Felicitari pentru Danut Cuclea - comentariul zilei.

16 Septembrie 2017, 07:18 | 7.972 | 12
Felicitari pentru Danut Cuclea - comentariul zilei.
Car Universal

ORELE 24 - URLETE DIN BOXELE NEVERTEBRATELOR !!

ÎNTR-UN ORAȘ DE RAHAT, DINTR-UN JUDEȚ DE RAHAT, CONDUȘI DE OAMENI DE RAHAT, ÎN CARE CUCLEA ESTE CEL DINTÂI !! AȘA SĂ VĂ CÂNTE LA TOATE EVENIMENTELE DIN FAMILIA VOASTRĂ !! PRAFUL SĂ SE ALEAGĂ DE VOI ȘI DE CEI CARE VĂ VOR MAI VOTA VREODATĂ !!

12 comentarii Comentează

  • #12
    Buzdugan pe 20 Septembrie 2017, 09:57
    Cateleala in toata regula
    Cuclea este ca un pechinez pe langa un ogar afgan.Gata,ajunge,maidanezilor,v-ati facut destul de ras,va stie toata lumea.Acum atentie si la hingheri,sunt pe-aproape.
  • #11
    adita pe 19 Septembrie 2017, 09:55
    cuclea
    Daca vrea s-o ia pe la spate pe aia, Cuclea trebuie sa stea in picioare ca altfel nu ajunge. grin
  • #10
    Vorbe la o cafea pe 18 Septembrie 2017, 09:37
    Instituțiile statului nu trebuie să facă politică
    Toți cetățenii trebuie să înțeleagă cât de rău a făcut și încă mai face politica mizerabilă a PSD.Datoria conducătorilor instituțiilor statului este să aplice legile și nu să asculte de politrucii de azi,care conduc vremelnic la ordinele de la centru,chiar ale unor condamnați penal.Mâine vor fi judecați de copii și nepoții lor.Și nu numai.Viitorul este al celor onești,civilizați,profesioniști și cu viziune spre mai bine pentru semenii lor.
  • #9
    DNA pe 18 Septembrie 2017, 00:13
    PT PSD
    CINE SA FACA ORDINE ? ENE ? SLUGA INSPECTORULUI SEF SI A PSD -ULUI !A AJUNS ORASUL ASTA O MAHALA UNDE FACE FIECARE CE VREA NUMAI SA NU PIARDA PSD -UL VOTURILE.
  • #8
    Carabulea pe 16 Septembrie 2017, 23:07
    Niște proști cu pretenții de conducători
    Împotriva înălțimii și pregătirii,sluga unui condamnat penal,se crede un om mare.Vai mama lui de oraș,și rușine celor care i-au votat.Nu a existat niciodată în istoria acestui oraș,conducători mai proști,mai obedienți,mai corupți și mai prost pregătiți decât cei din zilele noastre.Și secretare mai infatuate,mai pline de ele și mai”pline de bani și influență”.Da,e vremea mediocrității,a oportunismului și a parvenitismului.
  • #7
    strul pe 16 Septembrie 2017, 19:24
    soluție
    anunțați la buc*rești, la ministerul de interne!
  • #6
    Revoltat pe 16 Septembrie 2017, 17:26
    cplm
    Adevarat, au cantat toata noaptea si au lalai....la cat dureaza inmormantarile la astia ma astept sa fie la fel si in noaptea asta. Poate face politia ceva, poate nu-s platiti chiar degeaba excaim
  • #5
    u pe 16 Septembrie 2017, 15:44
    o
    ai mai da ionela mingeta sau ia taiat macaroana
  • #4
    Cuțit pe 16 Septembrie 2017, 13:48
    Cuțit
    In poza e cu lepra lu mea
  • #3
    sandu pe 16 Septembrie 2017, 12:02
    jalnic
    Cuclea e depasit de situatie,pe el il conduce Cone, care se crede mare si tare!o sa vina vremea cand nici elementarul,,salut'' nu o sa il primiti la cat v-ati batut joc de orasul asta.
  • #2
    Ilie de la sculărie pe 16 Septembrie 2017, 08:30
    @Turnean supărat
    Nu sunt sigur dacă sunt idioți, dar corupți sunt sigur. Sunt oamenii lor.
  • #1
    turnean supărat pe 16 Septembrie 2017, 08:19
    chiar e groaznic
    băi polițiștilor, voi sunteți idioți, ce mama dracului faceți mă? nu va e rușine? urla muzica de maimuțe noaptea iar voi nu aveți nicio reacție? sunteți niște incompetenți

Spune-ți părerea!

Comentariile venite din partea voastra cu privire la evenimentele prezentate pe website-ul nostru sunt apreciate de autorii materialelor si de ceilalti utilizatori, daca sunt exprimate intr-un limbaj decent. Ne rezervam dreptul sa nu publicam sau sa inlaturam aceste mesaje/ comentarii/ opinii care aduc injurii celorlalti vizitatori sau incurajeaza ura de rasa, religie si sex.