,urmeaza o sesizare ca prea esti tare in plua
  • #9
    Aurel pe 22 Iulie 2019, 14:49
    Comi
    Și eu pot să zic m**e ție!
  • #8
    LI pe 21 Iulie 2019, 12:49
    POX
    PE CE PUS MINA DRAGNEA SI SUPUSII LUI LA TURNU S-A DUS DE RIPA,PRECUM SI ROMANIA DE CIND A AJUNS LA GUVERNARE LA FEL A FACUT SI FIUL LUI DRAGNEA A DISTRUS TOTUL . SIMIONESCU A DISTRUS PARTEA CEA MAI RENTABILA DE LA FERMA SALCIA APOI A VENIT STEFANEL SI A PUS TOTUL PE BUTUCI LA FEL CA LA CICALEX ACELASI MOD DE LUCRU
  • #7
    Un cetățean al locului pe 21 Iulie 2019, 10:43
    Mesaj pt.tractoristul Mădălin
    Băi,țărănoiule,tu nici azi nu ai aflat că șeful tău este la PUȘCĂRIEEEE?!?!Tot mai încerci să faci pe deșteptul,pe șeful?!Vai de capul tău o să fie atunci când ve fi și tu chemat să dai cu subsemnatul,pentru afacerile la care ai fost săgeată,și pentru averea pe care ai făcut-o fără să ai prea multe clase,și cu ajutorul Primarului corupt și slugarnic,Cuclea.Hai,că ai blocat plaja,o suprafață din domeniu public,n-ar fi mare lucru,dar să ocupi o platformă a Poliției de Frontieră și Vamă,cu corturi pentru nuntă,aste le întrece pe toate.Exact cum fac țiganii pe străzile orașului.Există oare cineva care să verifice existența autorizațiilor pentru amplasarea acelor corturi?Orașul este o ruină din cauza unor oameni ca voi și a conducerii falimentare a PSD.Să fiți judecați pentru toate abuzurile făcute.
  • #6
    Cristi pe 21 Iulie 2019, 05:45
    Comi
    Si eu pot sa zic Muie PNL
  • #5